channeling- strony z channelingami

Dyskusje o jednej z wielkich obsesji ludzkości - Apokalipsie.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Przemek »

A jak ma Ci to udowodnić? Kiedy video mozna podrobić, zdjęcia można podrobić, słowa mogą być kłamstwem. To co k*** jest dowodem? dla Ciebie z tego wynika, że nic. Prosisz Morga o dowody, a jakie Ty masz dowody, że channelingi to bzdura? nie masz ich więc może troche obiektywizmu?
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Przemek »

Wiem co to jest i powtórze dla Ciebie znów ten sam cytat "nie ucz ojca dzieci robic" Tobie chyba trzeba tłumaczyć jak małemu dziecku. Jeśli Ty wymagasz dowodów na coś to sam przedstaw kontrargumenty. Jesli ich nie masz to nie zadawaj pytań bo szkoda dyskusji. Zachowujesz jak typowy forumowy troll, który myśli ze pozjadał wszystkie rozumy. Wiesz ja nie jestem naiwny ja poprostu nie odnajduje sie w świecie takich ludzi jak Ty, którzy do celu idą po trupach. Może jestem za dobry choć to pozstawie ocenie moim najblizszym. Co do mojej wiary to nie jest ona taka jak Ci się wydaje. Wiare mam w to, że można żyć lepiej i że swiat naprawdę jest piękny tylko ludzie są skuw***. Więc smieszy mnie jak ktoś mówi, że świat jest zły. Myśl o tym, ze wszystko mozna podrobić zawsze mi towarzyszyła dla Twoje małej wiedzy. Tylko nie chcesz zauważyć, że ja niczego nie potwierdzam na 100% i również nie odrzucam. Bo jeśli nie wiem czegoś to nie moge temu zaprzeczyc, ani też potwierdzic. Ale to nie jest naiwność tylko dociekliwość prawdy.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Przemek »

Człowiek denerwuje sie też wtedy gdy trafia na ściane. Więc to chyba to. Jesli nie rozumiesz powyższego cytatu to widać,że cały czas uczysz się czegoś nowego. Brawo. Niestety ale nie jestem już młody :) dobrze, że nie ma teraz "bykowego". Dla Ciebie ciemny, bo nie potrafisz popatrzec na wiele spraw z różnych perspektyw.
Ostatnio zmieniony czw sie 20, 2009 9:51 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Conspiracy »

[quote name='Przemek' post='59892' date='czw, 20 sie 2009 - 13:32']Wiem co to jest i powtórze dla Ciebie znów ten sam cytat "nie ucz ojca dzieci robic" Tobie chyba trzeba tłumaczyć jak małemu dziecku. Jeśli Ty wymagasz dowodów na coś to sam przedstaw kontrargumenty. Jesli ich nie masz to nie zadawaj pytań bo szkoda dyskusji.[/quote]





Nie rozumiem tutaj czegoś. Czemu ktoś ma udowadniać że channeling to bzdura? Kiedyś było tak że to osoba która głosiła jakieś nowe teorie zajmowała się udowadnianiem ich prawdziwości a nie na odwrót. Czy to myślowe przebiegunowanie ma jakikolwiek cel? Przecież to pomału robi się co najmniej komiczne.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
MORG
Infrzak
Posty: 71
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 10:28 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: MORG »

[quote name='Conspiracy' post='59813' date='wto, 18 sie 2009 - 09:57']Jest możliwość aby nagrać sesje w postaci audio bądź co bądź słabej jakości video?[/quote]



Do sesji audio potrzeba medium a ja nie potrzebuje medium bo słyszę to bezpośredno w głowie. Co do video nie wydaje mi sie by kamera uchwyciła coś z G4. Jednakże pare osób z forum widziało przy mnie te istoty jak i inne które mi nie dane było widzieć i tez je słyszało...



[quote name='Pantanal' post='59885' date='czw, 20 sie 2009 - 11:32']Morg, jest mozliwosc, abys wreszcie cokolwiek udowodnił i przestał sie obruszac, kiedy ktos o to prosi? Osobiscie powiem ci, ze uwazam to za stek bzdur, ale moze raz zachowasz sie jak powazny czlowiek i choć uchylisz rabka tajemnicy (juz nie prosze zebys nam tutaj pokazał film z kosmitą).[/quote]



Ty jak zawsze lubisz sobie dopowiadac wszystko. Nie pisałem bo nie miałem czasu... O paru rzeczach już wspominałem nie raz...ale Ty zawsze po swojemu...



