Incydent w Nadarzycach

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: xedos »

[quote name='Pantanal' post='60578' date='śro, 02 wrz 2009 - 16:59']Bardzo ciekawy materiał! Znakomite uzupełnienie pierwszej częsci. Dziś jednak brak juz takich przypadków...[/quote]



Mylisz się Pantanalu, są znacznie lepsze, wiarygodniejsze i to wprost z Polski. Nadarzyce mają swoją trzecią odsłonę, tę z którą nie polemizuję. Fakty są jednoznaczne ale o tym już wkrótce przeczytacie w mojej książce, która będzie publikacją darmową i zapewne szokującą. Poznacie drugą stronę nie tylko polskiej ufologii, może właśnie dlatego jest jak jest. Pewne zapowiedzi znajdują się w portalu Bliskich Spotkań Niezależnych (BSN), podobnie jak wiele innych tematów, które jak sądzę w wolnej chwili zredaguję i przekażę INFRZE.



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr wrz 02, 2009 3:08 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Arek 1973 »

Przeczytałem, przesłuchałem, i zapytam.

A więc dla mnie jest tu także sporo wskazówek że nie było to nic innego jak cyrkowe światła, nieraz już obserwowałem takie przeważnie przy dyskotekach puszczają takie, tak, efekt jest znakomity, tym bardziej jak człowiek nie wie z jakiego miejsca to pochodzi. Niby wszystko jasne, ale było to na radarach?. Jeżeli tak to cyrk odpada, są 2 różne wypowiedzi, raz się stwierdza że tak a potem ktoś inny mówi że nie.

Na jednym z filmów policjant dzwoni telefonem, dostaje potwierdzenie od kogoś że ten cyrk miał taki przyrząd, nakrywka z dziurami co pozwala na taki efekt, dyrektor cyrku jak napisano w pierwszej części potwierdza że to ich światła, więc chyba wszystko jasne, ale co tam do cholery z tymi radarami?, było tam jeszcze coś innego ? ale co chciałoby wojsko utaić? inne ufo?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Van' post='70278' date='09 czerwiec 2010 - 20:29']No gdzie ten film?

"usunięty przez użytkownika" !



Gdzie blog BSN?

"usunięty przez użytkownika"!



Gdzie książka "UFO to tylko pretekst"?

Nie opublikowana przez użytkownika?[/quote]



Postaramy się jak najszybciej udostępnić ponownie te filmy. Jeśli chodzi o blog Mariusza Fryckowskiego to zmienił nazwę i adres na ANOMALNY ŚWIAT Co do książki to mam nadzieję, że się ukaże :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Van' post='71154' date='05 lipiec 2010 - 16:13']Miesiąc przeleciał a filmów dalej brak. Mój niepokój narasta :)[/quote]



Mariusz Fryckowski, autor artykułu i właściciel filmów przebywa obecnie zagranicą. Również czekam z niecierpliwością na jego powrót :)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Van' post='73059' date='05 wrzesień 2010 - 18:49']Chyba się już nie doczekam :)[/quote]



Naprawdę nam również zależy na publikacji tych materiałów.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Arek 1973 »

No gdzie ten film?

"usunięty przez użytkownika" !



Gdzie blog BSN?

"usunięty przez użytkownika"!



Gdzie książka "UFO to tylko pretekst"?

Nie opublikowana przez użytkownika?



Mam bardzo podobne poglądy na całą tą sprawę jak pan Mariusz Fryckowski i tym bardziej się niepokoję
Można bezpośrednio do Mariusza napisać, on na pewno odpowie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Nanashi
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: pn paź 11, 2010 1:11 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Nanashi »

Czy Pan Fryckowski nadal odwiedza forum Infry? Tak żeby moja prośba o udostępnienie filmu nie trafiła w próżnię?
Ostatnio zmieniony wt paź 12, 2010 6:52 pm przez Nanashi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”