Polska: Relacje bardzo nietypowe

Relacje, zdjęcia i doniesienia z kraju.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Polska: Relacje bardzo nietypowe

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]Przywykliśmy do doniesień o latających spodkach czy kulach światła, jednak czasami natrafiamy na bardziej egzotyczne relacje odnoszące się albo do latających koni, meduz albo ludzi nietoperzy. Sezon ogórkowy kocha takie opowieści.



CAŁOŚĆ
Awatar użytkownika
Immortal_girl
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: sob kwie 26, 2008 2:00 pm
Kontakt:

Re: Polska: Relacje bardzo nietypowe

Post autor: Immortal_girl »

Heheh... latający koń.. ludzie podążając za swoją wyobraźnią potrafią uwierzyć we wszystko. :)

Często ludzie robią z igły widły bo chcą po prostu zabłysnąć że zdarzyło im się coś niesamowitego bądź widzieli coś czego nie mozna racjonalnie wytłumaczyć. Pozatym.. wyobraźnia robi swoje, a ludzie zamiast wpierw poszukać racjonalnego wyjasnienia od razu doszukuja się czegoś paranormalnego, gdzie tego tak naprawde nie ma. :)
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Polska: Relacje bardzo nietypowe

Post autor: Konrad666 »

No po prostu śmiać mi się chce z tych ludzi, którzy w czasie festynu za paranormalne uważają latającego konia.....wg mnie to jest paraNIEnormalne. Może jeszcze powiedzą, że ten koń wydawał typowe dla tego zwierzaka dźwięki, i że poruszał nóżkami.....ŻAL!!!!

Żeby nie było to też się przyznam, że tydzień temu robiłem zdjęcia górom świętokrzyskim i przeglądając je wczoraj zauważyłem coś na niebie, kształtem przypominało czapkę, beret. Dokładnie widać to w przybliżeniu. Nie twierdzę oczywiście, że sfotografowałem coś niezwykłego, by nazwać to mianem zjawiska paranormalnego.
Ostatnio zmieniony wt lip 21, 2009 5:10 pm przez Konrad666, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Polska: Relacje bardzo nietypowe

Post autor: azor »

Ja czytałem bodaj w książce Lucjana Znicza jak pasażerowie samolotu obserwowali rożowego słonia p ofestynach sma widywalem balony rożnej wielkości. Ale czy oprócz tych śmieci INFRA ma jakieś ciekawe zdarzenia ? Ja otrzymałem kilkanaście w tym killka bardzo ciekawych i jedno z Waszego terenu Warszawy ale świadek nie wyraziła abym przekazał sprawę Wam czy Panu Cichockiemu a było to CE-
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Polska: Relacje bardzo nietypowe

Post autor: UFOWORLDNEWS »

No nagranie jak i opis nie dotyczy tylko konika więc nie skupiajmy się na nim.Na mnie na początku takie nagrania robiły duże wrażenie.Teraz wiem, że słynny talerz z meksyku nagrany w 1997 albo 1995 roku jak dobrze pamiętam to bzdura.Teraz grafika komputerowa niezna granic.Moje zdanie jest takie jeśli zależy wam na sprawie nie dajcie zdysakredytować wydarzeń z historii.Historyczne wydarzenia z Kanady Francji Wielkiej Brytanii albo USA mówią same za siebie.

-Trójkąty z Belgii

-Zielone kule nad Los Alamos

-Trójkąt w Rendlesham Forest ( Wielka Brytania)

-Baza AFB Aviano Północno-wschodnie Włóchy

-Talerz ze Stephenem Michalakiem w Kanadzie

-Porwanie Travisa Waltona

-Uprowadzienie Antonio Villas Boasa

-Betty i Barney Hillowie

-Betty andreason Luscy

PS:Przepraszam za błędy w pisowni nazwisk i wydarzeń.

-Wzięcie Alfreda Burtoo w pobliżu londynu potwierdzone przez policje

I proszę bardzo poczytać to są fakty nie bzdura:)

Każdy kto kiedykolwiek interesował się problemem U.F,O. słyszał z pewnością o tajemniczych latających trójkątach. Stanowią one jeden z bardziej znanych kształtów nieznanych obiektów które według licznych relacji świadków od ponad 60 lat są obecne w przestrzeni powietrznej wielu państw na ziemi. Co ciekawe niezwykły kształt trójkąta zaczął się pojawiać stosunkowo niedawno biorąc pod uwagę dość długą i bogatą historię U.F.O. A mianowicie środę 29 listopada 1989 roku odnotowano w przeciągu kilku zaledwie godzin 125 obserwacji na potencjalnie małym terenie państwa jakim jest Belgia. Żaden ze świadków nie opisywał dobrze znanego nam kształtu jakim jest spodek ale trzy światła ułożone na kształt trójkąta. Fala obserwacji trwała nadal w kwietniu1990 roku wykonano jedno z najlepszych zdjęć w Petit- Rechain w prowincji Liege które pokazuje na wysokości 150 metrów obiekt w kształcie trójkąta. Po analizie zdjęcia potwierdzono jego autentyczność.



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jDc0vwhqzJ0&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jDc0vwhqzJ0&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/7-5-Qh7HFGg&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/7-5-Qh7HFGg&hl=pl&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
Ostatnio zmieniony wt lip 21, 2009 7:16 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OBSERWACJE Z POLSKI”