Gdybyś był stwórcą...

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Zit »

... kopnąlbym w d*pe "parę" osób.



Nie ma złego piwa. Jest tylko zła receptura.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Reaper »

ja zawsze chciałem piwo które jest piwem a nie jakąś warką czy innym desperado ... co to wogóle ... jest ? Piwo powinno nazywać się piwo (1) (tak jak w biedronkach bomich i innych) a nie super hot calabria strong original taste ... co to pokaz mody i designu czy alkochol ? Śmierć piwnym glam`om !!! No ... może nie kara śmierci ale chociaż dożywocie i decyzje sądu należałoby wieszać na każdym płocie !





1. Ew. dopuszcza się jeszcze bear beer które smakuje jak piwo a nie jak truskawkowy błyszczyk





I ... !
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 1:49 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: STRusz »

Wyobrazilem sobie te hamburgery. Było by super.

A piwo może być i te z bach <pieczątka z logo biedrokna> nie obraze sie, jeszcze takiego chyba nie pilem.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: ADAX »

ja piłem z kumplem i później degustowaliśmy bodajże warkę, nie było różnicy. Piwo z biedrony nosiło nazwę "Roger" jak nasz piłkarz, od czasu do czasu kopnie i strzeli, do głowy oczywiście. Jako stwórca, zamawiam kolejkę najlepsiejszego i najcuchniejszego piwska we wszech świecie !!
Ostatnio zmieniony czw sie 13, 2009 7:02 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Lazy »

Nie muszę być stwórcą,już nim jestem.Sam tworzę własną rzeczywistość.Że czasami się potknę,cóż,tak to bywa. :)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
saszetka
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 31, 2009 8:14 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: saszetka »

Hmm... Niechciałabym być stwórcą, za dużo roboty, myślenia, hehe. Obecny stan rzeczy i wydarzeń na całym świecie jest dobry, ale wiadomo, wyjątki istnieją :D

Po pierwsze, napewno nie pozwoliłabym, żeby ktoś stworzył w "Muminkach" Bukę:P

Spaliłabym Sejm <Tuska, Pawlaka, Sawickiego> i inne instytucje <panie i panów urzędników, którzy nigdy nic nie wiedzą, siedzą i odgniatają sobie tyłki i wiecznie narzekają, że są zmęczeni, a co mają powiedzieć inni, co fizycznie pracują??? taki górnik przykładowo:D >

Piwo jest dobre, z Biedronki też, ale i tak brat i tata lubią niepokonane Śląskie ;D

Najważniejsze, stworzyłabym więcej centrów handlowych!

Biedę i wojny, może i bym ograniczyła, ale nie wyeliminowała. Życie w ciągłym szczęściu i radości jest raczej nudne, a wkońcu Mickiewicz napisał w "Dziadach" -kto nie zazna cierpienia na ziemi, ten nie zazna też słodyczy w niebie.

Polski system nauczania bym zmieniła jeszcze, nie mówię, że jest zły, ale zmiany się by przydały :D
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: STRusz »

-.- czemu sie ograniczacie do ziemi?

korzystając z tej posady zbudowałbym kubek z którego sie nie wylewa i posadził świecące w nocy kwiaty na wulkanicznych terenach planet oriona. a na ziemi włączyłbym wszyskim shize na styl moe ^^

[ external image ]





A co powiecie gdyby wszyscy na ziemi byli bogami?
Ostatnio zmieniony pt sie 14, 2009 7:30 pm przez STRusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
Awatar użytkownika
Christof
Infrzak
Posty: 55
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:53 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Christof »

"A co powiecie gdyby wszyscy na ziemi byli bogami?"

Jeśli wierzyć Jezusowi, to już jesteśmy. "Odpowiedział im Jezus: Czyż w zakonie waszym nie jest napisane: Ja rzekłem: Bogami jesteście?"

Jan.10:34
Jasne, że jestem szalony, ale to nie znaczy, że nie mam racji.

Jestem szalony, a nie chory.



Robert Anton Wilson
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: ADAX »

[quote name='STRusz' post='59577' date='pią, 14 sie 2009 - 22:28']A co powiecie gdyby wszyscy na ziemi byli bogami?[/quote]



styl moe rządzi !!!! :D co by było gdyby wszyscy byli bogami ? aa no jak co, kłótnia jak w polskim sejmie albo w skrajnym przypadku, po wielkiej wojnie piwowarskiej i nie tylko...



[ external image ]





...armagedon !!
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Reaper »

[quote name='Christof' post='59579' date='pią, 14 sie 2009 - 23:40']"A co powiecie gdyby wszyscy na ziemi byli bogami?"

Jeśli wierzyć Jezusowi, to już jesteśmy. "Odpowiedział im Jezus: Czyż w zakonie waszym nie jest napisane: Ja rzekłem: Bogami jesteście?"

Jan.10:34[/quote]





Wszyscy jesteśmy bo mamy wolną wolę i siłę sprawczą,przez to możemy sami się kreować i sami dokonywać wszystkiego. Jednakże jak to często jest często wspominane mamy bardzo małą wiarę która stanowi główną przeszkodę. Nasze oczy i nasza fizyka itd. są jednocześnie największym darem jak i największym przekleństwem bo nie zobaczysz przez nie wiary i tak też aby dojść do tego że jesteś więcej niż ciałem fizycznym potrzeba cie rzucić jak ziarno na dobre pole ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”