Incydent w Nadarzycach

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Incydent w Nadarzycach

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]W październiku 1994 roku na poligonie wojsk lotniczych w Nadarzycach wydarzyło się coś co do dziś dnia spędza sen z oczu badaczom zjawiska UFO. Wojskowi piloci jak też wiele osób cywilnych stało się świadkami pojawienia się ogromnego Niezidentyfikowanego Obiektu Latającego nad terenem poligonu. Przez lata sprawa obrosła w legendy, tym bardziej iż sprawą rzekomo zajęło się wojsko a część materiałów, w tym film nakręcony przez jednego z żołnierzy zostało utajnionych. Gdy do tego przypadku po latach powrócił Mariusz Fryckowski okazało się, że samo zdarzenie było niezwykłe a cała otoczka związana z jego badaniem okazała się fascynująca. Specjalnie dla Serwisu INFRA fragmenty przygotowywanej do publikacji książki „UFO to tylko pretekst”.



CZĘŚĆ I
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: ferdas »

kolejny profesjonalny i wyczerpujący artykuł :) . Sama sprawa ciekawa , chętnie zobaczył bym ten film nakręcony przez wojsko.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Zit »

Incydent sam w sobie bardzo ciekawy, a smaczku z pewnością dodałby ten film, który podobno wojsko utaiło.

No cóż. Pozostaje nam gdybać na podstawie relacji xD



B.dobry artykuł ;)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: azor »

Świetny artykuł i znakomicie zbadana sprawa ale uważam że jednek nie jest ''perełką polskiej ufologii'' ze wzgledu na znacznie ciekawsze inne zdarzenia nie Emilcin nie Gdynia ale inne prozaiczne ale jakże wymowne.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Tak dzięki Panu MRF poznaliśmy bardzo ciekawą historię wręcz legendarną w Polsce.Świetna sprawa. ;)
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 3:24 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Arek 1973 »

Artykuł bardzo dobry, pochwalam.

Ale co z tymi filmami? Jest napisane o 2 grupach ludzi którzy powini mieć te materiały, nie chcą się podzielić?
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Arek 1973' post='55829' date='śro, 24 cze 2009 - 07:05']Ale co z tymi filmami?[/quote]



Film będzie zaprezentowany wraz z kolejną częścią artykułu.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: xedos »

Jak wiecie nie rzucam słów na wiatr, zobaczycie ten film, dajcie mi tylko trochę czasu, ja jestem już w podróży.



Cierpliwości:)
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: xedos »

Zwykle dotrzymuję słowa. Miło mi poinformować wszystkich, że materiały dotyczące drugiej części incydentu nadarzyckiego przekazałem redakcji Infry w tym również film. Uprzedzam już dzisiaj - przygotujcie sobie dobre słuchawki i monitory o dobrej rozdzielczości. Proszę o jedno, zanim rozpoczniecie oglądanie siedmiu części filmu koniecznie, powtarzam, koniecznie zapoznajcie się z tekstem, który jest kluczem do zrozumienia całej sprawy z wiązanej z tym materiałem.



Pozdrawiam i żegnam się na dłuższy czas.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Incydent w Nadarzycach

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy historię jednej z najbardziej kontrowersyjnych polskich spotkań z UFO. Dziś zachęcamy do zapoznania się z unikatowym materiałem filmowym dotyczącym incydentu z Nadarzyc. W 1994 roku pojawił się tam rzekomy niezidentyfikowany obiekt latający. Świadków wydarzenia było wiele, jednak to, co stało się potem w tej sprawie stało się źródłem wielu kontrowersji. Co tak naprawdę obserwowano październikową nocą nad Nadarzycami?



Część II wraz z materiałem filmowym
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”