Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Christof »

Znalazłem w sieci informację, że o kręgach zbożowych donoszono w Anglii już w XVII wieku i w latach 30 tych XX w.
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: ferdas »

No dobrze napewno teraz sporo pikto. robią ludzie ale są też te robiony przez kogoś lub coś innego. I dla tych jak ty mówisz 5 % najlepszym wytłumaczeniem na dziś są kule. To , że są tak nieprawdopodobne nie znaczy , że nie istnieją.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: aelreda »

Pantanal ja podchodzę sceptycznie do piktogramów, pomijam fakt, że te 95% robionych przez cropmakerów co po niektóre zapierają dech w piersiach.

Sama wyłapuje malutkie niedoskonałości.

Sam napisałeś że te 95% to robota ludzi, ja tylko chcę się dowiedzieć więc kto lub co robi wg Ciebie te pozostałych 5%.

Dlatego odpowiednio wcześniej pytanie skonstruowałam.

Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Niekwestionowany96 »

Nie wiem czy ten film jest prawdziwy ponieważ nie znam się na tego typu fałszywkach ale podałem link jako przykład :)



http://www.youtube.com/watch?v=KSmUjVn-W0k...feature=related
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2009 1:17 pm przez Niekwestionowany96, łącznie zmieniany 1 raz.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Przemek »

No to widze Pantanal zakładasz, że są ludzie co mają zdolności ponad naturalne i w jakiś sposób dzięki swojemu umysłowi mogą tworzyć kręgi. To nic tylko znaleść takie osoby i mamy żywy przykład człowieka z nad przyrodzonymi zdolnościami. Dla mnie te 5% piktogramów tworzą nie znane kule energi i mogą to być pewnego rodzaju sondy z pojazdów UFO. Jest w necie kilka ciekawych stron gdzie przedstawione są badania kręgów zbożowych. Najciekawsze co mnie w nich zaciekawiło oczywiscie w tych nie robionych przez crop makerów to, że są załamane pod kątem 90 * w " kolanku". Co jak wiemy skończy się złamaniem jeśli spróbujemy tak zrobić. Drugą ciekawą rezczą są owady zastygnięte. Żeby nie być goło słownym wklejam linka.



http://cybermoon.w.interia.pl/wiedza/piktogramy.html



p.s jeszcze jedną strone kiedyś czytałem gdzie było więcej ciekawych zdjeć, ale nie moge w chwili obecnej jej odnaleść.
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Niekwestionowany96' post='56986' date='śro, 08 lip 2009 - 16:17']Nie wiem czy ten film jest prawdziwy ponieważ nie znam się na tego typu fałszywkach ale podałem link jako przykład :)



http://www.youtube.com/watch?v=KSmUjVn-W0k...feature=related[/quote]



Filmiki są ciekawe. Nie wiem, czy może to być autentyczne, bo również się nie znam, ale filmiki same w sobie ciekawe.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='Niekwestionowany96' post='56986' date='śro, 08 lip 2009 - 15:17']Nie wiem czy ten film jest prawdziwy ponieważ nie znam się na tego typu fałszywkach ale podałem link jako przykład :)



http://www.youtube.com/watch?v=KSmUjVn-W0k...feature=related[/quote]



Z tego co pamiętam w programie National Geographic udowodniono, iż ten film to fałszerstwo. Jak znajdę to pokażę.
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Christof »

Podaję link do artykułu z sieci, w którym autor podaje informację o XVII wiecznych zapisach kronikarskich na temat pojawiania się kręgów. Trzeba oczywiście zweryfikować to info, na angielskojęzycznych stronach. Ustalić, jaka to kronika, jaka jest jej wiarygodność. Ale to zadanie dla znających język angielski. Ciekawe mogą też być te doniesienia z lat 30 tych. Jeśli chodzi o zapisy XVII wieczne, to myślę, że jeśli umieszczono takie wydarzenie w kronice, to musiało ono wywrzeć na ówczesnych niemałe wrażenie. Napewno nie pomylono tych kręgów z popularnymi na polach wygnieceniami zboża spowodowanymi wiatrem i deszczami. Ich uwagę musiało zwrócić coś nietypowego. Może kształt, może wielkość, albo precyzja wykonania kręgów. A może właśnie coś latającego nad polami, wspomina się przecież o "pędzącym diable".

http://paranormal.fm.interia.pl/kregi2.htm
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: aabb »

[quote name='Pantanal' post='56996' date='śro, 08 lip 2009 - 19:46']Jesli mowisz, ze nie udowodniono istnienia takich eksterioryzujacych sie sil pochodzacych z ludzkiego umyslu, to sie mylisz.[/quote]

Sorki za OT ale mógłbyś rozwinąć myśl?
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Świadek obserwuje powstawanie piktogramu

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='aabb' post='57000' date='śro, 08 lip 2009 - 19:48']Sorki za OT ale mógłbyś rozwinąć myśl?[/quote]



Domyślam się o co chodzi Pantanalowi. Zapewne mowa tu o teorii rosyjskich naukowców, którzy twierdzą, że nasze DNA posiada właściwość wytwarzania tzw. fantomowych fal elektromagnetycznych, które mogę mieć zdolność materialnego wpływania na otaczającą nasz rzeczywistość. Brzmi szalenie, ale kto wie czy nie jest wyjaśnieniem wielu zjawisk nadprzyrodzonych, w tym, powstawania niektórych kręgów zbożowych.

Polecam lekturę: http://www.spiritualgenome.com/crop_circles_explained.htm
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2009 6:07 pm przez Rysiek23, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”