co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Duchy, Zjawy, Klątwy
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Aylinn »

Ludzie, opanujcie te swoje kłótnie bo wszyscy trzej dostaniecie ostrzeżenie. Tak, tak , Mad ty też. :P



A co do pytania, to nie wiem za bardzo co potrafi duch ze sprzętem. Są właśnie niby telefony widma, moja kumpela ostatnio miała taki przypadek, że włączyła jej się wieża sama z siebie, trzy razy poleciała ta sama piosenka po czym wieża się wyłączyła. Jako, że dopiero się wprowadziła stwierdziła, że musi się wypytać o poprzednich właścicieli.



Idzie też niby nagrać głos na taśmie. Jest na forum dużo tematów o EVP, więc radzę poszukać, a coś na pewno się znajdzie.
Ostatnio zmieniony pn sie 24, 2009 5:18 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

tylko ze to pod EVP nie podchodzi, jak na razie to tylko ten przypadek z francuskiego dziennika znalazlem, a kiedys tam zdaje sie ze cos wiecej o tym czytalem ale to dawno temu i nie pamietam gdzie o tym pisalo
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Lazy »

Pantanal
Troll, jak masz choroby (a nie przecze) to idz do lekarza smile.gif Co za totalna paranoja.
Niekoniecznie trzeba udać się do medyka.Wystarczy "zagłębić "się w sobie i porozmawiać z ciałem.Otrzymasz wszystkie potrzebne wiadomości.Możesz sam się wyleczyć.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

zajmij sie penatalku swoimi chorobami i rodzina, a tematu nie zasmiecaj tak ja to ma zawsze miejsce
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Zit »

[quote name='troll85' post='60127' date='pon, 24 sie 2009 - 22:29']tylko ze to pod EVP nie podchodzi[/quote]

Przepraszam bardzo to pod co? Mechanic Voice Phenomena?



Więcej czytaj, pytaj rozsądnie i zbieraj doświadczenia. Bo póki co to szkoda gadać.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

nie Me a E jak już, nie mechanik, a elektronik



definicja i opis EVP.

http://pl.wikipedia.org/wiki/EVP



jak dla mnie to za bardzo koncentruje sie to na nagrywaniu dźwieków niż ingerencji ducha w komputer czy internet, dlatego nie wiem czy i jak coś takiego można sklasyfikować
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: Zit »

nie Me a E jak już, nie mechanik, a elektronik
Przecie wiem, tylko ironizowałem
definicja i opis EVP.

http://pl.wikipedia.org/wiki/EVP
Definicja z Wiki jest zbyt uogólniona. EVP mówi ogólnie o fenomenie kontaktu z duchami za pomocą elektroniki.



Ale fakt faktem - mogłeś nie wiedzieć nie mając styczności z tym zjawiskiem.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

może jakoś nikt nie wie tyle co Ty o EVP czy jak to zakwalifikować i jakoś nie możemy dojść jak to nazwać, cięzko też znaleść inne przykłady ducha z kompa lub neta
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: co może duch ze sprzetem elektronicznym ?

Post autor: troll85 »

* czy mozna zadawac duchowi pytani na seansie a on bedzie odpowiadał na ekranie monitora poprzez impulsy? to wymaga troche siły od ducha ale chyba mniejszej niz poruszanie szklanką czy talezykiem i powinien chyba wiecej wtedy odpowiadac ?



* czy jakby sie w dokumencie tekstowym napisalo pytania to czy duch mogłby na nie odpowiedziec pelnymi zdaniami lub opisac jakas historie ?



troche to pod fantastyke podchodzi ale kontakty z duchami za pomocą talerzyka czy tabliczki są już wiele lat znane, a teraz mamy XXI wiek i może coś nowocześniejszego daloby się użyc do kontaku z duchami ? wytworzyc impuls który utworzy litere na monitorze czy przesunąc talezyk lub strzałkę ewentualnie wahadelkiem poruszyc to siła podobna jest wymagana

czy słyszeliście o próbie kontaktu z duchami za pomocą komputera i np jakiegoś dokumentu tekstowego typu word lub notatnik ?



złosliwe komentarze ludzi z ograniczonym umysłem nie będą wiele wnosiły i prosze o kasowanie bezsensownych wypowiedzi takich osob zwlaszcza ze nie beda mialy wiele wspolnego z tematem
ODPOWIEDZ

Wróć do „DUCHY”