OBUDŻCIE SIE - już czas.

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Aylinn »

No dobrze. To jednym zdaniem mój komentarz na temat tego artykułu. - "Hahahaha!" :D



Wybacz, ale naprawdę ja tak reaguję na ten temat jak i na wszystkie teksty o plejadanach, czy jak ich zwał. Nic nie poradzę, że jest to po prostu śmieszne.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: asiatko31 »

Moja przyjaciółka tez się śmiała..... a teraz z płaczem przychodzi .....

Ech......
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Aylinn »

Ma pecha.



OK z mojej strony to tyle co mam do powiedzenia. Zostawiam was w spokoju. Wymieniajcie się doświadczeniami o kosmitach do woli. Nie będę przeszkadzać (chyba).
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Dreamer »

Szanujmy zdanie innych, to mi się nasuwa po przejrzeniu tego tematu.

Maja na pewno nie jest w stanie udowodnić prawdziwości swoich tez póki nie uzyska namacalnego, dowodu.

A tak to już tylko otwartość naszych umysłów może sprawić że jej uwierzymy lub nie.



Ale Aylinn kiedy piszesz iż nie wierzyśż w przedstawicieli obcych cywilizacji którzy są na naszej Planecie to już uderzasz w 90% użytkowników forum, którzy znaleźli się tutaj bo widzą więcej i chcą wiedzieć więcej niż pozostała część naszego społeczeństwa.



To już są fundamentalne sprawy naszego światopoglądu i ciężko tak jednym poście sprowadzić swoje myśli do kilku zdań.



Cieszy mnie różnorodność wypowiedzi, pod warunkiem że nie będzie to wzajemne ubliżanie sobie i swoim przekonaniom.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Aylinn »

Dreamer, nikomu nie ubliżam. To, że nie wierzę w ufo i kosmitów przybywających tutaj głosić swoje prawdy, zbawiać nas, budować super tajne lokacje, o których wiedzą wszyscy nie znaczy, że nie wolno mi tutaj być i wypowiadać się w danym temacie. Nie znaczy to również, żeby w kogokolwiek uderzać. Jak ludzie chcą wierzyć to fajnie, przynajmniej możemy podyskutować. Gdybym chciała napisać coś obraźliwego to napisałabym. Ba! Ja nawet nie raz i nie dwa kogoś obraziłam, aczkolwiek uważam, że to zależy od tego jak się na to patrzy.

A to, że zamiast komentarza w stylu "OMFGLOL" dałam obrazek, nie znaczy to, że chcę kogoś obrazić. Ot wyraziłam moją reakcję na artykuł, a nie a to czy ludzie w to wierzą czy nie.
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 7:04 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
specyfik
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 7:47 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: specyfik »

Mam się obudzić... Ale czy ja śnię ? Trzeba zadać takie pytanie. Ktoś każe mi coś zrobić, choć wg mnie ta czynność jest nielogiczna, bo niby jak mam postować na forum śpiąc ? Wychodzi na to, że żyję w dziwnym, choć na swój sposób spokojnym świecie, gdy nagle ktoś mówi, że wszysto jest ułuą i mam się obudzić. Idąc tym tokiem myślenia gdy się obudzę powinienem przestać czytać takie fora/tematy, bo przecież śnię



Gdy ktoś każe mi coś zrobić, lub sugeruje jakąś czynność podchodzę do tego z dystansem, bo niby jaki cel ma dana osobą poświęcając swój czas i energię na " budzienie mnie " ?



Jak mam wprowadzać w życie swoje " cele " skoro jestem z każdej strony ograniczony ? Może Plejadanie, Szaraki czy inne Jaszczury przyjdą do mnie we " śnie " ( ale ja już śnię ) i mi to powiedzą ?
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='Aylinn' post='55664' date='nie, 21 cze 2009 - 10:46']Droga Maya Myu. Nie znasz mnie. Nie wiesz jakie mam doświadczenia, więc nie wmawiaj mi proszę, że mam ich za mało. Mogę Cię zapewnić, że mam ich wręcz za dużo.

