Film z Brazylii

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Film z Brazylii

Post autor: ferdas »

Nie wiem czy ten filmik był tu już pokazywany ale jest bardzo ciekawy więc postanowiłem go tu zaprezentować :



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mfGFiZrY0AU&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mfGFiZrY0AU&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



Proponuje obejrzeć cały , widać jak pokazują się dziwne jakby (kolce) na obiekcie i jak znika. Jakie jest wasze zdanie ??
Ostatnio zmieniony sob cze 20, 2009 2:27 pm przez ferdas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Film z Brazylii

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Coś mi to przypomina tego słynnego drona albo latawiec. :rolleyes:
hanter97
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 10, 2009 6:37 pm
Kontakt:

Re: Film z Brazylii

Post autor: hanter97 »

Dziwne...z jednej strony wygląda jak samolot ,ale jednak unosi się w miejscu i wygląd jak spodek przebity kolcem ... :P
Chcieć nie zawsze oznacza wierzyć.

Pomyśl przez chwilę! To proste!
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Film z Brazylii

Post autor: soudak040771 »

Że też ta ręka zawsze tak musi ''latać'' :( A i jakość filmiku, pozostawia wiele do życzenia... Dlatego myślę też o latawcu...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Film z Brazylii

Post autor: ADAX »

To raczej balon albo latawiec. Hmm czy obiekt znikł ? w sumie jak komuś drżą ręce a obiekt się oddala to wszystko jest możliwe. Kolce raczej już były tylko zapewne balon czy latawiec się przemieszczał i był w takim położeniu i perspektywie iż po pewnym czasie i zmianie położenia tworzył coś w rodzaju statku kosmicznego, któremu nagle wyrosły kolce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”