Witam !

Tu witamy nowych użytkowników, przełamujemy pierwsze lody - piszcie nie bójcie sie...
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Dreamer »

Witam i tak jak poprzednicy liczę na sporą porcję newsów zza wielkiej wody ;)
Awatar użytkownika
Pontifus Maximus
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 06, 2009 10:23 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Pontifus Maximus »

Dzieki za odpowiedz wszystkim i moze zaczne od nowosci (inside info) ze Stanow ....



Caly ten 'problem' ekonomiczny byl planowany lata temu i nie jest on przypadkowy.

Z gory moge powiedziec ze planem jest zlikfidowanie Dollara jako waluty swiatowej (world reserve currency) i wprowadzenie nowej, a dla Ameryki polnocnej (Canada,US,Mexico) cos takiego jak Euro . Spowoduje to bankructwo kraju Stnow Zjednoczonych i polonczenie trzech krajow w jedna bezgranicowa unie. Z nowoscia ze California jest bliska bankructwa (najbogatszy stan) zajmie to jakies 2 do 5 miesiecy zeby reszta stanow poszla w te same slady i ewentualnie rzad USA ... do bankructwa. Jedyne co teraz moga zrobic to drukowac dollary w Federal Reserve zeby za wszystko zaplacic co spowoduje inflacje (hyper-inflation) i Dollar spadnie 90% w wartosci za jakies 2 lata ... jak nie wczesniej Chiny zamienia swoje rezerwy w Dollarach (Treasury Bonds) na co innego (ETFs).

Bezrobocie jest prawie takie same juz jak w depresji w 1929 ... jakies 23%. California zaczyna juz dawac IOUs (kartka ze ci wiszo pieniadze) swoim pracownikom spolecznym (policja, strazacy itp.) bo nie majo czym im zaplacic. Kazdy zaczyna miec urywane godziny w pracy, a jak jest jakas pozycja otwarta to jest jakies min. 50 ludzi prubujacych sie zalapac (nawet zasrany McDonalds nie przyjmuje juz :-).

I narazie jeszcze podtrzymujo to wszystko i jest w miare normalnie (poprostu roboty nie ma i kazdy dom jest 50% mniej warty), ale kazdy mysli ze to jest tylko chwilowe, ze to tylko przejsciowy kryzys ... i moge wam juz teraz powiedziec, ze nie bedzie juz normalnie tak jak kiedys...

Mam tam pare (inside) informacji co jest planowane w najblizszych miesiacach ... tylko ciezko z dokladno dato dojsc. Tak pod koniec August mysle zrobio "Bank Holiday" i niebedzie mozna kasy z banku wybrac ... przez to September bedzie ciekawy i zaczno sie rozruby na ulicach. Wiecej powiem pozniej ;P ... i jak ktos chce jakies ciekawe linki po angielsku to pytac...



I jeszcze dodam ze jak ktos chce se zarobic na tym calym kryzysie to radzil bym zakupic troche srebra (silver coins) bo bedo one warte 10 razy tyle za pare miesiecy ;)

Awatar użytkownika
Pontifus Maximus
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 06, 2009 10:23 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Pontifus Maximus »

[quote name='Aelreda' post='56882' date='wto, 07 lip 2009 - 05:26']Jak ujawnisz nam takie informacje, długo z Tobą na forum nie pogadamy :)[/quote]



Juz maja takie pewne "listy" ludzi, ktorzy za duzo wiedzo ... i jestem pewien ze tam jestem na jednej z nich ;)



Red List - those who will be eliminated a week before Martial Law is announced.

Blue List - those who will be picked up 6 weeks after Martial Law is announced and terminated in a Concentration Camp.

Pink List / Yellow List - those who will be no threat to the NWO.



Ja jestem na Blue list :D
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: aelreda »

[quote name='==Pontifus Maximus==' post='56926' date='wto, 07 lip 2009 - 17:56']Ja jestem na Blue list :D [/quote]

To może nie staraj się trafić na czerwoną listę. Wszyscy obecni chcieliby jeszcze poczytać o tych zasobach które posiadasz.





Z resztą może i któryś z użytkowników jest na liście którejś...całkiem niewykluczone :)

Awatar użytkownika
Pontifus Maximus
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 06, 2009 10:23 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Pontifus Maximus »

[quote name='Aelreda' post='56930' date='wto, 07 lip 2009 - 13:53']To może nie staraj się trafić na czerwoną listę. Wszyscy obecni chcieliby jeszcze poczytać o tych zasobach które posiadasz.





