Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
katiam
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 01, 2012 11:02 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: katiam »

Arkadiuszu Pozwól że odniosę się do twoich wypowiedzi, ponieważ piszesz z pozycji wyznawcy Kryszny. Natomiast moja zwykła chrześcijańska uczciwość nie pozwala mi przejść obojętnie wobec tego co napisałeś:





[quote name='Arkadiusz' post='29229' date='15 maj 2008 - 20:19']Tak, w Indiach, w stanie Kaszmir w stolicy tego stanu Śrinagarzeznajduje się grób Jezusa.[/quote]



To niesamowite! Wyobraź sobie, że nie tylko w Indiach, ale Grób Jezusa znajduję się w :

Jerozolimie http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2525

albo

Japonii http://www.magia.gildia.pl/artykuly/tajemn..._jezusa_japonia

i w wielu innych miejscach. Jednym słowem mamy istny cmentarz tych grobów Jezusa ;) Niedawno "odkryto" grób "braci" Jezusa, który okazał się fałszerstwem, teraz jakiś grób, w którym spoczywały osoby o imieniu Joszua, Miriam itd., grób rodziny średniej klasy z Jeruzalem. Ale imiona takie były tam niezwykle popularne, połowa kobiet w Palestynie 2000 lat temu miała na imię albo Miriam, albo Salome.

Jeśli w lesie za moim domem w USA znajduje grób z napisem "George Washington" to mogę nakręcić film udowadniający, że prawdziwe miejsce spoczynku pierwszego prezydenta USA jest w lasku w Północnej Karolinie? Oczywiście, gdybym to uczyniła naraziłbym się tylko na śmieszność.



Jednak atakowanie prawdy o Jezusie, nawet jak jest równie żałosne, nigdy nie jest "śmieszne" dla producentów Discovery Channel, czy wydawców książek typu "Kod Da Vinci" czy innych bzdurek. Oni się chwycą każdego sposobu, żeby zagłuszyć własne sumienie i przekonać siebie i sobie podobnych, że Bóg nigdy nie stał się człowiekiem, nie umarł za nasze grzechy i nie zmartwychwstał.

Wszyscy też wiemy, że Jezus jest postacią historyczną, że mówił prawdę, że zmarł za nas i że zmartwychwstał, ale ponieważ oni tego nie chcą zaaprobować, więc dla zagłuszenia swego sumienia z całej siły zwalczają Jezusa i przekręcają fakty dotyczące Jego życia. Atak na Kościół trwa nieustannie, od dwu tysięcy lat. W końcu Jezus powiedział: Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować. (J 15,20).



WNIOSKI



Grób Jezusa jest i wiemy dokładnie, gdzie się znajduje. Miliony pielgrzymów go odwiedziły. I jest to miejsce święte dla wszystkich chrześcijan. Do tego stopnia, że grób ten, oryginalnie pieczara na otwartym polu, został obudowany wielką świątynią i teraz znajduje się we wnętrzu bazyliki. Nazywana jest ona, jakże by inaczej, Bazyliką Grobu Pańskiego.

Nie chodzi więc o grób, ale o Ciało Jezusa, ale to także wiemy, gdzie się znajduje. Nie ma co Go szukać po starych grobach, bo zmartwychwstał dwa tysiące lat temu i wstąpił do Nieba. To dogmat naszej wiary, a dogmaty są nieomylną nauką. Dlatego wierzący chrześcijanie nie podnieca się zbytni tego typu "rewelacjami", które co roku o tej porze produkują ci, którzy bardzo by chcieli, żeby prawda o Jezusie była tylko mitem.



Po drugie piszesz



[quote name='Arkadiusz' post='29229' date='15 maj 2008 - 20:19']Jezus nie zmarł na krzyżu, a jedynie zastosował sztuczkę joginów, którzy potrafili wstrzymać na dlugi czas pracę serca i oddech, następnie przebrany za ogrodnika uciekł do Indii i tam jeszcze nauczał jakiś czas.[/quote]



Skoro Jezus został przygotowany przez tamtejszych Joginów to skad dobitny monoteizm w wypowiedziach biblijnego Jezusa? Religie wschodu nie posiadają odpowiednika "Pierwszego Przykazania" - jedyność Boża to jedynie dziedzina religii Abrahamowych. Jezus w Biblii stanowczo mówi "Nie bądźcie niezrozumni jak Poganie". Ktoś musi stwierdzić iż Biblia ewentualnie Twoje źródła są fałszywe. Dowód na fałszywość Biblii jak na razie nie istnieje natomiast źródeł Indyjskich....











