Nasza duchowość

Medytacje, relaksacje, channnelingi, czakry, trzecie oko itp.
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Nasza duchowość

Post autor: spacemaster92 »

To ja się wypowiem. Nie wiem czy o to chodzi ale jeżeli o to to jestem wierzący niepraktykujmący.
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
spacemaster92
Full Active
Posty: 544
Rejestracja: sob paź 04, 2008 10:07 am
Kontakt:

Re: Nasza duchowość

Post autor: spacemaster92 »

Pantanal uwielbiam twoje wypowiedzi kiedy nie dotyczą krytyki żadnego z użytkowników :D
Czy wiesz że tylko jedno naciśnięcie guzika może przekreślić 10 000 lat ludzkiej cywilizacji ? A to ...będzie dopiero początek końca .


"Laa shay'a waqi'un mutlaq bale kul'un mumkin"
 
"Jedno ziarenko ryżu może przechylić szale. Jeden człowiek może odmienić losy całego świata"
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Nasza duchowość

Post autor: Lazy »

edith
"Nie jesteśmy istotami ludzkimi, które miewają duchowe doświadczenia, lecz duchowymi istotami doświadczającymi ludzkiego życia."
Dokładnie.Nasze wyższe JA,kreuje życie,jako kolejne doświadczenie w tym wcieleniu. :)

Życie jest tylko grą.Jedną wielką iluzją.
Ostatnio zmieniony pn sie 24, 2009 6:29 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Nasza duchowość

Post autor: Lazy »

edith
Chyba to miał raczej Lazy na myśli pisząc o Wyższym Ja, duchowość nie jako produkt ale jako proces.
Dokładnie droga edith :) To nie produkt,lecz proces i to dość skomplikowany.Inteligencja to życie,otwartość,spontaniczność.Ciągłe ryzyko w poszukiwaniu.
Ostatnio zmieniony pn sie 24, 2009 9:13 pm przez Lazy, łącznie zmieniany 1 raz.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
padre
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:47 pm
Kontakt:

Re: Nasza duchowość

Post autor: padre »

A ja bym słowo duchowość zastąpił jednak słowem świadomość.

Duchowość trochę trąca..., i wywołuje czkawkę u niektórych forumowiczów.
Ostatnio zmieniony wt sie 25, 2009 6:13 am przez padre, łącznie zmieniany 1 raz.
Ale o co chodzi... ?
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Nasza duchowość

Post autor: asiatko31 »

Duchowość dla mnie jest siłami nadnaturalnymi - wyższym wymiarem. Przecież dzięki duchowości odkrywamy sens swojego życia.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „EZOTERYKA”