Co to jest!?

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
Erhion
Infrańczyk
Posty: 188
Rejestracja: śr kwie 30, 2008 12:09 pm
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: Erhion »

Nadszedł dzień sądu, a to Aniołowie Zagłady. :excl:



<ironia, nie traktować poważnie (głównie mam na myśli modków)>
Ostatnio zmieniony sob sie 15, 2009 9:36 pm przez Erhion, łącznie zmieniany 1 raz.
ferdas
Infrańczyk
Posty: 135
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 6:41 pm
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: ferdas »

Według mnie to wygląda jak ptaki , jakieś białe gołębie czy coś. Pewnie się tak rozmyły w locie :D
kosmitek
Infrańczyk
Posty: 115
Rejestracja: czw cze 11, 2009 11:15 pm
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: kosmitek »

Domyślam się, że zdjęcia były robione z lampą błyskową (nie wiadomo dlaczego ale jeśli był automat to mogła być też lampa). Może i nawet nie musiała być lampa po dokładnym przyjrzeniu się zdjęciom. Obiekty były w miarę blisko obiektywu, wg mnie to są owady. Widać dokładnie skrzydełka, korpus oraz malutkie nóżki. Autorka zdjęcia nie widziała ich bo są jasne tak jak chmury, poza tym patrząc na ekranik aparatu tak zazwyczaj jest, że nie widzi się szybko przelatujących obiektów ( jeśli jeszcze dodatkowo wolno odświeża to już zupełnie nie można zobaczyć). Ostatecznie ( bo jakoś nie do końca kolor mi pasuje jak na owady) mogą to być lecące nasiona topoli, jest ich bardzo dużo w powietrzu i ciągle latają. Czasem nawet łączą się w niezłej średnicy kule i gdy są na dużej wysokości to wyglądają bardzo niezwykle :)



Niee, jednak stawiam na owady. Jak na nasiona topoli to zbyt "skondensowane" są :)
NIESAMOWITE REJESTRACJE OBIEKTÓW UFO - ZOBACZ: http://www.ufooverpoland.com
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: troll85 »

napisałbym co mi to przypomina ale nie chce ryzykować ostrzeżenia
Awatar użytkownika
Ogrzyslaw
Infrańczyk
Posty: 140
Rejestracja: ndz kwie 13, 2008 11:06 am
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: Ogrzyslaw »

To nie są żadne bliki ani przebłyski ani żadne tego typu błędy aparatu to zwykle owady najprawdopodobniej komary lub malutkie ważki.
"Współczesny świat znajduje się w stanie tak daleko posuniętego rozkładu, iż nie powinniśmy się obawiać, że się nie zawali."

[right]Nicolás Gómez Dávila[/right]
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: spacemaster92 »

A może są to najzyklejsze nasiona dmuchawca podkręcone przez wiatr na górze widać taką brązowatą "główkę" tak jak mają dmuchawce.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
hanter97
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 10, 2009 6:37 pm
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: hanter97 »

Natomiast ja sądze , że :rolleyes: on sfotografował przelatujące myśliwce na ćwiczeniach wojskowych .
Chcieć nie zawsze oznacza wierzyć.

Pomyśl przez chwilę! To proste!
hanter97
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: wt lis 10, 2009 6:37 pm
Kontakt:

Re: Co to jest!?

Post autor: hanter97 »

Chociaż jest też możliwość ,że to zwykły ptak ;)
Chcieć nie zawsze oznacza wierzyć.

Pomyśl przez chwilę! To proste!
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”