[quote name='Arkadiusz' post='29229' date='15 maj 2008 - 20:19']Są wzmianki historyczne (teraz nie znajdę),[/quote]







ODP



Może jednak znajdź te wzmianki bo na razie snujesz Baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy.



Dlatego podaj źródła, konkretne przypisy, żeby można było się do czegoś odnieść. Mitologię mamy już za sobą. Póki co bajka o Krasnoludkach i Sierotce Marysi jest bardziej wiarygodna niż Twoje bajanie. Ale za krasnoludki i sierotkę Marysię nikt sobie póki co nie dał nawet palca uciąć. Tymczasem Jezus nie tylko był zapowiedziany przez dziesiątki proroctw, nie tylko głosił niezwykłą, "politycznie niepoprawną" naukę, która po ludzku nie miała prawa "zaskoczyć", to jeszcze po jego śmierci nie tylko nie zapomniano o nim, ale oddawano za pamięć o Nim życie. Ludzie raczej woleli dać się pożreć dzikim bestiom, raczej woleli dać się ukrzyżować, niż zaprzeczyć, że Jezus jest jedynym Bogiem. I to nie dwaj, czy trzej, ale miliony.

Takie świadectwo nie przemawia, ono krzyczy.



[quote name='Arkadiusz' post='29229' date='15 maj 2008 - 20:19']Istnieje luka w życiorysie Jezusa pomiędzy 12 a 30 rokiem życia, kiedy wrócił nauczać.[/quote]



Nie, nie istnieje żadna luka. Biblia naucza: Po ich odejściu anioł Pana ukazał się we śnie Józefowi i powiedział: "Wstań, weź Dziecko i Jego matkę i uciekaj do Egiptu. Bądź tam, aż ci powiem, bo Herod będzie szukał tego Dziecka, aby Je zabić". Wstał więc, wziął nocą Dziecko i Jego matkę i udał się do Egiptu. Był tam aż do śmierci Heroda. Tak spełniło się słowo, wypowiedziane przez Pana poprzez proroka: "Z Egiptu wezwałem swojego Syna". Gdy umarł Herod, anioł Pana ukazał się we śnie Józefowi w Egipcie i powiedział: "Wstań, weź Dziecko i Jego matkę i idź do ziemi Izraela, bo już umarli ci, którzy nastawali na Jego życie". On wstawszy wziął Dziecko i Jego matkę i wrócił do ziemi Izraela”

Mt 2;13-15,19-21

Mamy więc pewniejsze źródło niż Baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy.



Mało jest informacji w Biblii n/t dzieciństwa i młodości Jezusa tak jak i również mamy niewiele źródeł o np. Aleksandrze Macedońskim z lat młodości i jedynie dowiadujemy się iż był nauczany przez Arystotelesa. Dla starożytnego skryby to były nieistotne fakty a liczyły się jedynie kulminacyjne dokonania. W przypadku Jezusa jest tak samo.



Dalsze bajanie:



[quote name='Arkadiusz' post='29229' date='15 maj 2008 - 20:19']Literatura Wedyjska podaje dokładne przepowiednie pojawienia sie w przyszłosci inkarnacji lub wielkich osobistosci. Oto niektóre z nich:



Jezus Chrystus i Prorok Mahomet (Bhavishya Purana, Atharva Veda, Kanda



Shukta 127, 1-3)[/quote]



Ta jasne, szkoda, że nie dorzuciłeś jeszcze Lenina, Stalina, Moona, Sai Babę, Maitreyę i innych...bo spotkałam i takie opinie że Bóg jest jeden, ale ma wiele cech, wiele imion i wiele postaci jak: Budda, Kryszna, Jezus, Krishnamurthi i te powyżej.