Przemku nie trudź się bo to nic nie da. Jesli ktoś nie doświadczył czegoś na żywo nie zrozumie. A może doświadczył... i nie chce nic przyjąć do wiadomości dopóki ktoś tego racjonalnie nie wytłumaczy... 50%-50%...
Widzimy świat tak, jak widzi go robak, podczas gdy pilnie potrzebujemy widoku z lotu ptaka.
Awatar użytkownika
Conspiracy
Zaangażowany Infranin
Posty: 369
Rejestracja: pt lut 20, 2009 12:57 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Conspiracy »

David Icke też słyszał/słyszy takie różne głosy w swojej głowie, po czym obwieścił nie metaforycznie a wręcz dosłownie że jest synem Boga - następcą Chrystusa, jest tutaj po to aby zbawić świat... Być może MORG Ty również jesteś jednym z tych synów Boga i w niedalekiej przyszłości jeden z głosów uświadomi Cię w tej halucynacji.



Dodam iż nie neguję Twoich "doznań", wszystko jest możliwe - jednak sam zapewne wiesz że samo napisanie o tych "przekazach" nie przekonuje trzeźwo myślących odbiorców, dlatego też może warto byłoby się poświęcić kilka razy i przeprowadzić sesje z pomocą medium, rejestrując jej przebieg na fonii. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Jestem Głosem Twoich Myśli...

[ external image ]

Kiedy leżę w łóżku, mam mroczną przeszłość!
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Przemek »

Nie masz pojęcia Pantanal o czym piszesz ale widać, że bardzo chcesz zabłysnąć swoim cwaniactwem. Nie jestm ani naiwny, ani nie przejawiam głupiej postawy. Poprostu jak widać Ty ateisto wszechwiedzący wszystko( z manią wyższości) uważasz, że channelingi to plotka. Twoje prawo do własnego zdania, ale nie obrażaj osób, które mają odmienne zdanie. Bo niektórzy przeżywają coś z tych rzeczy. A Ty nie masz o tym bladego pojęcia. Dla Twojej wiedzy to własnie m.in ja chce poddać to ocenie. A nie negować od tak poprostu. I nie przejawiam postawy Chrześcijańskiej, ale Ty jak zwykle musisz mi coś wmawiać. Jestem człowiekiem wierzącym, ale nie ślepo. Wiem jaki jest Kosciół i wiem, że ma sporo wad. Ale ja wierze w Boga,a nie w księży. Mam nadzieje, że zapamiętasz sobie to i nie bedziesz już nawiązywał do religii.
Przemek
Homo Infranius
Posty: 425
Rejestracja: pn lip 09, 2007 2:11 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: Przemek »

Tere - fere


I to chyba wszystko co miałeś do powiedzenia w tym temacie. Niech teraz inni ocenią Twoją postawe. Nie szkoda było Ci czasu, skoro nic nie masz kontrektnego do powiedzenia? czy poprostu lubisz tak zapędzać się w prywaty by być w centrum uwagi.
Ostatnio zmieniony pt sie 21, 2009 10:07 am przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: troll85 »

chyba nikt jeszcze nie zasadził pentalowi porzadnego kopa w d to moze rozum by mu przeszedl z tamtad do glowy i by nie smiecil w czyiś tematach, do piiaskownicy lub przedszkola dziecko neo z darmowego internetu wiejskiego kradzionego sołtysowi
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: channeling- strony z channelingami

Post autor: spacemaster92 »

Założe się, że z takim nastawieniem Pantanal nie ma żadnych przyjaciół i jest samotnym starszym Panem. Wszystko krytykuje i to czego on nie przeżył uważa, że nie ma prawa istnieć.



PS: Jakiś czas temu zacząłem lubieć Pantanala ale ostatnio jego wypowiedzi ranią oczy.
Ostatnio zmieniony pt sie 21, 2009 1:37 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „KONIEC ŚWIATA”