channeling- strony z channelingami

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: spacemaster92 »

Tak? To ze nie wierze w Andromedan i Plejadan mówiących w ludzkich głowach, to znaczy, ze jestem samotny, stary i głupi?


Nie napisałem, że jest ś stary tylko starszy i również nie pisałem, że jesteś głupi jesteś mądry ale poprostu zbyd wiele negatywnych wypowiedzi u ciebie względem innych. Nie miałem na myśli też, żadnych Plejadan, itp. mówiłem ogólnie.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Przemek »

Jak narazie to Ty Pantanal najgłośniejszy jesteś we wszystkich tematach. Nie jesteś alfą i omegą więc zaczynasz się już gubić. A wystarczy poprostu nie zabierać głosu tam gdzie nie wiesz o co biega.
Awatar użytkownika
revolt
Infrańczyk
Posty: 112
Rejestracja: wt cze 17, 2008 7:00 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: revolt »

Witam. Od razu mowie, ze nie popieram Pantanala, za sposob w jaki prowadzi dyskusje:)



Normalna koleja rzeczy jest, ze podajac nowa teorie, trzeba znalesc dowody na jej slusznosc/prawdziwosc. Inaczej nikt nam nie uwierzy (no prawie nikt;)).

Nie ma sie co dziwic, ze ludzie nie ufaja, czy wrecz nie wierza w "przekazy".



W dziesiejszym swiecie, bardzo latwo zrobic kase dzieki channelingom. Przyklad? Nie trzeba dlugo szukac: rodzimy zdyskredytowany projekt Cheops. Nic dziwnego, ze kontaktowców jest coraz wiecej;]

Przygladajac sie przekaza dokladniej, nie trudno zauwazyc, ze jedne do drugich zupelnie nie pasuja (na przyklad z tego co pamietam Kasjopea i Ra podaja inne daty budowy piramid).

A wreszcie przekazy poruszaja glownie kwestie swiatopogladowe, wcinaja sie w sprawy wierzen, co juz samo w sobie wydaje sie podejrzane. Dlaczego nikt nie pyta w czasie channelingow o konkrety? Jak zrobic to i to? Itp?



A wreszcie nalezy takze wziac pod uwage to, ze przekazy wcale nie sa tym, za co biora je ich odbiorcy. Moze podswiadomosc plata im figle? Nie od dzisiaj wiadomo, ze ekstremalna wersja zaburzen-schizofrenia, powoduje pojawienie sie w glowie glosow.



Dla mnie wystarczy, zeby channelingi wlozyc do teczki: podejrzane, i zajac sie powazniejszymi tematami;]



Pozdrawiam:)
Ostatnio zmieniony sob sie 22, 2009 8:05 am przez revolt, łącznie zmieniany 1 raz.
"Badzcie sceptykami... ale miejcie tez otwarte umysly"



"...nasza Polsko mała - Idź pod prąd !"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: spacemaster92 »

Religie to już pomału upadają bo coraz mniejsza ilość młodzieży chodzi do kościoła. Zobaczymy jak to będzie dalej.
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 7:56 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: spacemaster92 »

Dokładnie. W ogóle jest przysłowie " Jak szkoda to do Boga" czy jakoś tak. Każdy może się w każdej chwili nawrócić.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: aelreda »

spacemaster - "Jak trwoga to do Boga" :)

spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: spacemaster92 »

Dzięki za poprawie wiedziałem, że coś w tym stylu :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”