Czy nad Warszawą lata UFO?

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Czy nad Warszawą lata UFO?

Post autor: aelreda »

Grzegorzu a o jakiej zalecie mówisz?

Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy nad Warszawą lata UFO?

Post autor: azor »

Co Wy o tym sądzicie?

Marcin Mizera jest znanym polskim ufologiem. Moim skromnym zdaniem jednym z lepszych w tym kraju.

[/quote]



Co ja o tym sądzę samo zdjęcie jest kiepskie i ja mogę Panu Mizerze dużo lepsze podesłać jakie sam wykonałem co do tego że jest jednym z lepszych to kwestia dyskusyjna osobiscie znam poczynania i ''badania'' tego nie ufologa ale dziennikarza i mam dość negatywne zdanie w tym temacie i go nie zmienię.
Awatar użytkownika
becia78
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 2:18 pm
Kontakt:

Re: Czy nad Warszawą lata UFO?

Post autor: becia78 »

Nie "kupuję" tego. Żaden ze mnie UFOekspert, ale w kontekście zdjęć UFO, które można obejrzeć np. na stronie www.ufocasebook.com to wygląda jak jakiś, za przeproszeniem, paproch.
Bo tu każdy(a) ma Swego, najbardziej Swojego,

odchodząc najwyżej - pojmuje, że to Ten Sam;" (J. Kleyff)
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Czy nad Warszawą lata UFO?

Post autor: Zit »

Może po prostu nie poruszajmy tematu M. Mizery tylko skupmy się na treści artykułu.



Pierwsze zdjęcie jak dla mnie jest pomyłką - zwykły samolot. Co do UFO nad stolicą - bardzo możliwe, w końcu wszędzie latają ;x
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Czy nad Warszawą lata UFO?

Post autor: azor »

[quote name='Zit' post='57628' date='pią, 17 lip 2009 - 13:02']Może po prostu nie poruszajmy tematu M. Mizery tylko skupmy się na treści artykułu.



Pierwsze zdjęcie jak dla mnie jest pomyłką - zwykły samolot. Co do UFO nad stolicą - bardzo możliwe, w końcu wszędzie latają ;x[/quote]



Zgadza się. Co do obserwacji UFO nad Warszawą właśnie kończę sprawę pewnego zdarzenia CE- 1na ulicy Bernardyńskiej a jak wiadomo tam od lat 80 obserwowano UFO, fotografowano je itp mieszkał tam juz nieżyjacy K.BZOWSKI. Niestety sprawę chciałm przekazać INFRA oraz Panu Dariuszowi Cichockiemu byłemu badaczowi grupy Bzowskiego aby na miejscu wszytko zbadali. Niestety świadek kategorycznie odmowiła mimo wszystko mam sporo informacji opublikuję to na moim blogu. Okazuje sie że teren pomiędzy Górką Czerniakowską, Elektrocieplownią i jeziorkiem Czerniakowskim nadla jest ''aktywny' 'pod względem obserwacji.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Czy nad Warszawą lata UFO?

Post autor: Niekwestionowany96 »

Pytanie : Czy nad Warszawą lata UFO?

Odpowiedź : Nie wiem
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”