Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Czy grupie brytyjskich mediów nadzorowanych przez naukowców udało się uzyskać dowód na istnienie życia pozagrobowego? W 1993 roku w Wielkiej Brytanii rozpoczęto próbę, której celem było uświadomienie współczesnym, że życie po śmierci nadal trwa. W czasie kontrolowanych sesji, które odbywały się w Scole dochodziło do całej gamy zjawisk niezwykłych, takich jak lewitacja, aporty obiektów, materializacje zjaw i przedmiotów, manewry tajemniczych świateł, nagrania EVP oraz tajemnicze fotografie mające dawać nam wgląd w inne wymiary i ich mieszkańców. Co na ten nawał dowodów powiedzieli badacze?



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
becia78
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 2:18 pm
Kontakt:

Re: Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Post autor: becia78 »

Te obrazy uzyskane w trakcie eksperymentu faktycznie kojarzą się z 'myślografiami' Teda Seriosa. Nie jestem do końca pewna, czy całe to przedsięwzięcie można uznać za dowód istnienia 'życia pozagrobowego'... Poza tym nie możemy być pewni, że w grupie badaczy nie było oszustów.
Bo tu każdy(a) ma Swego, najbardziej Swojego,

odchodząc najwyżej - pojmuje, że to Ten Sam;" (J. Kleyff)
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Post autor: Konrad666 »

[quote name='Grzegorz Tarczyński' post='57062' date='czw, 09 lip 2009 - 18:53']Potwierdzić to może kilka osób z Inrfy, które widziały to u mnie w domu ,jeden z filmów jest na youtube "Grzegorz00"[/quote]



Nie mogę znaleźć tych nagrań :( ....możesz podać linka? A jeśli chodzi o eksperyment ze Scole to myślę, że mogła to być prawda. Badający te zjawiska wg mnie nie mogli sfałszować tych dokumentów, gdyż byli to badacze zjawisk paranormalnych, którzy też chcieli pewnie dowodów prawdziwych, autentycznych. Oczywiście ja tak sądzę, ale mogę się mylić. Z resztą kto ich tam wie....



Te kule manifestujące w czasie eksperymentów kojarzą mi się z tym:



[topic="0"]http://www.nieznane.pl/orby-w-nawiedzonym-domu,m54.html[/topic]



Nie wiem, czy będzie działał...:/
Ostatnio zmieniony czw lip 09, 2009 6:37 pm przez Konrad666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Post autor: Arek 1973 »

Art. bardzo mnie zainteresował , zaraz także poszłem w internet szukać innych wiadomości , ale jak na lekarstwo, jedno wiem że ich książka będzi mi się pod choinką bardzo podobała, już patrzyłem 15 euraków za nią chcą
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Post autor: Erhion »

Ciekawe, bardzo. Zaciekawił mnie ten artykuł, a ostatnio mało to spotykane.



Niezwykłe są te twarze, kto wie może faktycznie istnieje życie po śmierci. Wierze, że tak.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Eksperyment ze Scole: obrazy z zaświatów

Post autor: Arek 1973 »

Także wierzę że istnieje, ten artykuł tylko mnie umocnił w tym przekonaniu
Ostatnio zmieniony śr lip 15, 2009 4:07 am przez Arek 1973, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”