Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Siła naszego umysłu, czyli telekineza, lewitacja etc.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: Aylinn »

That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: Arek 1973 »

A jak z Tobą Orson, próbowałeś?- jakie są wyniki?

Po jakim czasie? itd.



Pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
PqE
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: pn cze 15, 2009 8:16 pm
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: PqE »

Aylinn dokładnie pierwsze co na myśl mi przyszło to Dragon Ball i kame hame ha!!



Ps.Nie wierze w psi balle...
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: asiatko31 »

PqE Dlaczego Nie wierze w psi balle ??? Cy kiedykolwiek próbowałeś??? Ze tak piszesz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: Aylinn »

Nie wiem czemu, ale zawsze jak słyszę psi ball to kojarzy mi się to z psią kupą. W końcu czasami psy kulkami też zapodają. :D



A co do tematu. Piękne to wszystko, ale komuś się kiedyś udało? Bo jak dla mnie to efekt za dużej ilości mang, gdzie superbohaterowie wyczyniają takie rzeczy (co widać na załączonym przeze mnie obrazku powyżej).



Zresztą obrazek Homer Simspona w pierwszym poście świadczy o powadze tego tematu.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: Aylinn »

Znany jest też przykład słyneego Fenixa z VRP, który był psionikiem nad psionikami. Napisał serię artykułów na temat energii psi, został nawet modem. Zdobył sobie grono wiernych wyznawców i obnosił się z tym czego on niby nie potafi stworzyć.

W końcu sceptycy rzucili mu wyzwanie i zaprosili go na kontrolowane testy, które wykazałyby, że Fenix rzeczywiście potrafi zrobić to o czym pisze. Fenix zgodził się, ale przed spotkaniem zaczął się wykręcać aż w końcu przestał odpowiadać w ogóle. Okazało się, że Fenix miał wypadek i zginął. Wyznawcy byli zdruzgotani, sceptycty przekonani, że kłamie. Ktoś nawet zadzwonił do niego i nie pamiętam, czy to ten telefon sprawił, że wydało się jego kłamstwo, czy założył jakąś stronę i ktoś go tam znalazł całego i zdrowego.

W każdym bądź razie, Fenix był marnym oszustem, który posunął się do tego by siebie uśmiercić, kiedy okazało się, że tak naprawdę ten "wybitny" psionik żadnych super mocy nie posiada oraz nie potrafi ich udowodnić.



Ja na początku interesowałam się psioniką, ale po sprawie z Fenixem zdałam sobie sprawę, że to pic na wodę i zwykłe oszustwo, a ci psionicy to w rzeczywistości banda bachorów (choć dorośli też tam są, co świadczy o tym jak naiwni są), która naoglądała się za dużo "Dragonball" i zaczęła myśleć, że też tak potrafią.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: Arek 1973 »

Znaczy , na razie marnie z znanymi nam osobami. O tym Fenixie to już kiedyś tą historię słyszałem, tylko wydawało mi się że ktoś umarłego F. na drodze spotkał i w ten sposób to wyszło
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Niech moc będzie z Tobą- poradnik robienia psi balla

Post autor: ADAX »

[quote name='asiatko31' post='57222' date='nie, 12 lip 2009 - 12:27']PqE Dlaczego Nie wierze w psi balle ??? Cy kiedykolwiek próbowałeś??? Ze tak piszesz.[/quote]



Ja kiedyś próbowałem, ale nie wychodziło, może za bardzo się starałem ? albo za mało ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „POTĘGA UMYSŁU”