Jak bardzo jest to błędny pogląd! Każda z wymienionych postaci głosi inną naukę oraz stawia inne wymagania moralne! Gdyby ten sam Bóg w nich występował, wszyscy oni uczyliby tych samych prawd i zasad. Ponieważ Bóg jest jeden, to jedna też musi być Prawda... Dlatego Apostołowie wyraźnie uczą, że poza imieniem JEZUS, "nie ma w żadnym innym zbawienia, gdyż nie dano ludziom pod niebem żadnego innego imienia, w którym moglibyśmy być zbawieni" (Dz 4,12). Koniec kropka;



Politeizm nie ma żadnego oparcia w faktach historycznych i wymaga przyjęcia swoich wierzeń na ślepo, prawdziwy ambaras z tymi bogami, wzajemna sprzeczność bóstw oraz gur i mistrzów wyklucza ich prawdziwość.



Także porównywanie Jezusa do pogańskich bóstw jest niedorzecznością (oczywiście dla chrześcijanina), cóż takiego zrobił Kryszna a co Jezus?



Kim był Kryszna? uwodzicielem, mordercą i złodziejem. To jest bóg? Mój Bóg umarł za mnie na krzyżu a wasz?





Słuchałam kiedyś wykładów siostry Michaeli Pawlik, która prawie 20 lat mieszkała w Indiach, studiowała i miała dostęp do oryginalnych ksiąg Wedyjskich i stały kontakt z miejscową ludnością i kulturą. Otóż s.Michaela omawiała życie Kryszny, który jako dziecko był pasterzem bydła i okradał gospodynie z mleka, sera, jaj tak ją omamił, że kobieta, w ogóle nie wiedziała jak to się dzieje- po prostu taki był "mądry", że świetnie kradł. Dalej: Ów "posiadacz mądrości" był bardzo atrakcyjnym człowiekiem, dlatego bardzo pożądany przez kobiety, więc jako "bóg" współczuł im i ....kiedy była pełnia blisko osady przygrywał na fleciku. No i zwabiał kobiety, które wymykały się w nocy ze swoich domów i "uszczęśliwiał" je bardziej niż ich mężowie. I kobitki szczęśliwe wracały do swoich mężów. zapyta ktoś czy komuś się krzywda stała ? A mężowie, ojcowie nic nie wiedzieli a i kobitki szczęśliwe ;)

Wniosek: jest to nierząd świątynny, w kulcie Kryszny, który trwa tam do dnia dzisiejszego. Kryszna, Wisznu to pogański Baal. Kolejne zdarzenia z życia Kryszny można doczytać w Internecie : Kryszna min. pokonuje króla poprzez morderstwo.



Mnie dziwi to jak ludzie zachodu fascynują się pogańskimi religiami i śmieją porównywać kogoś kto uwodzi, kradnie, morduje do Boga, który z miłości do człowieka umiera na krzyżu? Mój Bóg mi obiecuje Królestwo Niebieskie a nie, że w następnym wcieleniu mogę zostać chomikiem syberyjskim a w najlepszym przypadku rozpłynę się w jakiejś kosmicznej zupie....







Jeśli chodzi o siostrę Michaelę, to krytykuje hinduizm oraz wiarę w reinkarnację.



Ta zakonnica po przyjeździe do Indii pracowała w ośrodku zdrowia przy katolickiej misji. Zżyła się z miejscowymi ludźmi, nauczyła się ich języka i bardzo dobrze poznała ich mentalność, zwyczaje i wierzenia. Studiowała na tamtejszym Uniwersytecie. Mieszkała w rejonie gdzie ludzie żyli duchowością hinduizmu nieskażonego wpływami europejskimi. Moze skomentujesz Jej wykłady?



http://www.youtube.com/watch?v=Zm2-SEAxYIU



oraz



http://www.youtube.com/watch?v=rALllQ_6jL4



Pozdrawiam w Imię Jezusa jedynego Pana i Zbawiciela
katiam
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 01, 2012 11:02 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: katiam »

[quote name='Dreamer' post='10417' date='27 sierpień 2007 - 15:23']Zgadzam sie z Drix em.

