Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: asiatko31 »

Fani Michaela Jacksona naprawdę nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. Codziennie pojawiają się coraz to nowe spekulacje sugerujące, że król popu jednak żyje. Ostatnio, podczas kręcenia programu „Inside Neverland” zdarzyła się niesamowita rzecz. Otóż wielbiciele zobaczyli... ducha wokalisty.

Podczas programu prowadzonego przez Larry'ego Kinga, którego gościem był brat Michaela, Jermaine Jackson, kamera pojawiła się w domu zmarłego niedawno piosenkarza. Oprowadzał ją wieloletni przyjaciel Jacksona i syn Marlona Brando w jednej osobie - Miko.

W pewnym momencie kamera sfilmowała długi korytarz w posiadłości. Ani operator, ani Miko nie zauważyli wtedy niczego dziwnego. Dopiero, gdy nagranie trafiło na portal Youtube, fani oszaleli.

Okazało się, że w pewnym momencie, pojawia się poruszający się szybko cień, który wg. wielbicieli, ma być duchem Michaela. Czyżby tak objawiała się zbiorowa histeria fanów. A może coś jest na rzeczy i Jackson naprawdę nie ma zamiaru opuścić swojego królestwa. Najlepiej samemu obejrzeć to nagranie i przekonać się, co jest bardziej prawdopodobne.



http://www.youtube.com/watch?v=9Am67-Sew7k...player_embedded



dziennik .pl



Oglądałam ten filmik kilka razy hmmm ... Sami oceńcie
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: Dreamer »

Film już widziałem :):) No to mamy drugiego Elvisa można powiedzieć :D
Awatar użytkownika
PqE
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 15, 2009 8:16 pm
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: PqE »

No rzeczywiście widać jakiś cień z sylwetką człowieka
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: Christof »

Myślę, że jest to cień osoby ustawiającej w tamtym pomieszczeniu sprzęt nagrywający. Widać tam chyba kamerę na statywie, lub leflektor i inne rzeczy na podłodze. Ponadto widać jak ten cień coś trzyma w rękach i pochyla się nad tym, jakby coś ustawiał, np. sprawdzał poziom światła.



http://www.youtube.com/watch?v=7hpV-NTHgAI&NR=1
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: Konrad666 »

No tak, racja... postać jest widoczna...hmmm...ciekawe, ciekawe :P
Awatar użytkownika
Maro
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 2:41 pm
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: Maro »

Naprwde ciekawe ale wątpie zeby CNN sobie robiło przysłowiowe jaja.

czekam na opinie ekspertów
[ external image ]

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy nie wiedzą, jak się gotuje. Dla mnie nie wiedzieć jak się gotuje to tak jakby nie wiedzieć, jak się pieprzy (Roberto Rodriguez)



"In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi" Totalnie zepsute głowy ludzi grających [ external image ]
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: Dreamer »

To oczywiste że musi być jakieś racjonalne wytłumaczenie. Albo żart filmowców, albo tak jak przypuszcza Christof
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Duch Jacksona straszy w Neverlandzie

Post autor: Ogrzyslaw »

[quote name='Christof' post='56846' date='pon, 06 lip 2009 - 20:14']Myślę, że jest to cień osoby ustawiającej w tamtym pomieszczeniu sprzęt nagrywający. Widać tam chyba kamerę na statywie, lub leflektor i inne rzeczy na podłodze. Ponadto widać jak ten cień coś trzyma w rękach i pochyla się nad tym, jakby coś ustawiał, np. sprawdzał poziom światła.



http://www.youtube.com/watch?v=7hpV-NTHgAI&NR=1[/quote]

To na pewno cień osoby z tamtego pomieszczenia która przechodziła przy oknach widać to poprzez cień na posadzce.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”