OBUDŻCIE SIE - już czas.

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='DarkMonk' post='55483' date='pią, 19 cze 2009 - 12:30']Masło maślane i gadanie o dupie Maryny ;f W życiu takich bzdur nie czytałem bez łady i składu. Dużo czytania , a żadny wniosek się po tym nie nasuwa.[/quote]



To znaczy jedno: Jesteś na tym forum przez przypadek.

Moja rada: wyrejestruj się, szkoda twojego czasu.



Miłego wieczorka
white sybil
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

@ Maya Myu

Ja wiem po co jestem na tym forum. Wcale nie muszę czytać książek tej pani ani oglądać jej filmików na youtube żeby wiedzieć , że trzeba być dobrym. Mi się w niej po prostu nie podoba to że dorabia sobie jakąś dziwną ideologię i ma bliżej nieokreślone intencje w oczach.
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='Pantanal' post='55522' date='pią, 19 cze 2009 - 19:04']Posłuchajcie tego:



http://www.youtube.com/watch?v=LWZ9yc9uv08



Dla wszystkich nieobudzonych przesłanie Tiary Elżbiety Gas pt. "Martwoto Powstań!"[/quote]







To juz było... w kościele katolickim.

Słabe: Grożące. Nie dające przykładów.

Nie ma to jak schodzić do ciemnej piwnicy sąsiada (śmieszne porównanie)

Podoba mi się tylko fragment z piciem chemicznej wody - to prawda, ze to syf, ale to się czuje już po smaku, dziwi mnie to, że komuś to smakuje... fuj!



Nocne Pozdrofka dla wszystkich Wampirowatych ;)
Ostatnio zmieniony pt cze 19, 2009 9:44 pm przez Maya Myu, łącznie zmieniany 1 raz.
white sybil
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: MORG »

Pantanal już raz wspominałem i powiem to raz jeszcze zapraszam do mnie a poznam Cię z kilkoma istotami które są u mnie. ( nie tylko duchy, Plejadanin ale rasy o których nie miałeś pojęcia że istnieją ) Kilka osób z forum je zna i wie o czym mówię…

Ale nawet będąc u mnie nie zobaczył byś prawdopodobnie żadnej z nich powód prosty - Twoja świadomość na to nie pozwala. Z Plejadanem rozmawiałem nie raz i widziałem go na żywo jak i potwierdza to co zamieszczono w książce teraz jak to piszę.

Świadomość tworzy się z „wiedzy” a nie „wiedzy śmieci” a ignorancja Aylinn uniemożliwia nam to poszerzanie świadomości i koło się zamyka.

Mam wrażenie że znając prawdę nie wiedzielibyście co z nią zrobić a jest w zasięgu ręki bardziej niż wam się wydaje…
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='DarkMonk' post='55552' date='pią, 19 cze 2009 - 20:40']@ Maya Myu

Ja wiem po co jestem na tym forum. Wcale nie muszę czytać książek tej pani ani oglądać jej filmików na youtube żeby wiedzieć , że trzeba być dobrym. Mi się w niej po prostu nie podoba to że dorabia sobie jakąś dziwną ideologię i ma bliżej nieokreślone intencje w oczach.[/quote]



A co to znaczy blizej nie okreslone intencje w oczach?

Ze chce zrobic kase na swoich ksiazkach i teoriach czy jak?



Szukam prawd uniwersalnych powiazanych z moimi doswiadczeniami: jesli cos mnie porusza, bo jest mi bliskie i jelsi ktos potrafi slowami opisac to, co ja czuje, uwazam ze warto przytoczyc takie slowa...



Co Ty na to?



Majeczka



[quote name='DarkMonk' post='55523' date='pią, 19 cze 2009 - 19:15']Asiu przecież ja nie bronię nikomu wierzyć. Wyraziłem tylko swoją krytyczną opinię.

A co do tego filmu , to widać jak owa pani czyta tekst z "promptera". Jeśli jest taka oświecona , to niech wali z głowy te nie mające sensu zdania.[/quote]



Do mnie też ten filmik nie przemawia



Czuje sie klimat kosciola katolickiego



Grozby sa owieczek, nie dla ludzi myslacych
white sybil
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

@MORG

Każdy wierzy w co chce, widzi co chce i uważa że jego prawda jest bardziej prawdziwa od prawy innego.





@ Maya Myu

Podświadomie wyczuwam , że z tą panią jest coś nie tak :)

Jeśli ona Ci odpowiada , to nic mi przecież do tego.



