Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: dino_24 »

[quote name='Zbyszek' post='86624' date='07 lipiec 2011 - 11:03']E takie wnioski to żaden wyczyn:)[/quote]



Proszę bardzo ''skonstruuj'' lepsze , popierając swoją tezę

''duchowego'' latawca . Wykaż się .

Czy było by ci trzeba także , troszkę kasiejką ''podsmarować'' i połechtać podniebienie ?



[quote name='Zbyszek' post='86568' date='06 lipiec 2011 - 09:29']Zebranie dowodów wymaga sporo wysiłku i się potem kiełbasi w głowach, przynajmniej ja tak mam.[/quote]



Na ''Bogów Olimpu'' , to aż tak ciężko zebrać dowody ... to aż tak duży wysiłek ... ?

Rozumię ... nie mając atutów w ręku , trzeba takowe z gracją ''wymyślić'' ... i to jeszcze

w taki sposób by ludki nie zorientowały się , że są ''robione marchewką'' .



Harry Houdini także szokował ''jankesów'' do czasu wydania swojego ''dzieła''

"Handcuff Secrets" w 1909 roku , czary-mary prysnęły jak bańka mydlana , ale

tu już odsyłam potencjalnego czytelnika do ''dzieła'' ... warto sięgnąć po tę pozycję ... polecam .



Niektórym ''kiełbasi'' się w głowach z ... fantazji kawalerskiej , z nadmiaru emocji ... ,

po jontach , które mają to do siebie , że powodują ... zanik grawitacji ...

No , po dobrze schłodzonej ''Dębowej'' ... też się ''kiełasi w bańce'' ... a jak taka degustacja

trwa dobry tydzień ... to następny prowadzi do ''odzyskania'' rzeczywistości ... w tym kontekście

nie trudno zapomnieć o rachunkach i sprawach zawodowych ... o obowiązkach małżeńskich

nie wspominam z grzeczności ... :D

Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Katarzyna_1 »

Dino okrutniku!,



Jak zwykle koronkowo opracowałeś swoje komentarze. Ale powiedz szczerze Cyniku w dobrym tego słowa znaczeniu czy przeczytałeś wszystkie oobeowskie wpisy? Bo ja chyba tak. I teraz stoję na Rozdrożu. Nie, nie zastanawiam się czy zjawisko oobe można wywołać?-jestem pewna, że nie można tego wywołać na zamówienie. Czytając posty w tym temacie jestem jeszcze bardziej o tym przekonana, że NIE. i NIE! Właśnie .. i dochodzę do wniosku, ze nasz szacowny Zbyszek także to wywoływanie oobe traktuje jak zabawę i daje temu wyraz pojawiając się to tu.., to tam… A może by tak bez jaj lub z jajami opowiedział coś więcej n/t swoich naturalnych pierwotnych doświadczeń?

A bo mnie trochę zmroziło to oto: „może sobie od tak ''frunąć'' do gabineciku , gdzie donki i bronki knują spiski ...może tą wiadomość dobrze sprzedać ... :Devil:
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Zbyszek »

Dino kuslawo wyczytales o oobe, o zwiadowcach nie na tych regalach, Sa ludzie co regularnie robia oobe, mnie sie robia swiadomie, gdy dlugo medytuje. Osobiscie zapisalem sie juz prawie na smierc i tylko od czasu do czasu.

Raz pamietam jak mnie jeden kanibal polknal z oobe.pl, dokladnie opisujac moje ubranie. Gdy mnie wcinal to sobie lezalem na wersalce najpiekniej i sie dziwilem co za ciemnosci.

Sporo bredni ludzie gadaja o tym oobe
Ostatnio zmieniony czw lip 07, 2011 8:29 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Katarzyna_1 »

A dodać do tego jakiś migający punkt i będzie wtedy pięknie. Mam tego dość, ale,, nie tak szybko!
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Zbyszek »

Spotkałem w śnie dzisiaj dziewczynę. Siedziała na krześle, czekając na niezwykłe okulary samopoznania. Dwie dychy za szkiełka mowie podstępnie. Siedzi i siedzi nadąsana, nieziemsko uparta. Kotłuje się w niej i kipi bo strasznie ciekawa. Po chwili trzaska drobnymi o stolik, odchodząc naburmuszona.

I gdzie tu poznanie za dwie dychy?

Było w tym siedzeniu i czekaniu, ale przegapione.

