Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Doświadczenia wyjścia z ciała, stany bliskie śmierci, sny...
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: ADAX »

Pewną wiedzę teoretyczną mam, szersze podstawy, jak na razie jeszcze nie próbowałem jej w praktyce, choć przyznam, że takie warsztaty przydały by się bardzo oprócz literatury i kilku porad, może jak kiedyś zawitam do Warszawy na dłużej to zerknę, jednak na dłuższą metę bardziej wolałbym okolice Krakowa lub Katowic, jeśli chodzi o szkolenie "mocy". Na razie muszę kiedyś po praktykować i sprawdzić ile z tej teorii pamiętam i czy sam się do tego nadaje, bo chęci to nie wszystko.
Awatar użytkownika
matek26
Infrzak
Posty: 96
Rejestracja: pn cze 01, 2009 5:42 pm
Kontakt:

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: matek26 »

Jeśli chodzi o mnie.

Stosowałem wiele razy HI na różnych osobach ale zawsze za zgodą (choć to co ojcu zrobiłem i parom kumplom to inna sprawa ;) )

Od dawna Intersuje się Hipnozą , NLP i Mentalizmem.

Czy długo mi to zajeło?

Pierwsza indukcja udała mi się za pierwszym razem na początku mojej kariery.



Pare razy stosowałem na kumplach w terenie ale tylko w celu eksperymentu żeby sprawdzić możliwości.

Również wstępowałęm na scenie 5 razy jako Hipnotyzer.

Radze się zainteresować Hipnozą Ericsonowską ;) Bardzo ją lubie i wiele razy ją stosuje w życiu codziennym.
Modovero
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 10, 2017 10:48 am

Re: Błyskawiczna indukcja hipnotyczna

Post autor: Modovero »

Poczytajcie sobie: <a href="https://www.alces.pl/czy-hipnoza-istnie ... erapii/</a> -  w niektórych wypadkach hipnoza bardzo pomaga w leczeniu bólu i wyjściu z traumy. Ale dla zabawy nie robiłabym tego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „OOBE, LD, NDE, HIPNOZA”