co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

1 czy duch może zagnieździć się w komputerze ?



2 czy mozna zadawac duchowi pytani na seansie a on bedzie odpowiadał na ekranie monitora poprzez impulsy? to wymaga troche siły od ducha ale chyba mniejszej niz poruszanie szklanką czy talezykiem i powinien chyba wiecej wtedy odpowiadac ?

tabliczka, talerzyk, szklanka,pismo automatyczne czy wahadełko juz od dawna jest uzywane do kontaktów z duchami, mamy 21 wiek wiec może są jakieś inne metody zwiazane z postapem? (poza magnetofonem)



3 czy jakby sie w dokumencie tekstowym napisalo pytania to czy duch mogłby na nie odpowiedziec pelnymi zdaniami lub opisac jakas historie ?



4 czy duch moze sterować urzadzeniami elektronicznymi czy maszynami ?



o telefonach od duchów to mozna troche znalesc w internecie, nawet o sterowaniu statku

http://www.paranormalium.pl/314,16,artykul.html pomoc ducha na statku oraz samolocie

http://www.paranormalium.pl/643,16,artykul.html nagrania duchów EVP

http://www.nieznane.pl/glosy-duchow-rzecz-...howymi,253.html EVP



więc kosor taśma magnetofonowa potrafi zarejestrowac przekaz od ducha to czy za pomoca komputera tez moozna sie tak kontaktowac ?



komentarze typu czat z duchami itp darujcie sobie



http://horror.com.pl/publicystyka/art.php?id=77 cz 1

http://horror.com.pl/publicystyka/art.php?id=79 cz 2
Ostatnio zmieniony pn sie 24, 2009 10:30 am przez troll85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

to może pan mądrala by podał linka bo jakoś nie znalazłem
Mad_Death_dragon
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:02 am
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Mad_Death_dragon »

A troll znów trolluje. No ja nie mogę dalej ciągnie te swoje bezmyślne pytania.
Chamem byłem, chamem będę i chamem zostanę

Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

sie mądrale znaleźli, jeden mysli ze pozjadal rozumy, a drugi to sciemniacz, oszust i klamca, obie te osoby to chluba tego forum



"Jedną z takich niezwykłych historii opisał w maju 1998 r, francuski dziennik "Parisien Libere". Pewna firma architektoniczna z Manchesteru zakupiła do swego biura nowy komputer IBM. Wkrótce okazało się, że urządzenie niepokojąco się zachowuje: samo się włączało i wyłączało, wyświetlało też bez widocznej przyczyny dziwne napisy. Zniecierpliwieni pracownicy biura w końcu odłączyli komputer od prądu. Ale ten czyn nie tylko nie uspokoił maszyny, ale wywołał jeszcze bardziej niezwykłe i przerażające zjawiska. Zaczęły bowiem z ustawionego w kącie urządzenia dobiegać przeraźliwe jęki, a na ekranie pojawiały się dziwne światełka. Wezwano więc na pomoc obsługę serwisową, ale technicy nie znaleźli żadnej usterki. Wykluczono także możliwość, aby znajdujący się nieopodal biura portowy radar mógł wpływać na niezwyczajne zachowanie komputera. Technicy orzekli, że maszyna jest w pełni sprawna. Albo więc personel biura uległ zbiorowej halucynacji albo zaobserwowano pierwszy przypadek nawiedzenia komputera przez ducha?"

żródło: http://horror.com.pl/publicystyka/art.php?id=79
Mad_Death_dragon
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:02 am
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Mad_Death_dragon »

Troll nie wywołuj u mnie agresji bo tego gorzko pożałujesz kolego. Licz się ze słowami radę Ci. Jeśli chcesz zacząć wojnę to spróbuj szczęścia Smyku...
Chamem byłem, chamem będę i chamem zostanę

Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

nie wp... sie cwaniaku jak nie masz nic do powiedzenia, myslalem ze wczesniej juz wyjasniliśmy sobie tamto, ale jak widac nie dociera do ciebie, a smyk to moze do ciebie mamusia mowi zamiast wojteczku

w dodatku jeszcze jakis dzieciak mi grozii no masakra, mam tamto archiwum z gg w razie jakbys mial watpliwosci
Ostatnio zmieniony pn sie 24, 2009 2:16 pm przez troll85, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='troll85' post='60110' date='pon, 24 sie 2009 - 13:15']sie mądrale znaleźli, jeden mysli ze pozjadal rozumy, a drugi to sciemniacz, oszust i klamca, obie te osoby to chluba tego forum[/quote]



[quote name='troll85' post='60116' date='pon, 24 sie 2009 - 16:14']nie wp... sie cwaniaku jak nie masz nic do powiedzenia[/quote]



Troll jeszcze raz użyjesz takiego słownictwa i stylu to dostaniesz ostrzeżenie i to razy 2 bo już raz Cię uprzedzałem.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

to niech mi sie nie wcina w temat jak nie ma nic madrego do powiedzenia, pytalem sie go kilka miesiecy temu czy mam jakies powazne choroby to ze niby dokladnie i to kilka razy sprawdzal i ze nie mam, ale on to po prostu na odczepnego napisal, dopiero diagnoza kilkanascie dni temu pokazala, tylko ze juz troche za póxno i teraz jeszcze sie wymądrza, wiec jego upomnij a nie mnie, ja go nie prosilem o wpis w tym teamcie bo wiem ze nic madrego by nie napisal
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='troll85' post='60119' date='pon, 24 sie 2009 - 16:42']to niech mi sie nie wcina w temat jak nie ma nic madrego do powiedzenia[/quote]



Piszesz coś na forum publicznym wiec spodziewaj się, że odpisze każdy kto zechce. Co znaczy, że "wcina się w temat"? Wasze osobiste animozje wyjaśniajcie na pw albo gg.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

wyjasnione to bylo tylko ze on znowu zaczyna, Pentala może byś troszke poskromil bo tylko smieci i wyjatkowo jak mu sie uda cos madrego napisze
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”