Gdybyś był stwórcą...

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Gdybyś był stwórcą...

Post autor: aelreda »

Gdybyś był Stwórcą wszechświata, życia wszelkiego w tym i ludzi, to stworzyłbyś go tak... no właśnie. Jak wg Ciebie wyglądałaby Ziemia, Wszechświat itp?
Ostatnio zmieniony pt lip 31, 2009 3:30 pm przez aelreda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: ADAX »

hmmm, w sumie to niczego bym nie zmieniał, wszystko jest na swoim miejscu, nie można wymyślić czegoś lepszego
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: aelreda »

ADAX ale jeśli byłbyś Stwórcą, mógłbyś wszystko, wyeliminować wojnę, głód czy katastrofy naturalne.

Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: ADAX »

[quote name='Aelreda' post='58704' date='pią, 31 lip 2009 - 23:48']ADAX ale jeśli byłbyś Stwórcą, mógłbyś wszystko, wyeliminować wojnę, głód czy katastrofy naturalne.[/quote]



Ano widzisz i tu wszystko staje się jasne, ja niczego bym nie zmieniał, bo jaki miąłby byc sens życia w dobrobycie, bez wojen, bólu rozpaczy itp. ? gdyby wszyscy wszystko wiedzieli, wszystko mieli wszystko poznali, to poco żyć ? :) a tak czegoś się nauczymy, hmmm jedyne co mi przychodzi na myśl, to chyba to że stworzył bym sobie mega super laskę i maszyne do robienia piwa :D
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Aylinn »

Wszystkie piękne panny byłyby moje! :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: aelreda »

[quote name='ADAX' post='58706' date='pią, 31 lip 2009 - 22:59']hmmm jedyne co mi przychodzi na myśl, to chyba to że stworzył bym sobie mega super laskę i maszyne do robienia piwa :D[/quote]



Typowy facet...ehh :]

Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: ADAX »

[quote name='Aelreda' post='58709' date='pią, 31 lip 2009 - 23:03']Typowy facet...ehh :][/quote]



i zakompleksiony

aa jeszcze dodam że zmieniłbym polski nie rząd, ale to było by trudnym wyczynem jak na stwórcę ! więc powracam do laski i piwa :D
Ostatnio zmieniony pt lip 31, 2009 9:10 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niekwestionowany96
Infranin
Posty: 276
Rejestracja: śr mar 12, 2008 8:43 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Niekwestionowany96 »

Gdybym był stwórcą to napewno nie stwórcą tej ziemi. Nie kiwnął bym małym paluszkiem na to aby stworzyć to wszystko. Życie na tej planecie zamienia się w jeden wielki syf. I nie to że się żale tutaj tylko poprostu to taka moja mała bulwersacja :)
Zmiany Dla Niekwestionowanych

<div align='center'>[ external image ]
</div>
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Kalatos »

Zdecydowanie poprawiłbym kilka spraw. Ot na pierwszy ogień idzie nasz sejm który bym zlikwidował, potem prezydent którego bym zmienił na bardziej reprezentatywnego człowieka a na końcu dla każdego faceta po 20l piwa na tydzień plus dla każdej panny tona kosmetyków na rok ^^ No to tyle mojego tworzenia.
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”