Gdybyś był stwórcą...

Inne tematy z zakresu religii, wierzeń, cudów
LEMARI
Infrzak
Posty: 61
Rejestracja: śr lis 28, 2007 3:33 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: LEMARI »

[quote name='Aelreda' post='58704' date='sob, 01 sie 2009 - 04:48']ADAX ale jeśli byłbyś Stwórcą, mógłbyś wszystko, wyeliminować wojnę, głód czy katastrofy naturalne.[/quote]

Nie można eliminować tego co jest częścią Istnienia, potencjalne następstwa były by niewyobrażalne......
NATURA SANAT MEDICUS CURAT
STRusz
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: czw maja 15, 2008 10:52 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: STRusz »

Z poziomu ztwórcy zrobie "raaaar" i wszystko powstanie... wtedy stworze pusty wymiar i pojde spać... jak sie impreza rozkręci zrobie "u... wstane chyba" wyprostuje kości i zagadam do absolut'u by podstawił mi nuszke do panteonu.

Stamtąd użeczywistnie autoryzowany wszechświat lepszej jakości, podział będzie według własnego widzimisie.

Będzie wiele światów 6-to gęstościowych od takich papierowych typu olinek okrąglinek, przez światy anime po multilevelowe systemy energii jako autostrady między multiversowe.

Na obszarary fizyczne załaduje boty (programy) aby coś się tam działo, bo wszystkie istoty zabawia na poziomach 4-8G (niżej nie zejdą bo im sie nie bedzie oplacac, szkoda czasu). Statystyką zajmą się wektory, ja w tym czasie będe się inkarnował wszędzie na raz jako główny bochater z boskimi atrybutami typu miecz fraktalny (damage rozkłada się w nieskończoność, tworząc dodatkowo niestabilne fale grawitacji), świecąca zbroja czy dostęp do ukrytych form z avatarowymi skillami na poziomie miliard (zabawa rzeczywistościa). Narodóm bede sie przejawiał jako taki wielki usmiechnięty emot. Kiedy indziej bede grał w football kopiąc juga (twór większy od gwiazdy centralnej). A co jakiś czas bedzie sie wysówać wielka ręka trzymająca wielką warząchwie (chochle) która zamiesza rzeke życia by wszystkie kupy po rybach sie uniosły i popłyneły z nurtem.

Następnie zbuduje mecha i wyśle jak takiego paźia do tego wszechśwaita na ziemie który połamie wszystkie chmury, wyważy warstwę ozonową i ucieknie od was =]

Po eonie lat uśmiechu na twarzy pujde spać a jak wruce zastane pewnie pusty wszechświat bo jakieś korporacje wykupią wszystkie serwery. Za kare zrobie haxa i zderze pusty wszechświat z pierwszym napotkanym na drodze i poptrze co sie stanie.
Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2009 7:52 pm przez STRusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Nisargadatta Maharaj Szri - Rozmowy z mędrcem

Najwyższa prawda jest taka że nie ma prawdy

Armageddon jest blisko, przyjdź do nas na boisko, Tu hardcore nie disco, patrz jak człowiek upadł nisko.

Moja drużyna zapowiada koniec świata, który nadejdzie za ok 2lata. [ external image ]
szymon88
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:18 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: szymon88 »

jak czytam niektóre wypowiedzi to cieszę się, że mamy takiego boga jakiego mamy

jeśli dla niektórych wyższość podarowania wszystkim piwa jest ponad np. budową materii to :lol:

temat trochę bez sensu :P
Reaper
Infrańczyk
Posty: 198
Rejestracja: czw lis 08, 2007 11:31 am
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Reaper »

[quote name='Aylinn' post='58707' date='sob, 01 sie 2009 - 01:01']Wszystkie piękne panny byłyby moje! :D[/quote]





a wszystkie lesbijki moje.



Nie no oczywiście nie mogę być samolubny i obwieściłbym mcdonalds dla każdej mieściny w afryce i happymeal z większymi zabawkami. Wyobraźcie sobie tylko hamburgery które naprawdę są tak napompowane i duże jak na reklamach ! Tylko pomyślcie jaki świat byłby piękny ! Świat w którym burgery są jak z reklam a Piasek nie wydaje kolejnej płyty w nowym roku !
Ostatnio zmieniony wt sie 11, 2009 7:53 pm przez Reaper, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: ADAX »

[quote name='szymon88' post='59366' date='wto, 11 sie 2009 - 14:45']jak czytam niektóre wypowiedzi to cieszę się, że mamy takiego boga jakiego mamy

jeśli dla niektórych wyższość podarowania wszystkim piwa jest ponad np. budową materii to :lol:

temat trochę bez sensu :P[/quote]



tak, bo to temat o tym co my byśmy zrobili, gdybyśmy byli stwórcą. I nie wydaje mi się bez sensu, troche luzu ;)
szymon88
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:18 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: szymon88 »

[quote name='ADAX' post='59391' date='wto, 11 sie 2009 - 23:32']tak, bo to temat o tym co my byśmy zrobili, gdybyśmy byli stwórcą. I nie wydaje mi się bez sensu, troche luzu ;)[/quote]



nie martw się, jestem luzem wcielonym
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Aylinn »

O właśnie. Piwo dla wszystkich! Dla tych co nie lubię te z Biedronki. :D
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
szymon88
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:18 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: szymon88 »

[quote name='Alyna' post='59401' date='śro, 12 sie 2009 - 11:02']O właśnie. Piwo dla wszystkich! Dla tych co nie lubię te z Biedronki. :D[/quote]



Od piwa z biedronki wara, maja dobra promocje na hajnekena . Za butlę 0,65 płace w biedronce 3.90, kiedy w kerfurze jest po 4.70.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: Aylinn »

Ale ja miałam na mysli piwo robione dla Biedronki. Te sikacze takie. :P
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
szymon88
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: ndz sie 10, 2008 7:18 pm
Kontakt:

Re: Gdybyś był stwórcą...

Post autor: szymon88 »

[quote name='Alyna' post='59405' date='śro, 12 sie 2009 - 11:10']Ale ja miałam na mysli piwo robione dla Biedronki. Te sikacze takie. :P[/quote]



sikacze? to chyba nie piłeś piwa VIP...
ODPOWIEDZ

Wróć do „POZOSTAŁE”