Atak na USA w poniedziałek?

Teorie dotyczące 9.11, tajne zakony i stowarzyszenia, New World Order
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: Conspiracy »

Kryzys jest efektem, a H1N1 naturalnym działaniem matki natury.


Napisałem że jest realną przyczyną do wprowadzenia stanu wojennego. O czym wspominał choćby pan Celenete na początku roku:

http://www.youtube.com/watch?v=UM5BrHFZkuk





Co do naturalnej grypy:


  • Od kilku lat roi się w mediach od artykułów na temat ptasiej grypy
  • 2005 rok - naukowcy wiedza jak mógłby powstać śmiertelny wirus, lecz uważają ze w naturze jest to prawie niemożliwe.
  • Od około 2 lat nasila się światowa kampania w sprawie szczepień przeciwko grypie. Zmienia się przy tym prawodawstwo, umożliwiając rządom wprowadzanie przymusowych szczepień w razie pandemii grypy, która jeszcze nie istnieje.
  • 2008 rok - Minister Indonezji oskarża Światowa Organizacje Zdrowia, USA i koncerny farmaceutyczne o sztuczne kreowanie ognisk ptasiej grypy w Azji, kreowanie poprzez media atmosfery strachu i produkcje broni biologicznej na bazie wirusa ptasiej grypy
  • Wrzesień2008 - rozpoczyna się szeroko zakrojona kampania szczepienia meksykanów przeciwko grypie. tam tez zaczyna się pandemia...

  • Styczeń 2009 - rozpoczyna się akcja obowiązkowych szczepień w New Jersey, właśnie tam gdzie później powstaje jedno z pierwszych amerykańskich ognisk świńskiej grypy...

  • Luty 2009 - Baxter International rozsyła "zarażone" ptasią grypą materiały szczepionkowe do 18 krajów świata

  • Marzec 2009 - akcja przeciwko baronom narkotykowym w El Paso. Wprowadzenie stanu wyjątkowego i wojska USA do El Paso.
  • Kwiecień 2009 - El Paso jednym z pierwszych ognisk świńskiej grypy
  • Kwiecień 2009 - wybuch zbiornika ze świńską grypą w pociągu zmierzającym o Genewy w Szwajcarii.
Przypadki, przypadki ..... wizjonerzy







Przybliż sprawę ustawy nt. ćwiczeń wprowadzenia stanu wojennego.

Przybliżyłem w ostatnim poście.


Byłbym wdzięczny za ukazanie mi tej ustawy.


Jakimi złymi nastrojami? Znam sprawę, że tak powiem, od środka i uwierz mi- w USA zarabia się teraz trochę mniej niż zwykle, ale to nadal ten sam kraj, Ci sami ludzie. Nie nastąpiło tam załamanie systemu społecznego, a nawet wydaje mi się to zabawne:D.


Aha, bo już myślałem że tam sporo ludzi straciło pracę i własne domy. Ale dobrze usłyszeć tak błogie wieści "od środka".


[...] Ludzie, którzy nie znali dawniej mechanizmów rządzących światem, zwalali wszystko na Bogów. Dziś Bogów zastąpiły tajne organizacje i ich jawne działania, lub jawne organizacje i ich tajne działani.


A czy zbrodnie tych organizacji które wypływają choćby po 50 latach, do których się przyznają a przez poprzednie lata zaprzeczały w ten sam sposób też się zaliczają jako zwalanie na Boga zwanego Tajne Służby?



Ludzie którzy teraz ślepo wierzą iż znają mechanizmy rządzące światem wyznają teorię przypadku, zbiegu okoliczności czy też nawet niekompetencji...




Brzmisz jak marksista. Niewolnicy pracowali a) za darmo b) bez świadczeń socjalnych c) byli cąłkowicie uzależnienie od swoich mocodawców.

Proszę Cię, opanuj się. Ja rozumiem, że takie porównania do niewolnica, do Hitlera, do nazimu są chwytliwie, bo angażują emocjonalnie, ale nie przesadzaj.


Współczesne niewolnictwo przybrało nieco inny kształt. Idziesz do pracy zarabiasz pieniążki odprowadza Ci się z nich podatek, następnie idziesz do sklepiku - robisz zakupy i płacisz raz już opodatkowanymi pieniędzmi kolejny podatek wraz z ceną zakupionych artykułów - a podatki się mnożą bo jakoś trzeba spłacać panów z MFW i BŚ. To tylko przykład pierwszy z brzegu... Jesteśmy wszyscy uwikłani po uszy w tym bankowym syfie a banksterzy uchachani z tego powodu.




