Czy można być własnym dziadkiem?

Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Czy można być własnym dziadkiem?

Post autor: Conspiracy »

Możecie pomyśleć, że postawione pytanie jest idiotyczne, ale po przeczytaniu poniższego pisma poborowego do Prezydenta RP, zmienicie zdanie.





Wielce szanowny Panie Prezydencie,

Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej ze względu na trudną sytuację rodzinną, w jakiej się znalazłem. A mianowicie:

Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku lat 44. Moja żona ma córkę w wieku lat 25. Tak się złożyło, że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym, mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą.

Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem. Jednocześnie, będąc bratem mojej macochy, jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem.

Żona mojego ojca, czyli moja córka, powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem, ponieważ jest synem córki mojej żony.

Jestem więc bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem.



Dlatego też proszę uprzejmie Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze służby wojskowej, gdyż, o ile mi wiadomo, prawo nie zezwala powoływać do wojska jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny.

Wierząc w zrozumienie mojej sytuacji przez Pana Prezydenta pozostaję z poważaniem XYZ
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Czy można być własnym dziadkiem?

Post autor: spacemaster92 »

Ten tekścik jest genialny już go kiedyś czytałem na forum gwiezdnych wojen. kotor2.pl

Zastanawai mnie co na to prezydent :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Czy można być własnym dziadkiem?

Post autor: ADAX »

jaki magiel ahah, już się pogubiłem, a ja myslałem, że chodzi o podróże w czasie...
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Czy można być własnym dziadkiem?

Post autor: spacemaster92 »

ja z początku myślałem, że coś o reinkarnacji będzie :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Konrad666
Infrańczyk
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 13, 2009 9:15 am
Kontakt:

Re: Czy można być własnym dziadkiem?

Post autor: Konrad666 »

A ja myślałem, że to parodia "mody na sukces".
Awatar użytkownika
MARCO
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 10:05 pm
Kontakt:

Re: Czy można być własnym dziadkiem?

Post autor: MARCO »

:rolleyes:







nie ; no jestem w szoku JEDNAK MY POLACY.............lol,lol
Byliśmy Gdzie Jesteście Będziecie Gdzie Jesteśmy
ODPOWIEDZ

Wróć do „DYSKUSJA OGÓLNA”