Pozdrawiam Romek :)
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: MORG »

[quote name='DarkMonk' daśte='pią, 19 cze 2009 - 23:55' post='55559']@MORG

Każdy wierzy w co chce, widzi co chce i uważa że jego prawda jest bardziej prawdziwa od prawy innego.[/quote]



Ja nie każę nikomu w nic wierzyć. Każdy ma wolną wolę i wybierze to co uważa za stosowne.

Jesli sie czegoś na sobie nie doświadczyło to nic sie nie wie...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Maya Myu »

[quote name='DarkMonk' post='55559' date='pią, 19 cze 2009 - 20:55']@MORG

Każdy wierzy w co chce, widzi co chce i uważa że jego prawda jest bardziej prawdziwa od prawy innego.[/quote]







Swieta prawda :)

Ale po co czytac cala ksiazke jak mozna wymuskac "ladne" cytaty i "poczytac" je innym :)



Dobrej nocy po polnocy



[quote name='MORG' post='55561' date='pią, 19 cze 2009 - 21:09']Ja nie każę nikomu w nic wierzyć. Każdy ma wolną wolę i wybierze to co uważa za stosowne.

Jesli sie czegoś na sobie nie doświadczyło to nic sie nie wie...[/quote]





O to chodzi, Morgu!



kazdy patrzy na swiat przez pryzmat wlasnych przezyc

i wierzy w to, co tłumaczy to, czego doswiadcza,

zwlaszcza rzeczy, ktore nie rozumie, albo nie do konca rozumie, a ktos juz do tego "dotarl"



warto korzystac z kilku zrodel i pokazywac je innym

ale na pewno nie wolno komus narzucac swojego "jedynego obrazu prawdy" jako przydatnego dla kazdego



na tym polega sekta (czyli kazda "religia") - ze jeden koles uwaza, ze ma patent na "prawde" i narzuca ja jednostkom slabym i grzesznym



czlowiek myslacy wybiera z kazdego wierzenia (i mam tu na mysli nie tylko "zarejestrowane" religie ale rowniez wierzenia"poganskie") cos dla siebie - jego wiara jest mieszanka wielu pogladow filozycznych traktujacych o sensie zycia na Ziemi.



Czlowiek zawsze bedzie szukal odpowiedzi na podstawowe pytania:

- skad sie tu wzialem?

- kim jestem?

- dokad zdarzam?

- jaki jest moj cel?



Mamy wolny wybor i wybieramy, co dla nas najlepsze,

Mamy tez umysl, dzieki ktoremu mozemy sami dojsc do tego, do czego niejeden filozof-mysliciel dochodzil latami



Uwazam ze zamieszczanie czyjichs tekstow na forum jest dobre

nie trzeba sie z nimi zgadzac, na pewno nie z cala ich zawartoscia, ale warto poszukac inspiracji dla siebie: A jaka jest moja wiara? Czy sie z tym zgadzam, czy mam odmienne zdanie?

Pod tym wzgledem zamieszczanie takich teksow wywoluje burze mozgow

a przeciez " Mysle, wiec jestem" (nie tak jak ktos kiedys to ujal: "Mysle, ze jestem, wiec jestem. Tak mysle" :)



dzieki Morg, robisz fajna rzecz



Pozdrawiam



Mistyk Maya Myu
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 8:10 am przez Maya Myu, łącznie zmieniany 1 raz.
white sybil
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: DarkMonk »

Ja nie każę nikomu w nic wierzyć. Każdy ma wolną wolę i wybierze to co uważa za stosowne.

Jesli sie czegoś na sobie nie doświadczyło to nic sie nie wie...


Dokładnie chodziło mi o to samo , dla tego nie mam zamiaru was przekabacać na mój punkt widzenia. Mówię wam tylko że dla mnie nie są to żadne słowa jakiegoś proroka , tylko gadanie na chajnu. Czytaliście wczorajszą sesję grafika ? Gdyby zamiast od razu nie napisał , że to ściema była i szedł w zaparte że to wszystko prawda , to zaraz by zaczął powstawać nowy kult wokół niego :lol: Tak zajebiście to napisał , że ja byłem w stanie łyknąć może nie samą prawdziwość jakiejś obcej, kontaktującej się z nami cywilizacji , ale fakt że w ogóle odbyła się taka sesja i że grafik tam był i asystował.



