Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: troll85 »

zobaczymy co Pani Edit wyjdzie z tego co wczoraj pisałem z nią na gg, mam nadzieje że jednak sie jej uda, nie do końca w tym przypadku chodzi o odprowadzenie czegos lub kogoś ale cos z tymi tematami zwiazane
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: troll85 »

ani Inasenergie, mad death dradon ,edith, sasquatch, asiatko, Aelreda , flawionek nie pomogli, w przypadku mada i flawiona to straszne sciemnianie, krętactwo i cwaniactow, niby mial od na moje pytania na kartce spisane ale jakos nie mogl przesłac przez okolo 4 miesiace, a wystarczylo to zeskanowac, rpzepisac a kompa albo foto strzelic i przeslac a nie ściemniać , flawionek wcale nie lepszy, jak na razie tylko kilka normalnych konkretnych osob na forum zauważylem, a panna INASENERGIE do nich rzczej z wiadomych przyczyn nie nazley
Ostatnio zmieniony ndz sie 16, 2009 8:41 am przez troll85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: troll85 »

jak na razie to Orson mi na gg napisał odpowiedzi na to co chciałem wiedzieć, cieżko mi sprawdzić na ile to prawdziwe, ale wygląda na dość wiarygodne, nie musiał przeprowadzać seansu tylko zwyczajnie odpisać ze 2-3 min czasu poświecić i tyle, inni wiecej czasu poświecali na lanie wody
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: aelreda »

[quote name='troll85' post='59673' date='nie, 16 sie 2009 - 11:35']jak na razie to Orson mi na gg napisał odpowiedzi na to co chciałem wiedzieć, cieżko mi sprawdzić na ile to prawdziwe, ale wygląda na dość wiarygodne, nie musiał przeprowadzać seansu tylko zwyczajnie odpisać ze 2-3 min czasu poświecić i tyle, inni wiecej czasu poświecali na lanie wody[/quote]



O ile się nie mylę troll także w rozmowie z Tobą odpisałam na pytania, ba nawet myślę, że w związku z hipnozą mogłam coś pomóc. Ale jak Ciebie widzę nikłe szanse na zadowolenie, to życzę powodzenia w szukaniu szarlatanów.

Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: troll85 »

jasne, z duchami też jakoś ciezko było cokolwiek się dowiedzieć, jak sie Orson zgodzi to moge wrzucić tutej te pytania i odp i zobaczycie ze nie wymagalo to niewiadomo jakiego wysiłku
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”