Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Nowy świat, nowi ludzie, nowe myślenie. A może to tylko iluzja?
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: Niekwestionowany96 »

beuehehe :D
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: aelreda »

A i zapomniałam...pójdę z siekierą do lasu po ladniutką i pachnącą choineczkę

A 25 grudnia wychleje sama litr domowego wina, ot moje małe świętowanie końca świata

Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: Ogrzyslaw »

Nie zapominajcie jeszcze o 09.09.1999 w tedy tez były proroctwa ze skończy się ten świat a dokładniej będzie to początek końca. A co do kalendarza biorąc pod uwagę patrzenie ze strony kryminologi są to jedynie poszlaki które i tak są mało realne gdyż dowody nie nakładają się na siebie.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: Aylinn »

Prześpię się z facetem.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: Reaper »

Młodzi zapaleni fani Nibiru nie wiedzą o tym że już było kilka wyznaczonych dat zbliżenia się nibiru do naszego układu tj. apokalipsy z tym związanej. Było to już od 1997 kiedy znany sensacjo-pisarz związał istnienie nibiru z apokalipsą ... po czym wcześniej nie było śladu. I tak ni w pięć ni w dziewięć palnął że bedzie to 2000 w 2003 , potem chyba przez chwilę 2009/2008 a teraz już 2012 (no bo oczywiście kalendarz majów się kończy więc więcej frajerów się na to złapie). I tak się mit nibiru kręci cały czas narastając pod wpływem histerii jak wielki rak od wszelkich majaków szarej masy szukającej sensu w niczym.



A kasa i czas leci... Fanom nibiru radzę wziąść kredyt... jak największy i tak nikt nie obciąży ani was ani waszych dzieci bo nadciąga apokalipsa no nie ? Życie jest krótkie bawcie się dobrze !





No ok ale odpowiem konkretnie na pytanie bez "zaczepek i prowokacji" . JAK COŚ SIĘ ZACZNIE DZIAĆ ok jak coś się zacznie dziać ... TO MARIUSZ MAX KOLONKO NAPEWNO BĘDZIE WIEDZIAŁ CO SIĘ DZIEJE !!! :lol:

będzie to :

http://www.youtube.com/watch?v=l-QzxhspWFo nicholas cage z oddziałem marines skopie kilka tyłków



Niekwestionowani zaskrzeczą - "AAAAAHHHH! damn you kolonko !" i główny temat - http://www.youtube.com/watch?v=nEmNjfZqzNI...feature=related



I na koniec żeby był sequel będzie skrzeczący dramaciarz nibiru będzie obiecał zemstę z następną przepowiednią zniszczenia "damn you Kolonko !!! Ill be back z jeszcze większym dramatem !"
Ostatnio zmieniony pt lip 17, 2009 5:15 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
baby1983
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: sob paź 25, 2008 6:37 pm
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: baby1983 »

Moi rodzice mają hopsa na punkcie tematu 2012. Wydrukowałam im już wszystkie artykuły z Projektu Cheops, kupili już chyba każdą książkę jaka ukazała się w związku z przepowiedniami Majów na 2012. Teraz się uparli na jakąś płytę z sympozjum warszawskiego, w którym uczestniczył Patrick Geryl. Masakra...



Orson: Przepraszam użytkowniczkę i nasze szacowne forum infranum- chcąc odnieść się do fragmentu wypowiedzi, skasowałem ją w 1/2. Wybacz, przepraszam baby1983 i obiecuję poprawę:)

Ostatnio zmieniony sob sty 09, 2010 8:06 pm przez baby1983, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='baby1983' post='65100' date='sob, 09 sty 2010 - 12:44']Moi rodzice mają hopsa na punkcie tematu 2012. Wydrukowałam im już wszystkie artykuły z Projektu Cheops, kupili już chyba każdą książkę jaka ukazała się w związku z przepowiedniami Majów na 2012. Teraz się uparli na jakąś płytę z sympozjum warszawskiego, w którym uczestniczył Patrick Geryl. Masakra...[/quote]



Poleć Rodzicom nasze forum i Serwis Infra, z pewnością nieco się uspokoją ;)
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: Niekwestionowany96 »

baby1983 to troszkę się zdziwiłem tym co napisałaś. Ja gdy wspominałem coś o 2012 i ogólnikowo mówiłem na ten temat rodzicom to jakoś samoistnie im się uszy zatykały. Totalna bez obojętność :P.
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Co zrobicie gdy w 2012 coś naprawde zacznie się dziać ?

Post autor: ADAX »

zależy co się zacznie dziać, jak jakieś kataklizmy to nie wiem będe się starał schować uciec przetrwać, a jak przylecą kosmici, to cóż, pozostanie mi tylko położyć się krzyżem przed domem i się pomodlić, może mnie nie zjedzą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NOWA ERA”