2 obiekty NOL

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

2 obiekty NOL

Post autor: spacemaster92 »

Witam. Dwadzieścia trzy minuty temu czyli na przełomie godziny 23:09-10 szedłem do kuchni napić się czegoś. Przechodząc przez pokój spojrzałem przez otwarte okno na niebo by zobaczyć ile gwiazd widać jak to zwykle robie. Zobaczyłem migające światło wiec otworzyłem bardziej okno by się przyjrzeć bardziej. Śledziłem je wzrokiem i z początku myślałem, że to samolot. Ale ten obiekt nie miał skrzydeł, gdyż w samolocie skrzydła zawsze na końcu świecą się na biało. U obiektu światła migały z czerwonego na biały. I był prawdopodobnie w kształcie trójkąta. Obiekt leciał z dość dużą prędkością w porównaniu z samolotami. Po chwili obserwacji zza bloku obok wyleciał drugi taki sam obiekt i leciały w linii prostej z taką samą prędkością. Ten drugi obiekt było widać wyraźniej, że jest trójkątny. Cała obserwacja trwała około 20-30 sekund. Dokładnie nie wiem bo nie patrzyłem na zegarek. Dodam też, że obiekty poruszały się bezszelestnie.
Ostatnio zmieniony ndz sie 23, 2009 9:58 pm przez spacemaster92, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawa błędów ortograficznych
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: Aylinn »

Najpewniej satelity. Z Ziemi dobrze je widać nocą. Poruszają się dosyć szybko i ładnie świecą. ;)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: spacemaster92 »

Ale to 2 naraz obok siebie i migające na czerwono i biało? Wiem jak satelity wyglądają bo widziałęm niedawno świecą na biało troche jaśniej od gwiazd.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: Zit »

Pozatym satelita nie mruga, tylko odbija światło Słoneczne.



To że leciały dwie, to pal sześć. Jest tyle tego shitu w kosmosie, że non stop nad nami jakiś jest xD
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: spacemaster92 »

A może to być prototyp nowego samolotu wojskowego nieopublikowanego nigdzie na napędzie antygrawitacyjnym lub innym?
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Goodwill
Infrzak
Posty: 33
Rejestracja: wt gru 11, 2007 11:01 pm
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: Goodwill »

dzis dwie f 16 lecialy nad moim miastem :) hmm cos scigali
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: Zit »

Albo to dwie Aurory miały lot treningowy ;)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: jerry »

Dwupunktowe światła błyskowe "red beacon" to światła ANTYKOLIZYJNE i włącza się je podczas rozruchu silników, holowania i kołowania no i oczywiście do lotu.

Tak mówią przepisy aneksu konwencji chicagowskiej.

Nie wyklucza się oczywiście usterki technicznej świateł

nawigacyjnych, albo świadomego wyłączenia ich przez załogę.



Co do świateł to temat rzeka...
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Kalatos
Infranin
Posty: 240
Rejestracja: czw gru 18, 2008 11:53 am
Kontakt:

Re: 2 obiekty NOL

Post autor: Kalatos »

[quote name='Goodwill' post='60111' date='pon, 24 sie 2009 - 14:50']dzis dwie f 16 lecialy nad moim miastem :) hmm cos scigali[/quote]



F16 nic nie ścigały a jedynie miały lot patrolowy tak jak każdego dnia ;) Jest to tak zwana para dyżurna która pilnuje naszej przestrzeni powietrznej ;)
"Fanatyzm religijny to największe zło tego świata"
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”