Galeria Niezwykła INFRA

Grafiki, opowiadania, artykuły, filmy, etc.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Galeria Niezwykła INFRA

Post autor: asiatko31 »

[quote name='edith' post='59738' date='pon, 17 sie 2009 - 00:04']znajoma powiedziała, że fajna by była okładka na autorska płytę... :D chyba coś muszę nagrać :D[/quote]

Bo ma rację....... :P
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Galeria Niezwykła INFRA

Post autor: spacemaster92 »

Przepiękny. Ja również mam "talent" do rysowania, a raczej do odrysowywania. Gdy patrze na coś lub na jakiś obrazek to potrafie to narysować, czasem wychodzi brzydzej, a czesem ładniej. Zdarzało mi się też coś samo z siebie narysować ale to żadkość. Jeżeli ktoś by chciał moge zaprezętować ale nie mam pomysłu na nic :D Piszcie jakby co :P
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Galeria Niezwykła INFRA

Post autor: asiatko31 »

edith Czy ta piękna istotka na tym rysunku to ty ??? :P :D :P

Gratuluje rysunek jest śliczny :D



spacemaster oczywiście pokaz nam rysunki. Najlepiej oba . czyli ten coś sam z siebie narysowałeś i ten rysunek który odrysowywałeś. ;) :P ;)
Ostatnio zmieniony śr sie 26, 2009 8:41 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Galeria Niezwykła INFRA

Post autor: asiatko31 »

edith Gdy 1 raz zobaczyłam ten rysunek pomyślałam ze to tylko ze na tym rysunku ta istotka ma dłuższe włosy. :D :P
Ostatnio zmieniony śr sie 26, 2009 1:05 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Galeria Niezwykła INFRA

Post autor: asiatko31 »

[quote name='edith' post='60247' date='śro, 26 sie 2009 - 14:26']chyba to właśnie wyczułaś:)[/quote]



Słońce ty wierz ze my się dobrze wyczuwamy .... :D :P :D





spacemaster no gdzie są twoje rysunki :P
Ostatnio zmieniony śr sie 26, 2009 5:18 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze prace”