Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: kropka »

wobec tego co napisałeś Orsonie... przepraszam Ciebie za ,,dupka"

Widzisz... mnie np dano sugestię,, ooo! ty to możesz palić ile chcesz! Twoje płuca są czyściutkie... nic ci palenie nie zaszkodzi"

Nie zdawałam sobie sprawy wówczas,że użyto hipnozy...,że ja śpię

I jaki był skutek? Wcześniej paliłam dziennie około 15 sztuk papierosów... zawsze zostawało kilka sztuk w paczce... czasem nawet połowa paczki i raptem dosłownie z dnia na dzień dwie paczki ledwo mi wystarczały! Orsonie zapewniam Cię,że w moim przypadku ,biorąc pod uwagę moją drobną budowę ciała i niską wagę, to było MORDERSTWO! Na szczęście dla mnie oparzyłam się (OBLAŁAM WRZĄTKIEM CAŁĄ DŁOŃ) i nie poczułam bólu ani pieczenia.... Pomyślałam sobie,, ach to pewnie mój anioł stróż osłonił mi tą rękę :rolleyes: Ale już za chwilę pomyślałam ,, hola hola! Czy aniołowie nie mają do roboty ważniejszych spraw tylko osłaniać przed wrzątkiem rozdziawy takie jak ja?

A więc kiedy to się nie czuje bólu?.... hipnoza? Wtedy zaczęłam rozumieć...

Niestety nie wszystkie sugestie nam wprowadzone da się tak namacalnie odkryć jak to poszło z fajkami... udało mi się wrócić do sposobu dawnego palenia. Jednak okres w którym zapalałam po trzy papierosy jednocześnie... trochę potrwał. Gdybym nie zrozumiała co mi zrobiono , pewnie już bym tu dziś Orsonie nie rozmawiała z Tobą.

Cieszę się ,że nie wszyscy robia takie świństwa innym... Bolało bardzo to iż zrobił to ktoś kogo uważałam za przyjaciela. Pozdrawiam serdecznie i proszę Cię Orsonku... bądź dla nas wszystkich trochę bardziej ludzki i staraj się trochę zrozumieć tych innych... inaczej myślących.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: Katarzyna_1 »

Ach te papierochy. Czy rzeczywiście hipnoza może przyczynić się do ograniczenia palenia papierosów? Od roku wypalam po 2 paczki dziennie i czym bardziej sobie obiecuję, że ograniczę, to palę więcej. Nawet w trakcie obierania ziemniaków potrafię zapalić. To juz chyba nie jestu mnie normalne.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: matek26 »

Poprostu masz taki nawyk który trzeba zastąpić innym nawykiem.



moim zdaniem ten temat można poruszyć na czacie :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: danut »

A ja się błyskawicznie hipnotyzuje i od jutra nie palę.., a co...:)
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: robertcb »

[quote name='Orson' post='59477' date='13 sierpień 2009 - 02:21']Z mojej ostatniej sesji osoba hipnotyzowana mówiła po rosyjsku[/quote]



A uczyła się wcześniej tego języka/znała go?
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: ADAX »

Wystarczy, że gdzieś słyszała. To tak jak by sprzątać codziennie pomieszczenie i w tym czasie słuchać utworów, nikt nie zwraca uwagi na to co leci z głośnika, bo jest skupiony na sprzątaniu, ale i tak to zapamięta, pomimo tego, że się nie przysłuchiwał.



Ja polecam tak na boku "eko budzik" można powiedzieć, że jest to swego rodzaju indukcja hipnotyczna na własnym przykładzie. Chcemy wstać o 7 rano ? Uderzamy siedem razy głową o poduszkę, śmieszne, ale działa.
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: matek26 »

Ja polecam tak na boku "eko budzik" można powiedzieć, że jest to swego rodzaju indukcja hipnotyczna na własnym przykładzie. Chcemy wstać o 7 rano ? Uderzamy siedem razy głową o poduszkę, śmieszne, ale działa.


To jest kwestia uwierzenia w daną sprawe jeśli głęboko będziesz wierzył że gdy uderzysz się 10 razy w głowę to obudzisz się na drugi dzień o 10 tak samo druga osoba może uderzyć w stół 10 razy przed snem i też się obudzi o 10 rano.

Więc nie zawsze jest to kwestia spraw związanych z Hipnozą.

Można nawet powiedzieć działa to jak Placebo.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: ADAX »

Aj tam już tutaj sobie fundamenty pod sondę budowałem pt. "Czy tłuczenie głową o poduszkę pomogło", może ktoś już próbował...


tak samo druga osoba może uderzyć w stół 10 razy przed snem i też się obudzi o 10 rano.


hmm możliwe, że sie obudzi jak sobie głowy nie rozwali :D





tak napisałem o tym, akurat przypomniałem sobie, a że ostatnio rygorystyczny regulamin więc przy okazji zamaskowałem w tematyce...



Po za tym mniej ciekawym tekstem, który napisałem wcześniej, zastanawia mnie ile trzeba, praktykować, by w taki sposób zahipnotyzować prawie dowolną osobę. Wiem, że do tego najlepsze jest ciągłe ćwiczenie no i solidna "baza". Więc pytanie do Orsona i Mateusza, jeśli opanowaliście tę technikę, to ile wam czasu zajęła, oraz czy udało wam się ją wykonać w warunkach terenowych na obcych ludziach (tia, ostatnie zdanie zabrzmiało jak z polowania kółka łowieckiego).
Ostatnio zmieniony wt lut 08, 2011 10:53 pm przez ADAX, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”