Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Historyczne przypadki spotkań z obiektami UFO i ich pasażerami.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: azor »

[quote name='Menkar' post='79263' date='09 styczeń 2011 - 23:04']Tu nie ma niczego innego poza własnym widzimisię każdego.



Wszak nie powołano specjalnej komisji naukowej która dysponowałaby szczególną wiarygodnością.



I co to znaczy że ignoruje zdanie innych ? Czy ja nie mogę mieć własnego ? Występuje tu jakaś specyficzna poprawność polityki ufologicznej ?



Nie poruszam kwestii zdjęcia, tylko odwołałem się do konkretnego materiału filmowego i w tym kontekście mówię.



Wycinek z całej sagi jak mówisz, zatem jak oceniacie wiarygodność tego konkretnego świadka ? I dlaczego tak a nie inaczej ?[/quote]





Po to jest forum aby każdy mógł mieć swoje zdanie to raz. Jakiej komisji naukowej bądźmy poważni bo jeśli idzie już o naukę to warto badać inne sprawy związane z UFO a nie zdjęcia z dwoma miskami, które na całym świecie krążą jako fake i nic w tym dziwnego. Dlatego uważam temat Zdan za zamknięty a, że FN odświeża go nic dziwnego maja takie prawo, Wylatowo im nie wyszło Zdany też, eksperyment z IR rozdmuchiwany przez wakacje też. Niestety FN moze i ma jakieś tam ciekawe zdarzenia, ale bez obrazy nie umieją tego należycie badać ,dokumentować tworzą jedynie otoczki tajemniczości i sensacji jak zawsze a to nie ufologia...
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: UFOWORLDNEWS »

A ja myślę , że przypadek Zdanów lepiej zbadała gazeta FAKT która miała już do czynienia z UFO.Można powiedzieć , że to są prawdziwi eksperci...Ja bym się bał podpisać pod takimi artykułami z imienia i nazwiska... :P



Ostatnio zmieniony pn sty 10, 2011 8:22 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: dino_24 »

[quote name='Menkar' post='79352' date='11 styczeń 2011 - 09:52']Jesteś tak chamski że te twoje osobiste zjazdy i "tłumaczenia" możesz serwować dzieciakom z piaskownicy, tam u siebie, przy domowym śmietniku.



Na tym forum nie ma na ciebie siły, hulasz sobie dowolnie i robisz co chcesz.



A moderatorzy mają to w dupie, co doskonale widać, dlatego sobie pozwalasz na co sobie pozwalasz.



I to by było na tyle.[/quote]



No , no ...... , nowa szczoteczka , nowe idee , nowy wiaterek , nowy styl , nowy sposób patrzenia na Forum ...... ,

aż mlaskam ozorem , co będzie dalej ........... :)





Tak trzymać ...... ;)



Przepraszam za OT .... i .... za to , że się wciąłem , jak nóż w MASŁO ..... sorki .... ;)
Ostatnio zmieniony wt sty 11, 2011 9:00 am przez dino_24, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: azor »

[quote name='Menkar' post='79352' date='11 styczeń 2011 - 09:52']Jesteś tak chamski że te twoje osobiste zjazdy i "tłumaczenia" możesz serwować dzieciakom z piaskownicy, tam u siebie, przy domowym śmietniku.



Na tym forum nie ma na ciebie siły, hulasz sobie dowolnie i robisz co chcesz.



A moderatorzy mają to w dupie, co doskonale widać, dlatego sobie pozwalasz na co sobie pozwalasz.



I to by było na tyle.[/quote]





Myślę że po Twojej wypowiedzi stosownie się zachowają !!!
Pszebżydły ófok
Infrańczyk
Posty: 133
Rejestracja: ndz paź 31, 2010 11:44 am
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: Pszebżydły ófok »

I tyle kłótni o dwie sklejone miski.Czytam ten temat i już nic nie rozumiem.Kolejne "genialne" odkrycie FN,takie na jakie ich stać.Chcieli zabłysnąć,mieć te swoje 5 minut.Ewentualnie tak już zaćmiło im umysły,że chcą mieć dowody za wszelką cenę.Większość ludzi to idioci łagodnie mówiąc, więc zawsze znajdzie się mniejsza lub większa grupa która łyknie takie historie i nie wiem o czym tu filozofować.A artykuł o kłamstwie ufoków jest przedni.Przysięgam,że to nie byłem ja :lol: .
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='Menkar' post='79347' date='10 styczeń 2011 - 23:41']Na wszelakich forach również o tematyce "anomalnej" ludzie wypisują różne "fakty" i własne przeżycia.



Czym to się różni od tych gazetowych z "Faktu" czy "Super expresu" ?



Moim zdaniem niczym, często jakość jest ta sama.



Ale gdzieś mogą istnieć,a gdzieś nie mogą.[/quote]

Myślę , że Pantanal omyłkowo zinterpretował twoją wypowiedź.Widać ze starości już nie doczytuje.(bez obrazy Pantana :lol: l).

Chodziło ci Menkar o tzw rację bytu?Czy może o zwykłe prawo do istnienia takich zjawisk.Ja tam sądzę , że umysł trzeba mieć jak najbardziej otwarty ale najlepiej, zamontować na nim filtr zwany racjonalizmem .Czasami jednak zdarzają się badacze którzy zamiast tego mają na głowie uzdatniacze bzdury to też....
Awatar użytkownika
Scoobany
Zaangażowany Infranin
Posty: 302
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 11:39 am
Kontakt:

Re: Zdany – temat, który odszedł w niebyt

Post autor: Scoobany »

Kolejny filmik FN o zdanach



http://www.youtube.com/watch?v=dhkSONfBZ4Q
ODPOWIEDZ

Wróć do „HISTORIA SPOTKAŃ Z UFO”