Jezus zyl w czasach calkowitej ciemnoty, ludzie od zawsze mieli sklonnosc do opowiadania niestworzonych historii[/quote]

Co TY nie powiesz? To może Cezara albo Mieszka też nie było bo ludzie od zawsze mieli skłonność do bajania co?

[quote name='Dreamer' post='10417' date='27 sierpień 2007 - 15:23']Cala ewangelia zostala stworzona praktycznie od podstaw od 2 do 5 wieku n.e. calkowicie na potrzeby kosciola. Malowiarygodne i niewygodne fakty podane w starozytnych przekazach zostaly po prostu wymazane[/quote]

Skoro niewygodne fakty zostały całkowicie wymazane to skąd wiesz,że takowe występowały? Mamy Ci wierzyć bajarzu na słowo? Wydaje mi się,że to TY opowiadasz niestworzone historię niż starożyni. ;)
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: Katarzyna_1 »

Katiam, brawo za tekst i za "pióro" - świetne.

Tylko nie bardzo się trzeba przejmować tymi postami sprzed 5 - 7 lat, bo wola Boża dopuściła młodych do internetu i zaczęli bajdurzyć. Teraz tego jest chyba mniej. :NotDoneCare:

I tak nie mają wyjścia, bo Chrystus Królem....
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
katiam
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: pn paź 01, 2012 11:02 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: katiam »

[quote name='Katarzyna_1' post='100722' date='01 październik 2012 - 19:35']Katiam, brawo za tekst i za "pióro" - świetne.

Tylko nie bardzo się trzeba przejmować tymi postami sprzed 5 - 7 lat, bo wola Boża dopuściła młodych do internetu i zaczęli bajdurzyć. Teraz tego jest chyba mniej. :NotDoneCare:

I tak nie mają wyjścia, bo Chrystus Królem....[/quote]



Święta racja,jednak po pierwsze:



1.

Te wszystkie bzdury, pokazywane w inteligentny sposób, profesjonalnie, z wywiadami z rożnymi profesorami i innymi autorytetami powodują szkody. Jest pewna grupa ludzi szukających prawdy i wahających się. Tych takie filmy, wywiady, ksiązki mogą skłonić do odrzucenia prawdy o Jezusie. Dlatego tak ważna jest nowa ewangelizacja. Każdy z nas ma obowiązek głosić Dobrą Nowinę. Może niekoniecznie pukając do drzwi i chodząc od domu do domu (choć i to by nie zaszkodziło), ale w taki sposób, jak każdy może. Czy to tworząc chrześcijańskie, katolickie stronki w necie, czy komentując wiadomości z katolickiego punktu widzenia w serwisach internetowych, czy dając świadectwo wiary w życiu realnym. Nie możemy zapominać, że dla wielu to właśnie my jesteśmy Jezusem (w sensie jedynej szansy poznania Jezusa przez to, jak my żyjemy) i czasem kontakt z nami jest dla nich jedyną szansą do poznania Go i pokochania. Nie zmarnujmy tej szansy.

Po drugie

2. Z kolei jest też pozytywny czynnik takich filmów i książek. Ludzie zaczynają zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi ;) :NotDoneCare: TAk jak ja, w ten sposób jeszcze bardziej pogłębiłam swoją wiarę.

Pozdr.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: dino_24 »

[quote name='katiam' post='100719' date='01 październik 2012 - 14:17']To dogmat naszej wiary, a dogmaty są nieomylną nauką.[/quote]



I tu leży twój błąd w pojmowaniu znaczenia

wiary ... wykreowany na przestrzeni wieków przez tzw. ''ojców'' KK .



Przyjmowanie wszystkiego ex cathedra ... jako ''jedynej , obiawionej prawdy''

... to są dopiero ... ''Sezamowe Klechdy'' :(



Sam podstawowy dogmat : nieomylności papieża

wyklucza Go z kręgu ludzi myślących ... a stawia w ''panteonie'' , różnej maści guru.



