SKARGI

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Aylinn »

Czytałam wątek nic nie zauważyłam, chyba, że nie chodzi o temat o UWN.



Menkar, tak, ty też masz się uspokoić. Jesteś nowym użytkownikiem, a może startym tylko z nowym kontem, nie wiem, ale siejesz zamęt. Jak widzisz jedyną osobą, która ma coś do UWN jest xedos, więc jest to przypadek pojedynczy. Mi by palców nie starczyło gdybym miała zliczyć ile razy ja miałam prywatne starcie z użytkownikami, jedne otwarte inne prywatne i nie widzę potrzeby żeby zakładać masę tematów z tego powodu. Kolejna sprawa, że jest to konflikt na linii xedos - UWN, więc uważam, że to oni powinni razem rozwiązać ten problem. A ostatnia, że jeżeli użytkownik jest obrażany i jest potrzeba pomocy innego moda, to poproszę o konkretne tematy i cytaty, w których ten użytkownik został rzekomo obrażony, bo nikomu nie chce się przekopywać przez masę postów.
Ostatnio zmieniony pt sty 07, 2011 12:12 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Aylinn »

Menkar, ja nie kazałam Pantanalowi zabierać zdania w tym temacie, to jego decyzja i do tego nie jest sprzeczna z regulaminem. Kolejna sprawa, podrzuć linka, bo ja naprawdę nie wiem o jaki temat chodzi, niektórych działów nie czytam, bo nie jestem nimi zainteresowana, więc pozostawiam je innym modom i rzeczywiście mogłam coś przegapić. Jak wspomniałam wcześniej, nie jestem botem, który tu siedzi 24/7 i czyta każdy post.
Ostatnio zmieniony pt sty 07, 2011 12:32 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Katarzyna_1 »

O jej. o co tu chodzi? Chyba nie trudno zauważyc, że osoby, o które bój się tu toczy są powszechnie szanowane na tym forum, pomimo, iz każda z nich stoi na zupełnie odmiennym fundamencie. Nie rozumię Menkar o co ciebie idzie? Wyluzuj i więcej tolerancji. Kazdy z nich(Ufonews, Xedos, Pantanal) ma swoją osobowośc. Mozna sie na nich wkurzyc, ale tylko na chwilę-tak uważam. Zreszta innych też to dotyczy. Ja tez nie jestem bez wad. Dzis jestem nastawiona bojowo-jutro zobaczymy. :)
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='xedos' post='79020' date='07 styczeń 2011 - 00:20']Nie pozwolę, aby jakiś młokos obrażał, karał mnie i innych bezkarnie, zwłaszcza w tym miejscu, które uważałem za przyjazne i rokujące na przyszłość.[/quote]



1.Xedosie dostałeś ostrzeżenie bo na nie zasłużyłeś.!!!!!!!

2.Dostałeś je bo obrażałeś Arka Miazgę i nękałeś go postami które może on sam zaprezentować a które usunąłem.

3.Po trzecie jeśli sądzisz , że krytykowanie czyjegoś postępowania lub zamiarów jest obrazą to się mylisz.

4.Wpadłeś w szał bo uważasz się za a może i nie napisz sam, mega- osobowość której nie można krytykować.

5.Udowodnij mi , że moim zamiarem było obrazić cię.

6.Udowodnij mi , że nie zasłużyłeś na ostrzeżenie.



Jeśli tego nie udowodnisz to ty będziesz winien całego tego szamba które ty SAM wykopałeś.

Wszystko co napisałem jest prawdą po co miał bym kłamać???

Poza tym z Xedosem zawsze mi się dobrze rozmawiało jednak kiedy uznałem, że czas na trochę krytyki to proszę PAN MRF nazywał mnie MŁOKOSEM, a sam pisze , że to ja go obrażam.Czy ty nie obrażałeś Arka Miazgi???MIŁO CI TERAZ???PYTAM!!
Ostatnio zmieniony pt sty 07, 2011 7:17 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: UFOWORLDNEWS »

Dobrze więc widzę , że temat poniekąd jest kontynuacją poprzedniej wojny.Proponuje zamknąć go na czas powiedzmy tygodnia niech opadną emocje.Po czasie zostanie otwarty ponownie.Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co do mojej osoby to jest opcja prywatna wiadomość.Jeśli Xedos zechce zaprezentować jakieś dowody to niech mi da znać temat otworzę.ZAMYKAM.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Aylinn »

Dodam tylko od siebie, że wolę dać ostrzeżenia niż od razu walić banami. Menkar, ty powinienieś dostać ostrzeżenie za spam w temacie o sprzątaniu forum, a jednak ci go nie dałam. A parę osób się o bana prosi tak na marginesie.



A jak ktoś ma problem to zapraszam na PW lub gg, ale raczej na PW.
Ostatnio zmieniony sob sty 08, 2011 12:21 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”