SKARGI

Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: azor »

[quote name='RysiekINFRA' post='71593' date='23 lipiec 2010 - 22:32']H17 wobec takich osób nie muszę wykazywać się obiektywizmem. Oszczędzę użytkownikom czytania kubła pomyj jakie na mnie wylałeś w swojej korespondencji. Koniec zabawy i żegnam.[/quote]





I Ryśku poznałeś prawdziwe oblicze tego 47 latka - h 17 oblicze równe poziomu kogoś kto ma spore kłopoty ze swoją osobowością, a to nie są żarty to należy już leczyć dosłownie !!!
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: xedos »

Witam w nieco dłuższym poście.



Ze zdziwieniem obserwuję nową tendencję w Infrze, która zaczyna budzić nie tylko moje obawy. W Wasze prace zakradła się komercja. W różnych poczytnych dla gawiedzi miejscach, pojawiają się neutralne teksty dystansujące się do działalności pasjonatów. Dokonywane są w oparciu o sceptyków, entuzjastów i tych, którzy chcą zachować tzw.zdrowy rozsądek. Powoli zaczyna to przybierać niepokojące ramy, wybiegające daleko po za działalność pasjonacką.



Czy robicie to wyłącznie dla pieniędzy? A może istnieje jakiś głębszy plan? O co tutaj chodzi?



Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='xedos' post='78765' date='04 styczeń 2011 - 09:18']Witam w nieco dłuższym poście.



Ze zdziwieniem obserwuję nową tendencję w Infrze, która zaczyna budzić nie tylko moje obawy. W Wasze prace zakradła się komercja. W różnych poczytnych dla gawiedzi miejscach, pojawiają się neutralne teksty dystansujące się do działalności pasjonatów. Dokonywane są w oparciu o sceptyków, entuzjastów i tych, którzy chcą zachować tzw.zdrowy rozsądek. Powoli zaczyna to przybierać niepokojące ramy, wybiegające daleko po za działalność pasjonacką.



Czy robicie to wyłącznie dla pieniędzy? A może istnieje jakiś głębszy plan? O co tutaj chodzi?



Pozdrawiam.[/quote]



Xedos plan jest taki abonament albo myto winieta ewentualnie haracz , dla zadających niewygodne pytania.INFRA planuje kilka INFRA MOBIL-ÓW , laserków, kamerek , reklam w Dzień dobry TVN, własną radiostację, ściśle fajną bazę o której nikt nie wie w Starych Kiejkutach albo w lesie Kabackim na Ursynowie.To wszystko kosztuje a i jeszcze koszulki z logo INFRA itd człowieku to nie Kościół w średniowieczu , że za chleb i wodę.Komercja była i będzie widziałeś kiedyś pogodę bez sponsora w TVP????Czy pasjonat to banita i pustelnik który żebra na własne hobby??????? ;) ;) Oczywiście to jest moje zdanie....
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='xedos' post='78765' date='04 styczeń 2011 - 08:18']Witam w nieco dłuższym poście.



Ze zdziwieniem obserwuję nową tendencję w Infrze, która zaczyna budzić nie tylko moje obawy. W Wasze prace zakradła się komercja. W różnych poczytnych dla gawiedzi miejscach, pojawiają się neutralne teksty dystansujące się do działalności pasjonatów. Dokonywane są w oparciu o sceptyków, entuzjastów i tych, którzy chcą zachować tzw.zdrowy rozsądek. Powoli zaczyna to przybierać niepokojące ramy, wybiegające daleko po za działalność pasjonacką.



Czy robicie to wyłącznie dla pieniędzy? A może istnieje jakiś głębszy plan? O co tutaj chodzi?



Pozdrawiam.[/quote]



Mariuszu już kiedyś o tym pisałem przy jakiejś okazji. Jeżeli jest głębszy plan to tylko taki, który ma na celu popularyzację tematyki i nie ukrywam, że naszego serwisu. Teksty choć pisane nieco "lżej" bo skierowane do szerokiego grona czytelników dużych portali staramy się robić jak najbardziej rzetelnie, jak zwykle :) Jeżeli ktoś zainteresuje się tematyką bez problemu znajdzie nasz adres i będzie mógł zagłębić się w bardziej rozbudowane i kompleksowe spojrzenie na dany temat. Ot i cała tajemnica.
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: xedos »

Jasne.



Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Arek 1973 »

INFRA planuje kilka INFRA MOBIL-ÓW , laserków, kamerek , reklam w Dzień dobry TVN, własną radiostację, ściśle fajną bazę o której nikt nie wie w Starych Kiejkutach albo w lesie Kabackim na Ursynowie.To wszystko kosztuje a i jeszcze koszulki z logo INFRA itd
Ufoworldnews

Zapomniałeś że ja wymagam kamer, radiostacji i wynagrodzenia za leżenie nad jeziorem przez rok , plan jest taki żeby obserwować otwarte niebo i codziennie słać relacje na forum infra oraz fotki nagich kobitek na prywatne adresy naszych forumowiczów.



A tak na poważnie.

Nie widzę tutaj konfliktów zainteresowań. Trzeba wziąć pod uwagę że TO TUTAJ także kosztuje i ktoś musi rachunki pokryć
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: xedos »

Zamknięto temat, który dotyczył pozbawienia jednego z moderatorów funkcji na forum Infry. Ponieważ nie miałem możliwości jako ostatni zabrania głosu w sprawie, którą rozpocząłem, zrobię to tutaj.



Nie pozwolę, aby jakiś młokos obrażał, karał mnie i innych bezkarnie, zwłaszcza w tym miejscu, które uważałem za przyjazne i rokujące na przyszłość. Decyzję administratorów szanuję, jednak na tym kończymy naszą współpracę, bez żalu dla obu stron. Moje teksty daruję wam na pamiątkę, reszta w waszych rękach.



Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw sty 06, 2011 10:21 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: SKARGI

Post autor: Aylinn »

Panowie, albo się uspokoicie albo polecą ostrzeżenia. Skończcie z obrażaniem się nawzajem, bo potem to mody są tymi złymi, co niby nic nie robią, a tak naprawdę nawet jak coś zrobimy to zaczyna się nagonka na nas i z powrotem na siebie nawzajem. Jak tak bardzo chcecie, to możecie dorobić się każdy tygodniowego urlopu. Mam wrażenie, że jesteście na tym forum by tylko jeden drugiemu dokopać. Chcecie to robić, OK, nie ma sprawy, ale albo poza forum albo skończy się na tym, o czym pisałam powyżej.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”