OBUDŻCIE SIE - już czas.

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='MORG' post='57415' date='wto, 14 lip 2009 - 18:53'](...) – Mamy drapieżcę, który przybył z otchłani....[/quote]



Ostre, ale zmuszające do myślenia



nowy Bertolt Brecht ;)
white sybil
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: STRusz »

Nom dobry temat, wart kontynuacji bo można się czegoś nauczyć. Chociaż ciężko pisać jeśli ktoś wymaga by prawda została napisana słowo w słowo. Jeszcze nie wiem jak prawdę można przełożyć na słowa.

Hmmm to jak podanie komuś wymiarów złożonej figury i kazanie by ją sobie wyobraził. Słowa są jak wielkości/wymiary figury. Sa to ramy którymi się posługujemy i w których tkwimy. No ale po w nich siedzimy by się tu jakoś poruszać. No i zawsze możemy próbować.

[url="http://%20www.the-awakening-time.pl"]the-awakening-time.pl[/url]



EDIT: Co do oświeconych, zapraszam do przeczytania książki > link w moim podpisie. Lub chociaż artykułu który zwał się kosmiczny żart, zapewne Lazy na tym forum go umieścił.



STRusz pilnuj pisowni, bo robisz bardzo rażące błędy ortograficzne!

Aelreda
Ostatnio zmieniony czw lip 16, 2009 7:10 am przez STRusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
specyfik
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 7:47 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: specyfik »

STRusz Jeżeli ktoś jest oświecony, to po co mu czytanie książęk na w/w temat ?
Człowiek z natury chce być w wszystkim coraz lepszy(...)
więc napisałem, że póki co jesteśmy coraz lepsi w zabijaniu, w niczym więcej.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

Dlaczego Ty Pantanal w dalszym ciągu uważasz, że my jak to napisałeś "swoją teorię" wywyższamy ponad wszystko inne?

I widzisz, dla takiej postawy jaką przedstawiasz nikt nie chce Ci wytłumaczyć "o co kaman". Wiesz tracić energię to ja mogę na czymś pożytecznym, a nie na rozmowie tutaj z Tobą.

Podejrzewam, że jeśli nawet przedstawiłoby Ci się jakieś konkretne dowody, dla Ciebie i tak byłoby to za mało.

Maya miała rację dając Ci ten punkt minusowy, za sztywne poglądy.



A gdyby ktoś Ci powiedział, że ktoś Tobą kieruje, jak byś na to zareagował, co byś powiedział?

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

Ciągle przytaczasz jakieś zdania, które żadne z nas nie napisało wcześniej.

Ja się wcale nie denerwuje, jeszcze.



Siedzisz w swoim zamkniętym na wszystko świecie, negując wszystko co przychodzi z zewnątrz, krytykując ludzi, którzy coś robią w życiu. Czemu mamy Ci wytłumaczyć o co chodzi, jeśli Ty już od samego początku do końca będziesz nastawiony sceptycznie? Pytam się więc po co?

Zajmij się szukaniem Atlantydy, przynajmniej może w tym udowodnisz, że ona nie istnieje.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='57546' date='czw, 16 lip 2009 - 10:41']Pomyśl, że masz przekonac nie mnie tylko kogoś innego.[/quote]



Widzisz, i właśnie dlatego nie będę tłumaczyć Ci jak to ujmujesz "oczywistą oczywistość" (z resztą błędnie nazwaną, bo tak tego nie przyjmuję).

Nie będę nikogo przekonywać do swoich racji, ja szanuję wolną wolę i do niczego zmuszać drugą osobę nie będę.

Sobie zwij to egocentryzmem, ale jak widzisz, ja Ci odpowiadam: "NIE PRZEKONUJĘ I PRZEKONYWAĆ NIE BĘDĘ"

MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: MORG »

Skoro napisałem "DOBRANOC" to znaczyło byś dał sobie spokój bo Ty i tak nic z tego nie rozumiesz.

Jak sie wyznaje dziecinną zasadę " co do rączki to do buzi" to nic sie nie rozumie.

Napisałem jasno ze w G4 ciało już nie ma zasadniczego znaczenia i to sie opiera tylko na kwestiu duchowej.

I nie jestem żadnym "oświeconym".



Specyfik - chyba nic z tego nie zrozumiałeś. Mamy umysł drapieżnika a to wszystko mówi za siebie...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

[quote name='Pantanal' post='57549' date='czw, 16 lip 2009 - 10:54']Dawanie mi minusów w reputacji jest raczej dziecinnym pomysłem.[/quote]



Uważaj, by ta "dziecinność" nie zemściła się na Tobie. Już coraz więcej osób irytujesz swoją osobą i nazbyt wymądrzaniem się. Jak jestem taki skory do obalania różnych idei, proszę bardzo obal podstawy Kościoła Katolickiego, Buddyzmu etc.

Wtedy zobaczymy czy jesteś taki za jakiego się uważasz.

Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: aelreda »

Ja Cię nie straszę, ja tylko mówię ogólnie o opiniach na Twój temat.

I to jest dowód na to, że w złą stronę konwertujesz informacje skierowane do Ciebie.

Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Niekwestionowany96 »

Pantanal jako osoba wywyższona tak zwana " oświecona przez rzeczywistość " bo tak mi się wydaje powinieneś odpuścić a nie machać rączkami w tą i w drugą stronę jak małe dziecko któremu zabrano zabawki. Powinieneś w niektórych sprawach zamilknąć bo sam nie masz zielonego pojęcia a udajesz Boga w którego pewnie nie wierzysz i teraz swoją złością chcesz pokazać swój charakter ( tak mi się wydaje ).

Jeszcze jedno panie Pantanalu wielki. Podałem ci linka do Wikipedii ponieważ chciałem ode mnie jakiś jasnych dowodów na to dlaczego jestem zdania takiego że w 2012 może się coś wydarzyć. Zauważyłem że odpowiadasz tylko na te posty na które najłatwiej ci jest odpowiedzieć.





http://www.paranormalne.eu/forum/przepowie...iaae-t5245.html
Ostatnio zmieniony czw lip 16, 2009 10:43 am przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”