Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Kiute »

[quote name='Grafik' post='55662' date='nie, 21 cze 2009 - 14:21']Skoro na forum ostatnio pełno jest tematów z cyklu "Żydzi plują na polskę"

Polecam wszystkim przeczytanie książki Strach J.T Grossa[/quote]





To ja ci polecam książkę Jerzego Roberta Nowaka - "100 kłamstw J.T.Grossa o żydowskich sąsiadach i Jedwabnem"



Oraz stertę artykułów na nt. Jedwabnego





Gross to pseudonaukowiec lubiący się w opluwaniu Polaków. Takiej książki nawet na rozpałkę bym nie wziął a co dopiero miejsce na dysku marnować:)
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 2:37 pm przez Kiute, łącznie zmieniany 1 raz.
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
Awatar użytkownika
Grafik_NPN
Infrańczyk
Posty: 145
Rejestracja: sob lis 29, 2008 3:06 pm
Lokalizacja: twoi starzy
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Grafik_NPN »

a czytałes ? bo wszystkie przypadki które przytacza gross (w książce "strach") poparte są solidna bibliografią od pamiętników po archiwa ipn, naprawde warto przeczytać, szczerze w książce grossa nie ma żadnego opluwania kogokolwiek.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Był czy nie był po tylu latach niczego już nie dowiedziemy.Za 50 lat padnie pytanie czy aby nie był kobietą :lol: Nie zmieni to faktu, że ludzie będą się eksterminowali a każde państwo ma swój tego symbol chwalebny dla kogoś czy nie.
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 3:14 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Rysiek23 »

Bardzo zabawnie ten temat się prezentuje - mamy Grossa przeciw Nowakowi. Nie zapominajcie, że w Polsce są jeszcze ludzie trzeźwo myślący i nie popadający w skrajności. Chętnie bym zamknął ten bezsensowny temat ale pewnie bym został okrzyknięty żydomasonem (a ileż to razy spotykało mnie to na ulicy ze względu na sam wygląd) tak więc dyskutujcie sobie dalej o takich pierdołach, hulaj dusza!
Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Kiute »

[quote name='Grafik' post='55677' date='nie, 21 cze 2009 - 17:55']a czytałes ? bo wszystkie przypadki które przytacza gross (w książce "strach") poparte są solidna bibliografią od pamiętników po archiwa ipn, naprawde warto przeczytać, szczerze w książce grossa nie ma żadnego opluwania kogokolwiek.[/quote]



Nie czytałem, ale sądząc po wypowiedziach historyków fakty przytoczone w książce są stekiem bzdur.

http://www.naszawitryna.pl/jedwabne_439.html Kłamstwo ma krótkie nogi. Warto poczytać. CDN...:) (być może).



PS

Rysiek-skrajność to Gross nie Nowak. Poczytaj te linki, które obalają "Strach".

Aha jak zamkniesz temat to będziesz żydomasonem :lol: (żart)
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 3:36 pm przez Kiute, łącznie zmieniany 1 raz.
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Kiute' post='55685' date='nie, 21 cze 2009 - 17:32']Rysiek-skrajność to Gross nie Nowak. Poczytaj te linki, które obalają "Strach".[/quote]



Miałem to szczęście, że miałem dobrych nauczycieli historii jak też Rodziców. Ani Gross ani Nowak nie ukazali mi niczego o czym bym nie wiedział (aczkolwiek Gross poraził skalą zjawiska). Moim prywatnym zdaniem akurat to forum nie jest miejscem do rozstrzygania takich sporów, ale w końcu to nie moje forum tylko Wasze. Skoro Was interesują dyskusje o tym czy Holokaust miał miejsce czy nie, czy Polacy sprzedawali Niemcom Żydów, czy w końcu zamordowali te 6 milionów a może "tylko" 600 tyś. - to tylko usiąść i płakać.

Skoro już mamy, jako Polacy, rozmawiać o historii na tym forum, to warto aby to robić rzetelnie i z szacunkiem do ofiar, naszych i "ich". Zamiast zajmować się kwestionowaniem Holokaustu radziłbym troszkę pogrzebać w polskich grzechach i grzeszkach, to taka dobra terapia oczyszczająca. No chyba że przyjmiemy iż wszystko co złe to nie my a Żydzi.
Awatar użytkownika
Kiute
Infrzak
Posty: 88
Rejestracja: wt mar 04, 2008 7:17 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Kiute »

Ok chłopaki macie rację trochę się zagalopowałem/śmy w tym temacie, który daleki jest od zjawisk paranormalnych.