[quote name='katiam' post='100719' date='01 październik 2012 - 13:17']Jezus w Biblii stanowczo mówi "Nie bądźcie niezrozumni jak Poganie". Ktoś musi stwierdzić iż Biblia ewentualnie Twoje źródła są fałszywe. Dowód na fałszywość Biblii jak na razie nie istnieje natomiast źródeł Indyjskich....[/quote]



Etymologia słowa ''poganin'' - wywodzi się dopiero z V w. n.e. = pagus

= wieśniak
. Więc proste jest chyba , że Joszua nie mógł się posługiwać

tym słowem ... nie możemy ''wkładać'' wszystkiego w usta Joszuy ... nie ma na

to żadnych dowodów , że takowe ... wypowiedział ... chyba , że ty je posiadasz w formie

nagranej ;) ... bądż pisanej jako ''pierwowzór'' .



[quote name='katiam' post='100719' date='01 październik 2012 - 13:17']Nie, nie istnieje żadna luka. Biblia naucza: (...) Mamy więc pewniejsze źródło niż Baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy.[/quote]



Chyba jednak się mylisz ... luka istniwje i to poważna .

Oróżniasz slowo ''dziecię'' od słowa ''mężczyzna'' ... mam taką nadzieję .

Jeżeli twój ''cherubin'' nakazuje ... wziąść Dziecię i uciekać do Egiptu , a po pewnym

czasie ... wziąść Dziecię i wracać do Ziemi Israela ... to logicznym jest , że

koindycencja czasowa jest krótka ... rok , dwa może trzy ... trudno dywagować .



''Dziecię'' to osoba w wieku ? ... ''Mężczyzną'' w Israelu staje się ktoś , kto ukończył

14 rok życia ... dla kobiety to 12 rok życia .



Nic nie wiemy ... co robił twój Joszua między 12 ... a 30 rokiem swojego życia .

Twój wywód myślowy ... do archiwum X .



Chcąc rozprawiać o twoim Joszue ... musimy rozgraniczyć jego tożsamośc

historyczną od mitologizmów stworzonych przez wczesnych ''ojców'' KK .



Wiadomym jest , że od powstania Bar Kochby do ''nowożytności'' ... było bardzo

wiele zrywów powstańczych ... Prawdziwy Ojciec Joszuy , czyli Juda Gamalejski

także był powstańcem ... i tą samą drogą poszedł jego syn ... czyli Joszua ...

... twoje uwielbiane ''bóstwo'' i ''zbawiciel'' - tylko czego ?



Z tego co Historia wie ... to przeciwników politycznych krzyżowano głową do dołu .

Natomiast twojego ''zbawiciela'' ... ukrzyżowano jako zwykłego buntownika/grasanta

... głową do góry .



Joszua ... to najzwyklejszy w świecie ''powstaniec'' , który sprzeciwił się

Rzymowi i lokalnej tyranii .



[quote name='katiam' post='100724' date='02 październik 2012 - 12:17']1.

Te wszystkie bzdury, pokazywane w inteligentny sposób, profesjonalnie, z wywiadami z rożnymi profesorami i innymi autorytetami powodują szkody.[/quote]



Chyba większe myślowe szkody powodują takie wpisy jak twoje ... przyjmujące bez

zmróżenia powieki ... czyli a priori , wszystko co ci na niedzielnej Mszy św.

... powiedział ''kieckowaty'' proboszcz ... bądż wikary .





CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: CRH »

[quote name='katiam' post='100724' date='02 październik 2012 - 14:17']2. Z kolei jest też pozytywny czynnik takich filmów i książek. Ludzie zaczynają zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi ;) :NotDoneCare: TAk jak ja, w ten sposób jeszcze bardziej pogłębiłam swoją wiarę.[/quote]



No cóż, czytając Twój post(y), bardzo szybko można dojść do wniosku, iż Ty jako ten "poszukujący" nie pogłębiasz swej chęci szukania odpowiedzi w obiektywnym tego słowa znaczeniu, a jedynie poszukujesz książek i materiałów informacyjnych z jednej tylko półki...