Z braku arguemntów, zaczynasz generalizować. Wyjaśniłem Ci na czym polega ten mechanizm, a ty uciekasz do powtórki ze swojej tezy. Jeśli dzięki fantazjowaniu o tajnych spiskach, świat jest dla Ciebie bardziej zrozumiały, rozumiem to. Masz do tego prawo, co jednak nie zwalnia Cię z przyswojenia realnej wiedzy na temat zasad, które funkcjonuja rzeczywistością społeczno-gospodarczą.


Proszę podaj mi te zasady... A wtedy na pewno ruszymy z rozmową w przód. Jak dotychczas same ogólniki bez konkretów.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: Conspiracy »

Wracając do tematu Fema wraz z siłami militarnymi jednak poddaje kwarantannie dzielnice bądź nawet całe miasta - wszystko w związku z pandemią.



http://www.youtube.com/watch?v=u94qCN0_AgY
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: Niekwestionowany96 »

No kurcze widać czarno na biały że te śmiecie się szykują do większej zakrojonej próby wzburzenia obywateli !!
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: spacemaster92 »

Zastanawiam się dlaczego temat jeszcze nie został zamknięty. Nic się nie stało i nie stanie więc....
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: aelreda »

[quote name='spacemaster92' post='58733' date='sob, 01 sie 2009 - 13:44']Zastanawiam się dlaczego temat jeszcze nie został zamknięty. Nic się nie stało i nie stanie więc....[/quote]



A po co ma być zamknięty?

To, że nic się nie stało nie oznacza koniec dyskusji, ona jest i będzie, bo to sprawa ważna.

Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: Przemek »

Orson po Twojej wypowiedzi widac jak ogromny wpływ na ludzi ma telewizja. Manipulacji medi robi swoje niestety ale za dużo słuchasz w TV "ekonomistów" i pseudo polityków. Kryzys to sztuczny twór wytwarzany na potrzeby elity, która chce większej władzy nad szarymi ludzikami. Idąd Twoim tokiem rozumowania niestety ale już niedługo szykuje się nam III Wojna Światowa i tylko dlatego, że człowiek to tak naprawdę tępa istota i bez szabelki nie potrafi na dłuższą mete funkcjonować. To nie system tworzy ludzi tylko ludzie system zapamiętaj sobie to ważne zdanie. I system doputy bedzie miał wady dopóki człowiek nie przestanie być chciwy, pazerny i co najwazniejsze nie bedzie mu odp....lało kiedy do wanny zamiast wody bedzie napuszczał sobie banknoty. Bo inaczej by nie miał co znimi robić.
Ostatnio zmieniony ndz sie 02, 2009 6:45 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: Conspiracy »

Orson na GG nie będę pisał bo szkoda mojego czasu na wymianę poglądów z wyznawcą teorii przypadku. Oprócz tego forum mam do ogarnięcia jeszcze kilka stron. A po Twoich wypowiedziach nie znajduje nic ciekawego prócz uśmiechu na facjacie.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Atak na USA w poniedziałek?

Post autor: spacemaster92 »

Idąd Twoim tokiem rozumowania niestety ale już niedługo szykuje się nam III Wojna Światowa i tylko dlatego, że człowiek to tak naprawdę tępa istota i bez szabelki nie potrafi na dłuższą mete funkcjonować


Nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz. W tych czasach istnieje takie "porozumienie" i straszna technologia, że wojny są nie potrzebne. Chyba, że chodzi ci o wielką wojne jaka moze wybuchnąć z talibami, gdyż terroryści się rozprzestrzenią i będą mieli armie tak wielką jak USA. Ale najprędzej JA wojny spodziewałbym się za 30-50 lat gdy już zacznie brakować ropy i w tedy będzie kto posiada ropę posiada cały świat.



Słyszałem, że Ziemia ma kilka tak słabych punktów, że gdyby walnąć w te wszystkie punkty naraz bąby wodorowe to Ziemia mogłaby się dosłownie rozpaść. Czy to jest prawda? Pytam z czystej ciekawości.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „9.11, TAJNE ZAKONY, NWO”