Te okulary to tak na niby. Prawdziwe to te kulki przy nosie- choć do góry nogami się widzi i w złą stronę.

jeje
Ostatnio zmieniony pt lip 08, 2011 6:51 am przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Katarzyna_1 »

"Ciekawość to pierwszy stopień do piekła". Ale takich jak ja, to tam nie przyjmą :P , a szkoda
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
PASTOR
Infranin
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 01, 2011 8:08 am
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: PASTOR »

Powiem w skrocie...oobe zajmowalem sie 3 lata codzien,glownie udalo mi sie wywolac tylko LD-swiadome sny, czesto gesto mamy sny o lataniu,ale to raczej nie oobe, wydaje mi sie ,ze nie da sie tego udowodnic, kazdy z nas czegos doswiadczyl,ale pytanie, czy to bylo naprawde, czy moze to byl tylko zwykly sen,a moze zwykle sny w ogole nie istnieja? No wlasnie i to takie idem per idem :)
[left][indent] [/indent][/left]
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Sandra »

Hmm, ciekawe z tymi okularami, bo ja dzisiaj miałam sen, gdzie chciałam wyrzucić duże lustro bez ramy na śmietnik i jakiś facet mówi, że da mi dwie dychy za to lustro i ja się zgodziłam.

W sumie zarobiłam dwie dychy (banknoty).



W sumie lustro, też służy do samopoznania. ;)
Ostatnio zmieniony pt lip 08, 2011 5:45 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: ADAX »

No tak, na pewno udowodnili by to Ci, którzy podróżują do Egiptu, na Marsa i do sąsiadki, czy sąsiada podczas kąpieli. Ciekawe co by było, gdyby można było zwykłą osobę nie zajmującą głębiej tematyką paranormalną wprowadzić w oobe ? Czy też widywała by istoty astralne, dziwne przekazy itp. nie mając w ogóle pojęcia o czymś takim ? Pytanie w tym temacie jest niby jasne "Kto potrafi udowodnić OOBE ?", ale jakże nietrafione. Bo o ile można uzyskać stan (lecz jaki?), który nazwiemy sobie oobe, to my nie mamy pojęcia co to za stan. Może to sen, może nasza wyobraźnia ? Czy gdyby ktoś nas zahipnotyzował i wmówił, że latamy nad naszym domem, a nasze ciało jest w łóżku, czy to nie było by oobe ? Czy gdybyśmy sami nauczyli się autohipnozy i spróbowali, tym razem polatać nad domem kolegi, czy to też nie było by oobe ? Zastanawiam się ile jest przypadków, czy kiedy ktoś "wychodzi" ze swego ciała nie mając pojęcia co zaszło, czy może kiedy robi to na "pstryknięcie palcem" ? Obstawiam, na drugą opcję.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Kto potrafi udowodnić OOBE ?

Post autor: Maria »

Czytając Wasze posty o oobe przypomniało mi się ze opisalam kiedyś swoje doświadczenia, zadając pytanie czy jest to własnie wyjscie poza ciało.

Wkleje tu, aby przybliżyc słowa laika w tych sprawach / czyli moje / :

25 lipiec 2007 - 19:12 Post #13

" Czytajac posty zauwazylam, ze sa osoby majace wiedze na temat OBE, opisze cos i prosze mi wytlumaczyc czy to wlasnie to zjawisko. Bylam bardzo zmeczona, polozylam sie aby odpoczac, ale usnelam bardzo glebokim snem / tak to nazywam, trwa on bardzo krotko ale szybko sie regeneruje/. Widze siebie lezaca na kanapie, z ciala wychodzi przezroczysta powloka / tak jakby-ja/. Najdluzej polaczona jest ze stopami od ktorych sie oddziela na samym koncu. Boje sie tego stanu, bo niewiem co sie dzieje.W jakis sposob przedostaje sie do drugiego pokoju, widze co robia, mowia.Podchodze / podplywam?/ do nich i mowie , zeby mnie obudzili / bo wiem ze spie/, oni nic nie reaguja.Szarpie ich i nic. Zaczynam myslec, ze musze pomoc sobie sama, przestaje sie bac i widze ze ta powloka zaczyna sie we mnie wtapiac / laczyc/. Zdaza to sie rowniez wtedy gdy jestem bardzo zrelaksowana.Dlaczego tak sie dzieje, niewiem!

oraz kolejny post

28 lipiec 2007

Zdarzalo sie to wiele razy, nie byl to pojedynczy epizod. Cialo i mglista powloke widzialam z pozycji lezacej glowy, tak jakby rejestrowal to moj mozg.Potem widzialam to cialo jakby z pozycji osoby spogladajacej na osobe spiaca.Poruszajac sie potem po pomieszczeniu nie widzialam siebie, robilam to jakby sila woli lub mozgu, tak to odbieram.Widocznie mozliwosci czlowieka sa nieograniczone. "

W chwili obecnej moje zrozumienie tych doswiadczeń jest większe, rozumiem dlaczego postrzegałam to w ten sposób i co miało mi to uzmysłowic.....co zreszta nieświadomie wtedy napisalam w końcowym zdaniu.



Uważam, że nic nie dzieje się bez powodu i każdy czlowiek doświadcza to czego powinien....nawet jeśli nie jest to zrozumiałe i nie do udowodnienia dla innych osób .
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”