Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Conspiracy »

Mohammad Ali Ramin, jeden z głównych doradców prezydenta Iranu, udzielił niedawno wywiadu, w którym poinformował, że Adolf Hitler był Żydem ze strony matki, zaś jego działania - poprzez żydowskie koneksje - miały doprowadzić do powstania państwa Izrael. W tym celu Hitler współpracował z Brytyjczykami, którzy także chcieli pozbyć się Żydów z Europy.



Ramin wyjaśnił, że nienawiść Hitlera do Żydów wynikała z tego, że jego matka była żydowską prostytutką, a to wytworzyło u niego nienawiść na podłożu etnicznym. Według Ramina cała rodzina Hitlera oraz jego najbliżsi przyjaciele byli Żydami. Dlaczego Hitler popierał eksterminację Żydów? Bo chciał aby bogaci Żydzi stworzyli żydowskie państwo w Palestynie.



Israel Today







http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_40.html



http://www.redicecreations.com/specialrepo...rbritagent.html



http://www.youtube.com/watch?v=frf9GS0g9YM



http://www.straightdope.com/columns/read/7...ler-part-jewish
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Grafik_NPN »

Mohammad Ali Ramin, jeden z głównych doradców prezydenta Iranu


to wiele wyjaśnia
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Conspiracy »

Dobry i obiektywny artykuł:



http://www.wiw.pl/biblioteka/wyjhitlera_rosenbaum/01.asp





Autor powołuje się na różnorodne opinie i źródła aby dociec tej tajemniczej prawdy.



Są również historycy tacy jak prof. dr Lothar Machtan - twierdzący iż Hitler był żydowskim gejem. Pochodzenie Hitlera najprawdopodobniej pozostanie już tylko kwestią teoretyczną ale z w miarę dobrymi dowodami etnicznymi.





Pantanal pytał "jeśli nawet, to co z tego?". Zupełnie nic mój drogi, jest to tylko temat o podłożu czysto informacyjnym - bez drugiego dna i podtekstów antysemickich - po prostu naświetla nam pewne pobudki działań faszystowskiego przywódcy.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: aelreda »

Parę lat temu słyszałam opinię iż Hitler ponoć był w połowie Żydem i de facto z tego powodu ich nienawidził.

Znajomy jakiś przeczytał to w gazecie i mi powiedział.
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 7:48 am przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Rysiek23 »

Przepraszam, ale jakie to znaczenie czy był Żydem czy Chińczykiem? Zupełnie nie rozumiem tematu. W otoczeniu Hitlera było wielu Żydów (zresztą podobnie jak Lenina i Stalina później) oraz osób innych narodowości. Większość marnie skończyła.
Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Kiute »

O tym ,że ktoś jest żydem świadczą dwa uwarunkowania:



-matka jest żydówką

-wyznanie judaistyczne



Czy Hitler bywał w synagodze, czytał Torę itp.??? Jeśli nie to nie mógł być Żydem.
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Grafik_NPN »

tjaaa słowo Żyd w polsce zawsze wywołuje jakiś reakcje, zazwyczaj skrajnie pozytywne lub skrajnie negatywne - rzadko kiedy normalne - neutralne, polacy uważają, że każdy Żyd popiera każdą decyzje władzy państwa Izrael - co się trochę mija z prawdą, bo równie dobrze można by powiedzieć że każdy polak to katolik i popiera lecha k.

Skoro na forum ostatnio pełno jest tematów z cyklu "Żydzi plują na polskę"

Polecam wszystkim przeczytanie książki Strach J.T Grossa

http://peb.pl/dokumenty/249084-rapidshare-...oss-strach.html
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Aylinn »

Przecież Hitler był zły. To oczywiste, że musiał być Żydem, bo Żydzi są źli. Proste, nie?



Zresztą Iran to prawie tak samo "zabawne" państwo jak nasze szczególnie jeżeli chodzi o wymyślanie najdziwniejszych teorii na temat innych nacji, religii itp. Prezydent Iranu twierdzi np. że w Iranie nie ma homoseksualistów. Pewnie, że oficjalnie ich nie ma, bo ci których wydano zostali powieszeni bez procesu, także teorie jakie wymyślają irańscy politycy mnie nie dziwią. Śmieszą też nie.
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 1:48 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
matino3
Infranin
Posty: 241
Rejestracja: pn kwie 27, 2009 7:45 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: matino3 »

[quote name='Aylinn' post='55666' date='nie, 21 cze 2009 - 17:45']Przecież Hitler był zły. To oczywiste, że musiał być Żydem, bo Żydzi są źli. Proste, nie?[/quote]



:lol:

Według mnie to kolejny mit, który ktoś sobie wymyślił i robi wielką aferę. Jest wiele pytań bez odpowiedzi. Dzisiaj wam na forum napiszę, że jestem katolikiem(niegorliwym :P), w przyszłości zostanę mordercą aka Hitler i ktoś mądry powie "a może kłamał i nie był katolikiem?"...no i tak powstanie kolejny mit.
:)

Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Zit »

[quote name='matino3' post='55669' date='nie, 21 cze 2009 - 16:07']:lol:

Według mnie to kolejny mit, który ktoś sobie wymyślił i robi wielką aferę.[/quote]

Nie mit, tylko stereotyp.

W historii żydzi zapisywali się nie tylko pozytywnie. Polacy przede wszystkim pamiętają im wszystko z dawnych czasów (zwłaszcza lichwę, która niejednego pogrążyła).



Co do Hitlera - może i był półżydem ale to tylko i wyłącznie przyczyniło się do chęci eksterminacji nacji żydowskiej. Może wychodził z założenia, że jeśli wybije ich wszystkich, to nikt nie pozna po nim, że jest wierzący - niepraktykujący.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”