Duchy naprawdę są wśród nas...

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
DarkMonk
Infrzak
Posty: 43
Rejestracja: śr sie 29, 2007 5:53 am
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: DarkMonk »

Wątpię żeby schizofrenia była opentaniem przez duchy. Sąsiadka miała bardzo ostrą jej odmianę. W twoich oczach wyglądałaby jak opentana przez szatana ;) A wystarczyło żeby przyjechała do niej matka i przypilnowała ją z lekarstwami. Od tej pory normalnie funkcjonuje w społeczeństwie.

Inasenergie tak ładnie o tym piszesz ale żadnych konkretów nie ma.
Każdego można sprawdzić czy ma "lokatora" czy tez jest wolny lub są przy nim tylko złe energie które często sami rozsiewamy i przyciągamy do siebie.Wpływ negatywnych energii na nas samych może skutkować złym samopoczyciem,częstymi przeziębieniami,bólem głowy,żołądka itd.Często tzw." niefart" w życiu jest związany z tym wpływem.Wszystko można odprowadzić i oczyścić


I na tym opierasz swoją diagnozę ? Wybacz ale to wszystko mi brzmi jak robienie sobie darmowej autoreklamy na forum.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: Konrad666 »

[quote name='DarkMonk' post='56011' date='pią, 26 cze 2009 - 14:15']Wątpię żeby schizofrenia była opentaniem przez duchy. Sąsiadka miała bardzo ostrą jej odmianę. W twoich oczach wyglądałaby jak opentana przez szatana ;) A wystarczyło żeby przyjechała do niej matka i przypilnowała ją z lekarstwami. Od tej pory normalnie funkcjonuje w społeczeństwie.

Inasenergie tak ładnie o tym piszesz ale żadnych konkretów nie ma.





I na tym opierasz swoją diagnozę ? Wybacz ale to wszystko mi brzmi jak robienie sobie darmowej autoreklamy na forum.[/quote]



Choroby psychiczne jak również i schizofrenia mają już swoje przyczyny bardzo dawno zdiagnozowane. Lekarze jak i psycholodzy czy też psychiatrzy nie na darmo robili badania w celu odnalezienia przyczyn tych chorób. Na pewno mają rację skoro ich pomoc i leczenie są skuteczne. Oczywiście nie w każdym przypadku leczenie przebiega szybko i sprawnie, ale po to są właśnie leki, które pozytywnie wpływają na przebieg leczenia i pomagają w leczeniu. Moim zdaniem odejście od tego leczenia na rzecz np. egzorcyzmów może poważnie zaszkodzić pacjentowi. Jak już wcześniej napisałem choroba psychiczna a opętanie to dwie różne rzeczy. Oczywiście jest to moje zdanie, ktoś inny może na to patrzeć z drugiej strony, czego naturalnie nie neguję.
Ostatnio zmieniony pt cze 26, 2009 6:12 pm przez Konrad666, łącznie zmieniany 1 raz.
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: Inas »

Posłuchajcie.NIE twierdzę że każdy człowiek uznawany za psychiczniechorego jest opętany.Chodzi tylko o to że lekarze nie współpracują z egzorcystami ponieważ nie wierzą w tego typu sprawy.Cały problem polega na tym że ludziom wiele rzeczy się wmawia że tak jest że to lub tamto jest prawdziwe itd.Ktoś napisał (może jakiś mały eksperyment zrobić z opisem nawiedzonego miejsca) ja zapytam CO TO DA! Załużmy że opiszę na forum analizę któregoś z miejsc i zaraz pojawią się głosy że coś tam o czymś to każdy może sobie wymyślić przecież nikt z Was nie pojedzie i nie będzie kopał gdzieś gdzie np. powiem ze tam lerzą szczątki ludzi itp.Tak ten świat jest poukładany że w pewne rzeczy musimy uwierzyć sami lub nie.Dlatego dostaliśmy wolną wolę ,aby samemu decydować która droga dla nas samych jest dobra.Jeżeli chodzi o wpływ negatywnych energii to też nie pisze że zawsze np. ból żołądka będzie spowodowany złymi energiami chodzi raczej o długotrałe dolegliwości np. jakieś alergie uczulenia częstę powtarzam częste przeziębienia ludzie w to nie wierzą i tu tkwi problem.Jak wam napisze że odstatnio uwolniłam pewnego chłopca z alergicznego kataru to znowu ktoś to podważy mi nie zalezy na tym ,aby odowadniać moja prawdę tu raczej chodzi o to żeby ludzie uwierzyli w takie osoby jak Ja...
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Inasenergie' post='56055' date='sob, 27 cze 2009 - 13:31']Posłuchajcie.NIE twierdzę że każdy człowiek uznawany za psychiczniechorego jest opętany.Chodzi tylko o to że lekarze nie współpracują z egzorcystami ponieważ nie wierzą w tego typu sprawy.Cały problem polega na tym że ludziom wiele rzeczy się wmawia że tak jest że to lub tamto jest prawdziwe itd.Ktoś napisał (może jakiś mały eksperyment zrobić z opisem nawiedzonego miejsca) ja zapytam CO TO DA! Załużmy że opiszę na forum analizę któregoś z miejsc i zaraz pojawią się głosy że coś tam o czymś to każdy może sobie wymyślić przecież nikt z Was nie pojedzie i nie będzie kopał gdzieś gdzie np. powiem ze tam lerzą szczątki ludzi itp.Tak ten świat jest poukładany że w pewne rzeczy musimy uwierzyć sami lub nie.Dlatego dostaliśmy wolną wolę ,aby samemu decydować która droga dla nas samych jest dobra.Jeżeli chodzi o wpływ negatywnych energii to też nie pisze że zawsze np. ból żołądka będzie spowodowany złymi energiami chodzi raczej o długotrałe dolegliwości np. jakieś alergie uczulenia częstę powtarzam częste przeziębienia ludzie w to nie wierzą i tu tkwi problem.Jak wam napisze że odstatnio uwolniłam pewnego chłopca z alergicznego kataru to znowu ktoś to podważy mi nie zalezy na tym ,aby odowadniać moja prawdę tu raczej chodzi o to żeby ludzie uwierzyli w takie osoby jak Ja...[/quote]



