Lepiej uwierz w duchy

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: troll85 »

buhaha, Rys podał to jako przykład, a ze przedobrzył i jakiś frajer traktuje to na poważnie to lipa, czytaj z uwaga, sam przyznal ze to tylko jako przyklad podal, wiecej niech rysio nie dopisuje mi czegos o co nie pytalem nigdy,

tak drogi ryszardzie robią tylko największe bojcory, o numer do ładnej dziewczyny nie pytałem,



a o numery lotto to fakt zapytałem kogoś od duchów czy to prawda co napisał AdamNPN na forum o duchach ze jego babcia na seansie dostała numery lotto? przeczytaj zapis tego czatu i bedziesz mial kilka odpowiedzi



ty naprawde takie pentalku glupi jestes czy tylko udajesz ? twoj telepatyczny przekaz odebrałem oczywiście, jako antena odbiorcza posłużyła mi wąłsna d... hehe
Ostatnio zmieniony sob sie 22, 2009 5:20 pm przez troll85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: Arek 1973 »

tak osobiście to ja nie mam nic przeciwko istnieniu duchów, poltergeistów i innych podobnych. To że współczesna nauka nie umie ich jeszcze zdefiniować to podstawowa przyczyna dlaczego wielu ludziom wydaje się że nie mogą istnieć
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: ADAX »

Duchy, ciężka sprawa. Podobno istnieją, ale nikt nie jest w stanie powiedzieć otwarcie i dać mocne niezbite dowody. Jak wspominał Arek nauka nie jest w stanie tego zdefiniować. Ja sam nie jestem przekonany w istnienie duchów, bo nie widziałem na własne oczy, ale przyjmuję ten fakt ich istnienia do swojej świadomości, kimkolwiek i czymkolwiek by to było.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: Arek 1973 »

Właśnie tak jest!!!!!!!!!! nauka nie chce, bo i boi się ale dla ludzi co przeżyli spotkanie z duchem nie ma najmniejszych wątpliwości!!!!!!!!!!!

Problem jest taki że nauka tych "spotkań" nie uznawa za bardzo, ja osobiście nie mam nic przeciwko duchom i wierzę w ich występowanie, a przypadek np. z Rosenheimu gdzie naukowcy potwierdzili taką energię tylko mnie utwierdza.

Kiedyś pojawił się artykuł "dlaczego duchy noszą ubrania?", była to tylko reklama książki ale warto się tutaj nad tym zastanowić.

Dlaczego noszą?

-żebyśmy ich mogli lepiej rozpoznać?

- a może to nasza psychika ubiera ich w ubrania?

Dziwne!!!!, niektórzy umią w ubiorach duchów rozróżnić ubrania które te nosiły za życia.

Czy to dowód ? a jak tak to na co?

Przyrządy potwierdziły istnienie duchów, czy jakiejś tam energii ale wizualne obserwacje czy fotki pokazują nam to co widzieć chcemy (znamy)? czy naprawdę widzimy?

WŁAśNIE TO mnie najbardziej ciekawi
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: asiatko31 »

[quote name='Pantanal' post='60404' date='sob, 29 sie 2009 - 17:40']Czlowiek sam tworzy wizerunek ducha - to ile ma lat, jak wyglada, w co jest ubrany - czesto jak sie zachowuje......Ta czesc spotkań z duchami wynika z naszej pamięci, ewentualnie podswiadomosci.[/quote]



hmmm Człowiek sam tworzy wizerunek ducha. Ciekawe czy możesz coś więcej napisać na ten temat.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: asiatko31 »

Tak jak napisałeś, trzeba się na chomiku zarejestrować. Zanim przeczytam twoje książki chciałabym abyś coś więcej powiedział na ten temat.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: Przemek »

Twoje ostatnie zdanie Pantanal nie trzyma się kupy. To wytłumacz mi w takim razie czy to swoim umysłem też straszych po domach? bo wiesz, jeśli komuś coś szumi w głowie to ok, możemy to w jakiś tam przypadkach podciągnąć pod chorobe psychiczną, ale jeśli to dzieje się realnie i swiadkami jest kilka osób. To już Twoja teoria idzie w las.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: Przemek »

Jeśli ja nic nie wiem, to wybacz ale Ty również. Bo tak samo wypowiadasz sie w sprawie, której nie doswiadczyłeś. Może Tobie poprostu jest potrzebne takie doświadczenie, gdzie oddziaływuje własnie duch. Wtedy wrócimy do tej rozmowy i zapewne bedziesz sie zastanawiał co za głupoty teraz wypisujesz.
Awatar użytkownika
aabb
Infrańczyk
Posty: 156
Rejestracja: wt sty 15, 2008 6:13 pm
Kontakt:

Re: Lepiej uwierz w duchy

Post autor: aabb »

Dyskusji i tego działu nie śledzę i nie sądzę żeby to pomogło w osiągnięciu konsensusu (pewnie wręcz przeciwnie) ale akurat znalazłem fajny art, chyba mniej więcej w temacie. Ciekawe spojrzenie na duchy "z boku":



http://przekroj.pl/cywilizacja_spoleczenst...kul,5365,0.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”