Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: troll85 »

a Inasenegri jak nie bylo tak i nie ma, szkoda ze nie ma tu normalnej osoby ktora zajmuje sie kontaktami ze zmarłymi na zasadzie seansów spirytystycznych
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: asiatko31 »

Inasenegri Nie ma bo została zaatakowana pytaniami + niedowiarki. Za to Inasenegri próbowała tłumaczyć ,odpowiadać może nie dość dokładnie zrozumiale i wynik jest taki ze się wycofała z naszego forum.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: Konrad666 »

Według mnie gdyby posiadała takowe zdolności to nie zwracałaby uwagi na niedowiarków. Przecież mogłaby im wiele udowodnić....ale ja nie będę jej oceniał, bo jej nie znam i ona mnie w sumie nie oszukała.
Ostatnio zmieniony sob sie 01, 2009 11:51 am przez Konrad666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: troll85 »

do asiatko31

Inasenergie nie odpisuje prawie nikomu na maiale, sasowi niby oczyscila jakies tam miejsce, a nic to nie dalo



z innych forow jak cos komus odpisała to tak

"Proszę Pana wymagany jest kontakt osobisty seans musi odbyć się z Pańskim osobistym udziałem.Wszelkie kontakty na odległość są niestety niedokładne (nie ma więżi) która jest niezbędna.W tej chwili nie przyjmuję osób zainteresowanych seansem do miesiaca września.

Pozdrawiam Ina.
"



kazdy dostawał taką samą odpowiedz o ile wogole dostał, z 10% piszacych do niej dostało odp. rozreklamowala sie kobieta, narobila nadzieji i nagle wsiąkła
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Analiza nawiedzonych miejsc + oczyszczanie.

Post autor: Konrad666 »

[quote name='troll85' post='58738' date='sob, 01 sie 2009 - 15:51']"Proszę Pana wymagany jest kontakt osobisty seans musi odbyć się z Pańskim osobistym udziałem.Wszelkie kontakty na odległość są niestety niedokładne (nie ma więżi) która jest niezbędna.W tej chwili nie przyjmuję osób zainteresowanych seansem do miesiaca września.

Pozdrawiam Ina.
"[/quote]



To wiele tłumaczy w takim razie....przecież o ile mnie pamięć nie zawodzi to na tym forum można było podać w miarę dokładny adres, aby można oczyścić nawiedzone mieszkanie...
Ostatnio zmieniony sob sie 01, 2009 2:44 pm przez Konrad666, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”