OBUDŻCIE SIE - już czas.

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: MORG »

Chociaż Ziemia doświadcza aktualnie bezprecedensowej, burzliwej transformacji świadomości preferencji, wiele obrazów istniejących w korytarzach ludzkiej pamięci komórkowej wydaje się być Ludziom dziwnie znajomych. Jesteście dziś wręcz zanurzeni po uszy w Czasach Przełomowej Zmiany.

Jako ludzkość, próbujecie utrzymać równowagę, stojąc na progu nowego rozumienia kosmicznej siły. Naturalnie, wielu z nas zastanawia się, co Ludzie z tą wiedzą uczynią. W minionych epokach nie pojęto charakteru tej siły we właściwy sposób, a co za tym idzie, płynącą z niej moc nie została odpowiednio wykorzystywana, co wiodło Was ku nieodwołalnej autodestrukcji. Jednak wszechpotężne cykle życia oraz nadchodzące po sobie kolejne okresy nauki nieprzerwanie i cierpliwie oferują Wam wciąż te same lekcje, bo choć życie może już wydawać się zniszczone, świadomość trwa i przejawia się coraz to innej, zmienionej formie.

Ludzkość zbliża się w zawrotnym tempie ku brzegom wielkiego, kosmicznego klifu świadomości. Wasze obecne działania i wybory określają przebieg doświadczeń o wiele bardziej złożonych i zadziwiających niż potraficie sobie wyobrazić. Jutrzenka rewolucji nowej świadomości już świta i nie jesteście w stanie uciec od konieczności kierowania mocą – teraz czy kiedykolwiek.

Mając we krwi uwielbienie przygód, jesteśmy tu, aby podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami na temat Waszego szybko zmieniającego się życia. Proponujemy nasze wsparcie i chcemy podsunąć Wam kilka aktualnych i trafnych wskazówek, co do sposobów kierowania masą nagromadzonych energii wprawiających w ruch Waszą planetę.

................................................................................

....................................................



tekst



................................................................................

....................................................



Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie jest pierwszym i najistotniejszym aktem odnalezienia inspiracji i mocy. Twoja świadomość nie będzie się mogła rozwijać, jeśli będziesz nosić w sobie warunki oraz powody, dla których nie możesz realizować swoich pragnień. Wzmacnianie swej pozycji osobistej odpowiedzialności otworzy ci drzwi do wszystkich korytarzy wiodących do uleczenia starych ran oraz energii, które zablokowały płynność ludzkiego rozwoju. Życie można postrzegać na wiele sposobów, zatem to, jak interpretujesz świat, zależy oczywiście od tego, w co zdecydowałeś się wierzyć. Kiedy nowe prawdy są objawione, Ty zadawaj pytania! Twoim zadaniem jest uruchomienie wyższej jaźni, uwolnienie się z tyranii lęku; doceń i zrozum swoją ludzką wrażliwość. Pamiętaj, że kiedy wszyscy patrzą tępo w tym samym kierunku, ty spójrz w przeciwną stronę oraz rozejrzyj się – może dzieje się coś jeszcze. Korzystaj z umiejętności tworzenia nowego prawdopodobnego świata - o to właśnie chodzi w tej grze! Wszystkie rzeczywistości występują jednocześnie – zniszczenie czy odnowienie to kwestia wyboru. Możesz mieć wszystko, czego zechcesz: twoje myśli, sny oraz intencje zmieniają kształt rzeczywistości, który program kreacji wybierasz?

Jak zawsze, jest nam ogromnie przyjemnie, że możemy stwarzać możliwości podzielenia się ideami oraz energiami z tobą i twoim światem po to, by wznieść odrobinę inspiracji oraz otuchy w czasie ogromnej przemiany. Drogi przyjacielu, droga Przyjaciółko, jest to czas wielkiego wyboru myśli, mowy i uczynku, więc w ostatnich słowach naszej wiedzy radzimy ci mądrze wybierać możliwości oraz wytrwać przy swych marzeniach. Niech twa Ścieżka mocy zawsze wiedzie cię ku przyjemnym podróżom.



Źródło: Ścieżka Mocy Mądrość Plejadan dla świata pogrążonego chaosie. Barbara Marciniak



Może już czas...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Aylinn »

Skomentuję to obrazowo.



[ external image ]
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: asiatko31 »

Morg ja z chęcią poczytam cała książkę.



To prawda wszyscy patrzymy się tylko w tym samym kierunku i jeszcze bym dodała ze mamy klapki na oczach mało kto patrzy się w przeciwną stronę. Jeśli w ten sposób patrzymy/sądzimy... to może i dobrze ze nie wszystko widzimy/wiemy ....

Jeśli chodzi o to ze możesz mieć wszystko, czego zechcesz to też prawda. Jest druga książka pt " Sekret "

ech......
Ostatnio zmieniony czw cze 18, 2009 10:30 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Masło maślane i gadanie o dupie Maryny ;f W życiu takich bzdur nie czytałem bez łady i składu. Dużo czytania , a żadny wniosek się po tym nie nasuwa.
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Grafik_NPN »

Źródło: Ścieżka Mocy Mądrość Plejadan dla świata pogrążonego chaosie


no to wiele wyjaśnia hmmmm :D
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Ciekawi mnie co siedzi w umyśle człowieka który płodzi takie teksty :lol: A niech napisze to samo śląską gwarą , przynajmniej będzie śmiesznia , a nie żenująco :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

To jest fragment książki Marciniak, a nie wszystko spisane na forum.

Czy ktokolwiek z wypowiadających czytał jej książki? Wie o co chodzi?

Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Całe szczęście , że powstał ten temat i dzięki niemu wiem , że mam nie czytać tej książki.


Jutrzenka rewolucji nowej świadomości już świta i nie jesteście w stanie uciec od konieczności kierowania mocą – teraz czy kiedykolwiek.


Ja nie uciekam ... ja chcę nią kierować. Give me the force !! uhahahahaha :lol:
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: asiatko31 »

Ja uważam ze należy najpierw poczytać książkę a potem komentować. Pamiętajcie ze każdy ma prawo wierzyć w co chce jesteśmy tutaj po to aby podzielić się swoją wiedzą doświadczeniami i opowiedzieć w co się wierzy.......
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Asiu przecież ja nie bronię nikomu wierzyć. Wyraziłem tylko swoją krytyczną opinię.

A co do tego filmu , to widać jak owa pani czyta tekst z "promptera". Jeśli jest taka oświecona , to niech wali z głowy te nie mające sensu zdania.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”