Duchy, zjawy i upiory

Filmy o tematyce paranormalnej
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Duchy, zjawy i upiory

Post autor: asiatko31 »

Widziałam ten program na discovery. Z chęciom obejrzałam jeszcze raz. Zgadzam się z tym ze zanim powie się ze to prawda. Trzeba zbadać historię tego miejsca/zbadać..... Bo możne zdarzyć się ze ze to żart .....
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Duchy, zjawy i upiory

Post autor: ferdas »

Film niby bada sprawę sprawiedliwie i rzeczowo ale widać że ją wyśmiewa. Jakoś dokumenty National Geografic na tematy paranormalne zawsze są takie same. Kiedyś oglądam właśnie dokument NG na temat UFO. Pokazali wypowiedzi ludzi po hipnozach itd. którzy twierdzili , że byli uprowadzeni. Potem jakiś doktorek pokazał swoje badania w których udowodnił , że to tylko paraliż senny. I na tym obalili istnienie UFO. Zresztą przez cały materiał dało się słyszeć , że podśmiewają się z tematu.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Duchy, zjawy i upiory

Post autor: troll85 »

http://peb.pl/filmy-dokumentalne/149711-ra...czy-fikcja.html



tu macie linki do kilku filmów z cyklu prawda czy fikcja, ten o duchach tez jest i wiele ciekawych, o nadprzyrodzonych mocach czy jasnowidzeniu, a nawet o egzorcyzmach
hanter97
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 10, 2009 6:37 pm
Kontakt:

Re: Duchy, zjawy i upiory

Post autor: hanter97 »

:rolleyes: oglądałem to

według mnie sprawa o której mowa w owym dokumencie jest badana dokładnie i dokładnie stwierdzono nawiedzenie tego domu..

Ten dokument jest super oglądałem go trzy razy.



i mam pytanko do was wszystkich czy nie irytuje was czasem to że wy wierzycie w duchy i powiedzmy że jakiegoś widzieliście a dorośli wam nie wierzą i mówią że to brednie??





CZEKAM NA ODPOWIEDZI I SORKI ŻE WYBIŁEM TROCHE Z TEMATU :rolleyes:
Chcieć nie zawsze oznacza wierzyć.

Pomyśl przez chwilę! To proste!
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Duchy, zjawy i upiory

Post autor: Newsman »

Nie irytuje bo u nas sami dorośli (przeciętny wiek użytkownika tego forum to 80 lat ;) ). Przypominam, że to nie forum dla dzieci i napromieniowanych Sławków.
Ostatnio zmieniony czw lis 12, 2009 8:21 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZJAWISKA PARANORMALNE”