Maszyna czasu ojca Ernettiego

Fizyka, chemia, nauki o Ziemi, wynalazki, eksperymenty.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: jerry »

Śmiać mi się nie raz chce z "niedowiarków" wszelkich teorii. Zamiast przeanalizować pewną teorję, wszystkie ludzkie "za" i "przeciw" to odd razu na dzień dobry zrypka i ośmieszanie teorii.



Czy taka maszyna może istnieć?



Dla mnie faktem i prawdą jest jedno. Kościół to nie religia lecz instytucja tak jak zakon Krzyżacki... Mają mnóstwo kasy i jeszcze większe arhiwa i to utajnione. Pewnie archiwum X to pikuś. Nawet sam JPII nigdy nie ufał nikomu z Watykanu, dla czego?



Więc czy taka maszyna istnieje czy nie to i tak by została wykorzystana przez pewną grupę ludzi i byśmy usłyszeli o czymś że coś gdzieś tam w świecie się dzieje.



A co do Rosji i USA to zawsze ze sobą konkurowali. + UK.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Ardai
Infrzak
Posty: 75
Rejestracja: sob lut 28, 2009 6:10 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Ardai »

[quote name='Przemek' post='59693' date='nie, 16 sie 2009 - 15:12']Tutaj kłania się cytat z Einsteina "Wszyscy wiedza, ze czegos zrobic nie mozna. Ale przypadkowo znajduje sie jakis nieuk, który tego nie wie. I on własnie robi odkrycie".[/quote]Tak się czepię. Jeśli znalazłeś w Sieci cytat Einsteina, to bezpiecznie założyć, że nigdy nie wyszedł z jego ust. Nie ma nigdzie jakiejkolwiek wzmianki, skąd ten cytat miałby pochodzić i zdaje się on w ogóle nie istnieć w wersji angielskiej (ewentualnie polskie tłumaczenie jest bardzo kulawe).
The secret to successful analysis [...]: whenever possible, reduce matters to a single variable.

Mitth'raw'nuruodo

--

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!', but 'That's funny ...'

Isaac Asimov
Awatar użytkownika
Havana
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 12, 2013 2:14 pm

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Havana »

Czy wspomniana w tekście "garstka dociekliwych dziennikarzy" niczego więcej nie ustaliła? Nie ma jakiejś publikacji na ten temat?
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="Havana" data-cid="103643" data-time="1361727467">Czy wspomniana w tekście "garstka dociekliwych dziennikarzy" niczego więcej nie ustaliła? Nie ma jakiejś publikacji na ten temat?</blockquote>Może autor artykułu p. W. Chudziński mógł by tu jakiś przypisy wrzucić? Ciekawi ten "retrospektywny chronowizor" :Cool: 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
flying humanoid
Infrańczyk
Posty: 108
Rejestracja: sob maja 26, 2012 3:24 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: flying humanoid »

gdyby Watykan posiadał takie urządzenie, znając ich parcie na władzę i mieszanie w polityce, dzisiaj wszyscy żyli byśmy w Stanach Zjednoczonych Watykanu ;)
Awatar użytkownika
Havana
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: wt lut 12, 2013 2:14 pm

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Havana »

Szkoda, że nikt nie pochwalił się posiadaniem drugiego chronowizora - mozna by było wtedy zobaczyć, co Watykan naprawdę zrobił z tym pierwszym chronowizorem  :PA poza tym jakoś nie chce mi się wierzyć żeby takie urządzenie było tylko jedno - o ile rzeczywiście istnieje i działa, to na pewno ktoś był w stanie to powtórzyć. Ale niestety, niczego nie znalazłam na ten temat ...
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="flying humanoid" data-cid="103646" data-time="1361734370">gdyby Watykan posiadał takie urządzenie, znając ich parcie na władzę i mieszanie w polityce, dzisiaj wszyscy żyli byśmy w Stanach Zjednoczonych Watykanu ;)</blockquote>Myślę, że ujawnienie takiego "urządzonka" przyniosło by odwrotny skutek. Jest w sieci trochę info pod hasłem chronowizor, ale wszystkie na stronach ezo. Jest i recenzja książki, ale czy są tam odniesienia do niezparzeczalnie prawdziwych źródeł?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Katarzyna_1 »

A może chołubiony i odznaczony przez Watykan Friedrich Jürgenson od EVP (artykuł jest na forum) maczał palce w tym chronowizyjnym "projekcie" ?
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
TrueLobo
Infranin
Posty: 226
Rejestracja: pt wrz 16, 2011 10:58 am
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: TrueLobo »

czytałem lepiej napisane urban legends niż ta bajka dla dzieci. Coś takiego to raczej powinno być prezentowane na forum jakiegoś Disney Channel. Ktoś wrzucił swoje brednie do internetu i tam zaczęły krążyć. Więc to musi być prawda nie?
Ostatnio zmieniony pn lut 25, 2013 10:11 am przez TrueLobo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Maszyna czasu ojca Ernettiego

Post autor: Katarzyna_1 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="TrueLobo" data-cid="103660" data-time="1361786861">czytałem lepiej napisane urban legends niż ta bajka dla dzieci. Coś takiego to raczej powinno być prezentowane na forum jakiegoś Disney Channel. Ktoś wrzucił swoje brednie do internetu i tam zaczęły krążyć. Więc to musi być prawda nie?</blockquote>A kto napisał, że to musi byc prawda? Nie znalazłam tu takiej osoby. W swoim ostatnim komentarzu w słowie projekt umieściłam  cudzysłów.".."Ktoś napisał n/t/t najpierw książkę, a później "brednie?" zaczęły krążyć w internecie. 
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
ODPOWIEDZ

Wróć do „NAUKA i TECHNIKA”