PARDON za OT.
"O, Egipcie, Egipcie!

Z twojej wiedzy pozostaną tylko bajki,

które przyszłym pokoleniom

wydawać się będą

nie do wiary"



Lucjusz Apulejusz( II.w p.n.e)
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: xedos »

Skóra cierpnie, kiedy czytam te komentarze. Czyżbym wyczuwał tutaj jakieś rasistowskie symptomy? Zdaje się, że pokutuje ciągle polskie powiedzenie przekazywane z ust do ust przez naszych rodziców: "Wasze ulice, nasze kamienice", niestety sprawa wygląda nieco inaczej. Popatrzcie w lustrze na swoje profile, zwłaszcza na okolice nosa, prawda, że zastanawiające? W kontekście psychopaty Hitlera, nie wiem ile procent krwi żydowskiej płynęło w jego żyłach i tętnicach, może 10, może 100, może nic.



A może jego nienawiść powodowało to, że był wegetarianinem?



Skoro był mściwy każdy powód jest dobry! A może to, że ja mam chroniczny pociąg do cebuli i czosnku kwalifikuje mnie na członka gminy żydowskiej? A może wasze anse wywołują wypowiedzi Szewacha Weissa, który wiecznie niezadowolony z działań polskich władz występuje w telewizji? A może tak wielki wpływ na Wasze postrzeganie wywarła powieść Prusa i film Wojciecha Hasa - "Lalka", gdzie stereotyp Żyda aż promieniuje z ekranu?



A może popatrzcie na tę nację oczami widza oglądającego Żyda, wiecznego tułacza ukazanego w filmie "Skrzypek na dachu".



Hitler to wcielone zło, które morderczą wiedzę przyswajało od innego potwora - Josifa Wissarionowicza Dżugaszwilego, zwanego Stalinem. Chcecie zobaczyć skutki tej działalności? Zapraszam do witryn mojego stowarzyszenia: http://stowarzyszenie.wowwars.net jest tam miejsce również dla Was.



Przypominam, doszukiwanie się związków Hitlera z żydowskim pochodzeniem jest słuszne ale kompletnie bezcelowe, ten facet był nienormalny i wykorzystał karność swoich ziomków, którzy z natury od zawsze ulegali kacykom, tak było, jest i będzie. gdyby dzisiaj w dobie kryzysu, który trawi również Niemcy znalazł się "wybawiciel" w stylu Adolfa, wszyscy poszliby za nim w ciemno. Popatrzcie istnieje analogia. Przed rozpoczęciem II WŚ była sytuacja prawie identyczna z tą, którą mamy.



Czy kłamię? Czy fantazjuję? Chyba tego mi nie zarzucicie, prawda? Dlatego proszę zrewidujcie swoje poglądy, bo od takich krzywdzących daną nację słów rozpoczynały się wszystkie konflikty, nie powielajmy historii, których już doświadczyliśmy w tym również my , wiecznie oszukiwani przez wszystkich Polacy!!!



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 9:47 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: DarkMonk »

Z tego że hitler był pół żydem raczej nie ma wielkiej tajemnicy. Koleś był zdrowo kopnięty i wątpię żeby dogadywał się z zachodem nad stworzeniem państwa izrael. Z tego co się orientuję , to on chciał ich wszystkich na madagaskar wysłać. Ale ciekawostką jest to że Hitler miał jedno jądro. Stracił je podczas I WŚ. xD
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Czy Hitler był pochodzenia żydowskiego?

Post autor: Aylinn »

A mi tu coraz bardziej jedzie VRP (bez obrazy dla tamtego forum). Ostatnio namnożyło się tematów o Żydach, Judeopolinii (ta nazwa mnie zawsze rozwala) itp. itd.

Rozumiem, że są różne teorie konspiracyjne, ale nijak się to ma do tematyki forum. Jak ktoś zaproponował porozmawiajmy o tym, czy Hitler był kosmitą. Może został przysłany przez złego Xanu, po tym jak rozjechał marsjańskiego biskupa scjentologów walcem? (Serio, oni w to wierzą). Od razu milej i zabawniej będzie. :)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”