Polska: sezon 2009

Czy tajemnica zbożowych piktogramów powoli wyjaśnia się na naszych oczach?
xedos
Homo Infranius
Posty: 467
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 1:26 pm
Kontakt:

Re: Polska: sezon 2009

Post autor: xedos »

Masz Arku absolutną rację, to była typowa zabawa w kotka i myszkę. Dzisiaj jestem pewny, że wojsko jest ostatnim, ogniwem, które należy brać pod uwagę przy interpretacji kręgów. Jednak jest pewne zdarzenie dotyczące trzech następujących po sobie śmierci w obrębie jednej z wylatowskich rodzin z wojskiem w tle. Ufologowie znają tę sprawę ale trzymają się od niej z daleka. Sprawę badał dość skrupulatnie dawny Rafał N. z organizacji, której nazwa nie przejdzie mi przez gardło (dostałem właśnie paraliżu palców). Gdzieś w tym komputerowym śmietniku mam film relacjonujący to zdarzenia ale nie mogę go opublikować ze względu na brak zgody autora, której z konkretnych powodów nie otrzymam. Powiem tylko, że sprawa jest ciekawa, a ufologowie zbyt bojaźliwi. Osobiście zobojętniałem na całą sprawę ze względu na obecny stan wiedzy o udziale młodych ludzi w sprawę tworzenia piktogramów zbożowych. Wzorem CBZY BSN przestało interesować się całą sprawą. Jeżeli INFRA będzie miała ochotę pociągnąć ten wątek, to oczywiście pomożemy.
Ostatnio zmieniony sob sie 01, 2009 5:38 pm przez xedos, łącznie zmieniany 1 raz.
tug
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: wt lip 14, 2009 9:13 am
Kontakt:

Re: Polska: sezon 2009

Post autor: tug »

[quote name='Pantanal' post='58155' date='czw, 23 lip 2009 - 10:29']Co więcej, słynna FN złapała się ponoć na sprawę dziennikarskiej prowokacji, jaką była sochaczewska Chupacabra.[/quote]



Skąd wiesz, że to jest prowokacja?
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Polska: sezon 2009

Post autor: Arek 1973 »

Xedos

I ja także nie posądzam wojska o tworzenie piktogramów (chociaż jest dużo ludzi co myślą inaczej). Ale że wojsko interesuje się tymi kręgami to nic niezwykłego. W końcu chcieli by wiedzieć co przed ich nosami lata co może takie kręgi robić. W końcu są bazy wojskowe co mają radary i obserwują niebo i nic tam nadzwyczajnego się nie dzieje a na drugi dzień są jak to napisałeś wygnioty i nie ma w tym nic nienormalnego że wojsko chce wiedzieć co tam było , a jeżeli np. przyleciało to dlaczego tego nie widzieliśmy?. Dlatego zainteresowanie wojska jest jak najbardziej normalne .





Byłbym za tym żeby
INFRA będzie miała ochotę pociągnąć ten wątek, to oczywiście pomożemy.
Na pewno zostanę przy temacie, mnie przy dyskusji masz zapewnionego

pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „PIKTOGRAMY”