Ludzie są tacy , że potrzebują w coś wierzyć i łykną wszystko co będzie dla nich logiczne i odzwierciedlało ich wewnętrzne potrzeby.
Auegamma
Infrzak
Posty: 31
Rejestracja: sob maja 03, 2008 8:44 pm
Kontakt:

Re: OBUDŻCIE SIE - już czas.

Post autor: Auegamma »

zgadzam się z wami, wasza konwersacja i kłótnia nie ma sensu :) temat nie ma sensu, forum nie ma sensu, czat nie ma sensu, ma sens jeżeli ktoś chce przeprowadzić samoanalizę porównując swoją wiedzę czy też system wierzeń z innymi, jeżeli przeprowadza debaty czy dyskusje bez samoanalizy oraz zmian potrzebnych elementów własnej osoby, to dana dyskusja nie ma sensu, chyba że dla zaspokojenia potrzeb ego danego człowieka...



co do Plejadian, istnieją demony oraz byty astralne, takie jak Godformy czy Myślokrztałty, które mogą być nawet widoczne przez wielu ludzi, co niekoniecznie oznacza iż to co reprezentuje sobą dana istota jest prawdą, podobnie z samymi ludźmi, widzą to czego oczekują, tzw. Bóg ma wiele obliczy, w zależności od tego jak oczekujemy jak wygląda tak go zobaczymy, Żyd zobaczy go inaczej niż Katolik czy Muzułmanim, a jest to wiele różnych aspektów jednej istoty;



co dalej, nie ma sensu się wywyższać iż dana osoba wie lepiej niż inne, oraz inne osoby nie dorastają do pięt tej pierwszej, takie wywyższanie to jest samo zapatrzenie w siebie, duma czy też przerost formy nad treścią, skąd wiadomo iż to czego doświadczamy jest w rzeczywistości realne? wielokroć tzw. placebo też działa, a nie jest to powiązane z żadną religią w szczególności, a wiarą w działanie danego leku czy substancji, tak więc skąd wiadomo czy ci Plejadianie w rzeczywistości istnieją? nawet przypadek śmierci klinicznej można wytłumaczyć przez sekwencję wypuszczanych enzymów w mózgu, które z jednej strony powodują jego obumieranie a z drugiej zapobiegają jego obumieraniu, efektem czego są dane doświadczenia wzrokowo-słuchowe;



i jeszcze raz o wywyższaniu, jeżeli dana osoba się wywyższa to sama nie osiągnęła poziomu w którym zdaje sobie sprawę jak mało wie, takie przynajmniej są moje przypuszczenia... ewentualnie maniery (czy też strach przed szykanowaniem) danej osoby nie pozwala przyznać się do tego iż widzi innych ludzi jako mniej wartościowych, jako że te inne osoby nie poznały ani nie doświadczyły tego co ta pierwsza, a mówiąc konkretnie, iż inne osoby mają inne poglądy z którymi dana osoba się nie zgadza;



różnica pomiędzy wiarą a fanatyzmem jest dosyć cienka, zawsze należy przeprowadzać samoanalizę celem ulepszenia oraz pozbycia się nieprawdziwych elementów własnej osoby, należy być świadomym tego iż absolutnie nigdy nie jesteśmy w stanie potwierdzić prawdziwości czegokolwiek, tego czy UFO istnieje, czy reinkarnacja to mit oraz czy dusza istnieje, zawsze znajdą sie argumenty za i przeciw, jedynie po śmierci będziemy w stanie poznać prawdę na niektóre pytania, jednak należy zawsze być świadomym tego iż wie się tyle co nic;



jednak tutaj dochodzimy do swojego rodzaju dysonansu, uznając wszystkie teorie za możliwe nie uznaje się jednej teorii za prawdziwą, co może doprowadzić do zatracenia własnego charakteru, ale to było tak na marginesie :P



jeżeli komuś się nie podoba to co napisałem, to niech zachowa to dla siebie :P najlepiej jeżeli przeprowadzi samoanalizę pod kątem tego dlaczego dany tekst spowodował takie a nie inne emocje :P

Auegamma



P.S. nie spodobał mi się tekst

[quote name='Maya Myu' post='55546' date='sob, 20 cze 2009 - 00:29']Hmmm, ktoś tu chyba ma za mało doświadczeń życiowych. Dojrzejeż, to rozumiesz te słowa. Za mało doswiadczeń... Ech[/quote]

oceniasz?????? oj nieładnie :P
Ostatnio zmieniony sob cze 20, 2009 8:12 am przez Auegamma, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”