Z resztą może i któryś z użytkowników jest na liście którejś...całkiem niewykluczone :)[/quote]



O tych listach co mowilem wczesniej to tylko klalifikuje ludzi w USA ... wszystko jest tu zaplanowane do najmniejszych detali co do przyszlych "wydarzen". A co do was w Polsce ... to moze cos tez jest takiego (prawdopodobnie jest , ale ta lista jest bardzo mala ;-)
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: aelreda »

Może ujawnisz nam rąbka tych tajemnic których jesteś w posiadaniu i przez które znalazleś się na takowej liście?

Awatar użytkownika
Maya Myu
Infrzak
Posty: 58
Rejestracja: pt cze 19, 2009 9:25 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Maya Myu »

[quote name='==Pontifus Maximus==' post='56921' date='wto, 07 lip 2009 - 13:36']

I jeszcze dodam ze jak ktos chce se zarobic na tym calym kryzysie to radzil bym zakupic troche srebra (silver coins) bo bedo one warte 10 razy tyle za pare miesiecy ;)

[/quote]



Witaj nowy Max Kolonko :)

Jakoś tak zawsze wolałam srebro do złota :-D



Pozdrowienia z Polski



Maya Myu
white sybil
Awatar użytkownika
Pontifus Maximus
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 06, 2009 10:23 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Pontifus Maximus »

Wszystko jest juz zagwarantowane co do rozpadku USA (default on its international debt), bo ten kraj nie jest juz w stanie splacic swoich dlugow. Wszystko jest oparte na Dollarze jako waluty swiatowej (reserve currency) a zaczyna sie to juz konczyc ... i wszystko dzieki George Bush i teraz Barry Davis Obama (Barrack Obamas real name).



Jest to wszystko czescia planu, ktorego koncem jest Nowy Pozadek Swiata (New World Order) a w tym czescia jest jedna elektroniczna waluta swiatowa. Dlatego musza ten stary system finansowy najpierw zniszczyc ... i widoczne jest, ze naraz w kazdym kraju wszystko sie rozpada finansowo, a to z powodu bankow i investorow bawiacych sie w CDS i Synthetic SDO's, ktore byly stwozone wlasnie na ten cel.



Wszystko mysle stanie sie w bardzo krotkim czasie ... pewnie bedzie jakis kryzys z powodu wojny (Iran), albo nie zdziwilbym sie jak nastepny atak 'terrorystyczny' wypadnie w tym roku co spowoduje totalny rozpad finansowy. I mysle ze kazdy juz slyszal o 'swinskiej grypie' (swine flu) co bylo sztucznie wyprodukowane w laboratorium w US i bedzie nastepnym dodatkiem do tego mixu w Jesieni. Jest to specjalnie zmodifikowany virus, ze moze on sie wzmacniac i mutowac zeby byc bardzej smiertelny ... i jest wyliczone ze wroci on pod koniec lata jako pendemia (pandemic) ... just sayin' ;).







I ostatnio wpadlem na tako stronke, co mnie troche zdziwilo jakie poprawne szczeguly wydarzen maja pokazane, to jak ktos chce wiedziec jak ten przyszly atak terrorystyczny bedzie wygladac i jakie bedo jego skutki ... check it out.

http://www.telegraph.co.uk/culture/culture.../Blackjack.html

(nie patrzcie na daty ;) i omincie te dwie czesci "Enigma of case ... " bo nie do tematu)
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2009 8:28 am przez Pontifus Maximus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Niekwestionowany96 »

Witam cię :). Sporo wiesz i to mnie cieszy :). Będę miał o czym z tobą podyskutować na forum. Pozdrawiam :)
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Pontifus Maximus
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn lip 06, 2009 10:23 pm
Kontakt:

Re: Witam !

Post autor: Pontifus Maximus »

[quote name='Niekwestionowany96' post='56985' date='śro, 08 lip 2009 - 09:57']Witam cię :) . Sporo wiesz i to mnie cieszy :) . Będę miał o czym z tobą podyskutować na forum. Pozdrawiam :)[/quote]



Dzieki wielkie :) ... bo zeby dostac sie do tych informacji zajelo mi to wiele lat i problemow, ale wreszcie mam wszystko potwierdzone i zapieczetowane (100%) ;)



Jest to bardzo ciekawe jak wszystko wreszcie pasuje jak kawalki puzli i widzisz caly obrazek ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „POWITALNIA”