To, że nie wierzę w jakiś kosmitów i te pseudo wywody, które, możesz się zdziwić, czytałam, nie znaczy, że moje doświadczenia są jakieś gorsze od Twoich. Chcesz wierzyć w obcych, którzy przybywają tutaj by uczyć nas jak żyć, to proszę bardzo. Nic mi do tego. Widocznie potrzebujesz czegoś co pokaże Ci jak żyć. Ja tego nie potrzebuję, a już szczególnie nie potrzebuję do tego kosmitów, w których zresztą nie wierzę.[/quote]



Witaj,



Mam prośbę, nie reaguj agresją, tylko staraj się zrozumieć, dlaczego tak Ci napisałam -

jaki przekaz reprezentujesz.



Nie widziałam kosmity, więc w niego nie wierzę.

Wierzą w Energię kosmosu, coś co może przybrać dowolną formę i jest w każdym z nas.



Nie znam Cię.

Chcę poznać.

Daj się poznać.

Nie ukrywaj za maską śmiesznych rysuneczków.



Jeśli chodzi o tekst - nie jest o kosmitach.

Czytaj miedzy wierszami, nie wprost.



P.S. Każdy potrzebuje wskazówek



Dobrej nocy
white sybil
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Aylinn »

Oj wierz mi Maya, to nie była agresja, aczkolwiek mogłaś odnieść takie wrażenie. Ja nie się nie denerwuję czytając różne dziwne posty na tym forum. Nie ma sensu tracić na to nerwów.

Jak napisałam wcześniej obrazek przedstawia idealnie moją reakcję po przeczytaniu tego artykułu, więc za niczym się nie chowam.

Wiem, że nie jest on o kosmitach. Nigdzie nie napisałam, że jest. Ale przekaz jest ponoć od obcej rasy skądś tam. Akurat ich wskazówek nie potrzebuję.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='specyfik' post='55757' date='pon, 22 cze 2009 - 18:29']Mam się obudzić... Ale czy ja śnię ? Trzeba zadać takie pytanie. Ktoś każe mi coś zrobić, choć wg mnie ta czynność jest nielogiczna, bo niby jak mam postować na forum śpiąc ? Wychodzi na to, że żyję w dziwnym, choć na swój sposób spokojnym świecie, gdy nagle ktoś mówi, że wszysto jest ułuą i mam się obudzić. Idąc tym tokiem myślenia gdy się obudzę powinienem przestać czytać takie fora/tematy, bo przecież śnię



////[/quote]



Drogi Specyfiku,



Chodzi o to, byś obudził część swojego umysłu, w którym tkwi potężna moc.

Nie o to byś fizycznie otworzył oczy i się obudził.

Przebudzenie jest alegorią, że odbieramy świat zbyt mocno zmysłami, które nas ograniczają, a za mało umysłem, który jest nieograniczony.

Mam nadzieję, że troszkę rozjaśniłam temat.



Pozdrawiam Cię



Maya



[quote name='Aylinn' post='55763' date='pon, 22 cze 2009 - 19:02']Oj wierz mi Maya, to nie była agresja, aczkolwiek mogłaś odnieść takie wrażenie. Ja nie się nie denerwuję czytając różne dziwne posty na tym forum. Nie ma sensu tracić na to nerwów.

Jak napisałam wcześniej obrazek przedstawia idealnie moją reakcję po przeczytaniu tego artykułu, więc za niczym się nie chowam.

Wiem, że nie jest on o kosmitach. Nigdzie nie napisałam, że jest. Ale przekaz jest ponoć od obcej rasy skądś tam. Akurat ich wskazówek nie potrzebuję.[/quote]



A co potrzebujesz Aylinn?
white sybil
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Christof »

Jest takie bardzo ciekawe, internetowe pismo Taraka. Znalazłem tam artykuł o Plejadianach pani Marciniak.

http://www.taraka.pl/blog/?q=plejadianie1
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”