No tak, racja. Robiąc eksperymenty nikt nie będzie w stanie tego sprawdzić. To dobrze, że Pani zaznaczyła, że nie wszystkie choroby psychiczne są związane z opętaniami. Może być tak, że ktoś uzna opętanego za chorego psychicznie i będzie go leczyć w zakładzie psychiatrycznym, kiedy to najbardziej będzie potrzebna pomoc egzorcysty...i odwrotnie ktoś chory psychicznie uznany zostanie za opętanego i wtedy egzorcyzmy nie dadzą rady....
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: Ogrzyslaw »

No to w takim razie zróbmy analizę miejsca które dobrze jest komuś znane może, rodzinny dom w którym dzieją się dziwne rzeczy lub coś innego ze znaną w niewielkim gronie historią.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Inas
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 22, 2009 5:29 pm
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: Inas »

Prosze bardzo w takim razie czekam na propozycję miejsca które mam przeanalizować.

Ina.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: troll85 »

miejsce ktoś tam podał na tym i na innym forum, ale efekty podobno zerowe.......
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: ADAX »

...


W naszym ziemskim życiu otaczaję nas duchy osób które zmarły lecz nie przeszły "na drugą stronę" Duchy są jak ludzie taki charakter ma duch jaki był człowiek za życia.Czyli są duchy dobre i złe lub też obojętne względem ludzi.Często opisuje się zjawiska tzw. "paranormalne" nawiedzenia opętania itd. To nie jest nic innego jak tylko wpływ złego ducha na czlowieka choć ludzie sami o tym nie wiedzą że są sterowani przez inna osobę.Lekarze nazywają to schizofrenią,rozdwojeniem osobowości. Ja nazywam to po imieniu to wpływ obcego ducha na daną osobę...Każdego można sprawdzić czy ma "lokatora" czy tez jest wolny lub są przy nim tylko złe energie które często sami rozsiewamy i przyciągamy do siebie.Wpływ negatywnych energii na nas samych może skutkować złym samopoczyciem,częstymi przeziębieniami,bólem głowy,żołądka itd.Często tzw." niefart" w życiu jest związany z tym wpływem.Wszystko można odprowadzić i oczyścić.Proszę mi wierzyć kilka osób już przekonało się jak można żyć wolnym od wszelkich obcych bytów.Jeżeli chcecie Państwo do mnie napisać w tej sprawie proszę bardzo, czekam na maile:


Może jest tu jakiś znawca duchów, lub ich pogromca i wytłumaczy, tylko w miarę sensownie a nie tak jak autor tekstu, który zacytowałem powyżej, jakie są podstawy istnienia, oraz dlaczego duchy manifestują swoją obecność ?...



pozdrawiam GhostBusterów !
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: ADAX »

Głównie chodzi mi o to, że od czasu do czasu, pojawiają sie różne persony, które są przekonania, że duchy istnieją, że je widziały, że się z nimi kontaktują, wiedza o nich wszystko itp. Dobrze, widocznie maja ku temu powody i dowody by tak twierdzić, ale ja się pytam gdzie te dowody ?, skąd informacje, o tym jakie są duchy, czym są itp. ? Też potrafię napisać, że duchy są dobre i złe, że maja charaktery itp. moim zdaniem pierdoły. Jeśli ktoś naprawdę miał do czynienia z duchami, ba, kontaktuje się z nimi, to mógłby chyba poprosić takiego duszka o przysługę, mającą na celu uświadomić ludzi, że duchy istnieją. Niekiedy ta cała wiedza, jest wiedza z "internetu", a jak wiadomo w internecie 3/4 informacji to bzdury. Byłbym skłonny uwierzyć, przekonać, zmienić zdanie, gdyby ktoś sensownie i w miarę racjonalnie wyłożył kawę na ławę, zapewne nie tylko mi, ale i reszcie użytkowników. Przykład jednego z czatów z panem Zbyszkiem pokazuje, że jednak pomimo tego, że temat bytów i podróży astralnych wydawał mi się czymś bzdurnym, byłem zaskoczony wiedzą oraz tym w jaki sposób, był temat prezentowany. I o to mi chodzi.



Jesli chwalisz się (Ghostbusterze), że wiesz o duchach tak dużo, a w dodatku rozmawiasz z nimi, to udowodnij to, i nie pisz że to kwestia wiary czy po prostu tego, iż tak jest i koniec. Wiem, że niektórych rzeczy nie da sie wyjaśnić, nie można czegoś zbadać, pomimo tego, że istnieje, ale na Thora ! Jeśli czegoś nie da się zbadać i zostaje tylko teoretyczne założenie, to niech nim zostanie !
rooster
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 29, 2012 7:19 pm
Kontakt:

Re: Duchy naprawdę są wśród nas...

Post autor: rooster »

Duchy, to zawsze kontrowersyjny temat... polecam przeczytać książkę "opętani przez duchy - egzorcyzmy w xxi stuleciu". Autorka pomogła mojemu znajomemu w kwestii duchów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”