Zaszufladkowanie swej sfery poszukiwań do jednego tylko areału odkrywczego, powoduje monotematyczność, czego dobitnym przykładem są Twoje wypowiedzi.

Zanim zaatakujesz jednego czy drugiego wyznawcę jakiejkolwiek religii, przemyśl czy tym charakteryzować się powinien chrześcijanin - za jakiego, jak sądzę, się uważasz - czy jednak wolisz się zachować jak typowy, polski, nowożytny katolik ;) .

Nie oczekuję odpowiedzi na mój skromny komentarz, a jedynie zachęcam do przeczytania go parokroć i wyciągnięcia wniosków odnoszących się do "jedynej prawdy" z Twojego postu.
Ostatnio zmieniony śr paź 03, 2012 7:40 am przez CRH, łącznie zmieniany 1 raz.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: dino_24 »

[quote name='Sais' post='100733' date='03 październik 2012 - 10:20']Zanim zaatakujesz jednego czy drugiego wyznawcę jakiejkolwiek religii,[/quote]



... gdzie tu widzisz ''atak'' z łaski swojej ... ??

czy ty też uważsz , że wszystko co pisze ''Biblia'' jest dogmatem - po

matematycznemu ... aksjomatem ???



... Od tak na początku ''naszej'' pisaniony zadam ci skromne pytanie :

... kto jest lepszy ... Brodaty ''oszust/landryn'' ... dalej nazywany Bogiem ... mający

niezidentyfikowane plany co do Adasia i Ewci ... ukrywający przed NIMI

prawdę ... czy kolega Szatan ?? ... odkrywający przed Parą prawdę ...

zatajoną , przez Brodatego ''oszusta/landryna'' .

Kto w/g ciebie jest manipulatorem ??



[quote name='Sais' post='100733' date='03 październik 2012 - 09:20']Nie oczekuję odpowiedzi na mój skromny komentarz, a jedynie zachęcam do przeczytania go parokroć i wyciągnięcia wniosków odnoszących się do "jedynej prawdy" z Twojego postu.[/quote]



Po pierwsze ... stoimy po przeciwległych stronach ''barykady'' wiary ... mój post to nie

''jedyna prawda'' ... nigdzie tego nie napisałem ... to twoja nadinterpretacja .



[quote name='Sais' post='100733' date='03 październik 2012 - 09:20']... przemyśl czy tym charakteryzować się powinien chrześcijanin - za jakiego, jak sądzę, się uważasz - czy jednak wolisz się zachować jak typowy, polski, nowożytny katolik ;) .[/quote]



Być może ''grzeszę'' w oczach wierzących [tylko w co ??] ... lecz nigdy nie uważałem się

za ''chrześcijanina'' i wyznawcę jakiejkolwiek wiary ... jest to poza mną .



[quote name='Sais' post='100733' date='03 październik 2012 - 09:20']NNie oczekuję odpowiedzi na mój skromny komentarz, (...)[/quote]



Dlaczego tak myślisz ?? ... byc może mam więcej do ''powiedzenia'' jak Ci ''wierzący'' .





CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: CRH »

dino, oj dino... :D

Spójrz li na cytat umieszczony w mym poście, a zobaczysz do kogo jest adresowany :D .

Nie chodziło o Twoją wypowiedź, a wręcz przeciwnie :D .
Ostatnio zmieniony śr paź 03, 2012 3:48 pm przez CRH, łącznie zmieniany 1 raz.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: dino_24 »





@ Sais



No , tak , mój lapsus ... i ślepota ... dopiero teraz to zauważyłem ... Sorki .
CRH
Infrzak
Posty: 54
Rejestracja: pt cze 24, 2011 7:30 am
Kontakt:

Re: Jezus w Indiach. UFO i Zbawiciel. Kontrowersje.

Post autor: CRH »

[quote name='dino_24' post='100742' date='03 październik 2012 - 21:54']



@ Sais



No , tak , mój lapsus ... i ślepota ... dopiero teraz to zauważyłem ... Sorki .
[/quote]



:D nie ma sprawy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”