Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Arek 1973 »

Nie ironizowałem.

Posiadam jedynie opisy badań piktogramów z roku 2003.

Jak się nie mylę kręgi zaobserwowano tam od 2000 aż do 2005 r.

Co do tej niemieckiej strony do której linka podałem to zapomniałem czegoś dołączyć. Autor sfotografował te same pole rok póżniej, zauważono typowe anomalia charakteryzujące się "innym przyrostem roślin"

http://www.kornkreis-berichte.de/page7.html



pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: revolt »

[quote name='UFOfan' post='56937' date='wto, 07 lip 2009 - 20:39']Pantanal a nie widziałeś filmików na YT z tymi kulami ? Nie pamiętam teraz linków bo dawno to oglądałem. A to znaczy , że nie tylko zdjęcia je pokazują.[/quote]



Tak, film jest (wiec i byl). Jest to FAKE, do czego przyznali sie autorzy. Oto ten NIEPRAWDZIWY film:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6M6vP8-SbU0&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6M6vP8-SbU0&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



[quote name='UFOfan' post='56937' date='wto, 07 lip 2009 - 20:39']Zawsze znajdą się ludzie którzy lubią wymyślać niestworzone historie i kłamać dla pieniędzy ,czy 5 minut sławy.[/quote]

I dlatego tez powstaja kregi. To musi byc naprawde wielka satysfakcja dla tych ludzi.

Tutaj na przyklad mamy znaczek Firefoxa wygniciony w polu:



[ external image ]</img>



Czy ktokolwiek wierzy, ze obcy uzywaja tej przegladarki, i w holdzie jej tworca wygnietli jej logo w polu?;)

A jesli ludzie potrafia wygnesc w polu tak skomplikowany symbol jak ten, to potrafia juz wygniesc wszystko.



pozdrawiam
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Arek 1973 »

Ale dzięki pracy ludziom takich jak dr. Szymański można wiele dowiedzieć się na temat piktogramów z Wylatowa. Robota ta była profesjonalna, mieli laboratorium do dyspozycji, ich prace można zobaczyć w necie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Kalatos »

[quote name='Pantanal' post='57537' date='czw, 16 lip 2009 - 10:42']Dokladnie tak. Zdjęcia kul znad pól w Wylatowie czy innych miejscach rowniez nie maja wielkiej wagi, bo przeciez latem w blysku fleszy odbije sie pol polnego ekosystemu. Jeśli byly kiedys jakies kregi zbozowe, które byly prawdziwe, to teraz sie ich juz nie znajdzie w tym nawale. I wcale sie nie dziwie waszemu podejściu do calej sprawy Wylatowa. Byc moze sama miejscowosc utracila duzo bo od razu nasuwa skojarzenie z Zagórskim, ktory stal sie chyba czyms w rodzaju duchowego mistrza dla tej swej ciemnej gawiedzi...[/quote]



Nie zgodzę się z twierdzeniem że podczas fotografowania odbija się pył polny... Nie ma takiej możliwości nawet jeśli użyłbyś najpotężniejszej lampy błyskowej jaka istnieje. Jeśli już coś by się odbiło to mogło by to być jakieś metaliczne lub szklane coś.. W sensie takim że jeśli to było by rzucone to wtedy odbicie idzie i jest widok świecącej kuli. Zresztą podczas wykonywania zdjęć w nocy mamy do czynienia z tego typu odbiciami, liczy się także to czy został użyty statyw bo jeśli zdjęcie robione z "Ręki" to wtedy mamy do czynienia z poruszeniami coś doskonale widać na wielu tego typu zdjęciach wykonywanych w nocy czy to za dnia. Także pył polny to ja mogę wykluczyć od razu bo jakim cudem tak odbija się w dzień pył?? To jakiś cud albo anomalia.. Dodam jeszcze iż w fotografii siedzę od wielu lat także amatorem nie jestem i takie rzeczy jak odbicia etc wychwycę po prostu bez większego trudu ;)Po za tym jeśli są jakieś wątpliwości zawsze mogę przeprowadzić analizę zdjęcia i wtedy mogę ukazać co jest czym bo to nie jest takie trudne jeśli się wie co i jak;) Pozdrawiam i życzę kolorowych snów.
Ostatnio zmieniony pt lip 17, 2009 11:35 pm przez Kalatos, łącznie zmieniany 1 raz.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: ferdas »

ten znaczek firefoxa jest zrobiony w jakimś programie graficznym od razu to przecież widać :P
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Reaper »

i w takim małym dupelniku mieliby siedzieć kosmici ? Nie wydaje mi się. Wydaje mi się że te dupelniki to coś takiego jak te kule które się rozbiły gdzieś tam w Rosji bodajże. Metalowe a w środku jakiś płyn/rtęć inny shit zapewne...
tug
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:13 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: tug »

Można spróbować porobic trochę fotek nad polami w różnych porach dnia. Jeśli to naturalne obiekty np. owady albo pył to powinny się uwidocznić na zdjęciach. Nawet wtedy nie będzie to dowodem na nieisnienie tych właściwych, odpowiedzialnych za crop circles. To, że coś jest podobne nie oznacza, że jest tym samym.

Mnie przekonuje do istnienia prawdziwych fakt występowania w niedostęnych miejscach na Antarktydzie, Syberii i na odludnych terenach Nowej Zelandii. Także dokumenty, że znane były w odległej historii pod różnymi nazwami np. wilijne koła.
Ostatnio zmieniony sob lip 18, 2009 10:46 am przez tug, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: aabb »

[quote name='Dariusz_INFRA' post='57713' date='sob, 18 lip 2009 - 02:31']Nie zgodzę się z twierdzeniem że podczas fotografowania odbija się pył polny...[/quote]

Pantanal napisał "pół polnego ekosystemu", nie "pył polny"

:)



[quote name='Reaper' post='57729' date='sob, 18 lip 2009 - 11:42']i w takim małym dupelniku mieliby siedzieć kosmici ? Nie wydaje mi się. Wydaje mi się że te dupelniki to coś takiego jak te kule które się rozbiły gdzieś tam w Rosji bodajże. Metalowe a w środku jakiś płyn/rtęć inny shit zapewne...[/quote]



mogą, mogą...



http://www.metacafe.com/watch/1700833/aliens_attack_earth/



;)
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Arek 1973 »

Już wojsko buduje obiekty zdalnie sterowane co mają kilkadzieści cm. dla swoich potrzeb, dlaczego istoty bardziej rozwinięte niż my nie mogłyby się takimi posługiwać
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”