Saurid Hermes Idrys -

Nowe znaleziska i hipotezy, o których nie zawsze mówi się głośno...
Mad_Death_dragon
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:02 am
Kontakt:

Saurid Hermes Idrys -

Post autor: Mad_Death_dragon »

Czym był potop ? Czy to zdarzenie miało w ogóle miejsce ? Dzisiaj możemy odpowiedzieć - tak miało . Kiedy ? Najprawdopodobniej od 9450 p.n.e do 10000 p.n.e . Skąd to wiemy ? Kilka lat temu geolodzy przeprowadzając badania przy Dunaju na trafili na dziwne ślady , które oznaczały że właśnie w tym okresie przez kilka lat rzeka była p o ł ą c z o n a z morzem . Zaś kilkadziesiąt lat później koryto rzeki było kilkadziesiąt razy szersze . Więc potop miał miejsce . Co do tego ma Egipt ? Ano to , że najprawdopodobniej przed pierwszymi ,, egipskimi ,, osadnikami była tam inna bardziej zaawansowana cywilizacja . Jakie są na to dowody ? Piramidy . Tysiąc lat przed Cheopsem wymienia się w modlitwie do Izydy imię Pani Piramidy . W tekstach historycznych pochodzących z pierwszych dynastii pojawia się podziw do tej wielkiej budowli . Piramidy zbudowano przed potopem . Bo jak powiedział Muhammad ben Abdallah : ,,Gdyby piramidy zbudowano później ludzie by wiedzieli kto je zbudował ,, . Podejrzewam że każdy czytający to wie że Wielkiej Piramidy nie zbudował Chnufu ( alias Cheops ) . Zatem kto je zbudował ?



W księdze Chitat pojawia się cytat króla Saurida : ,,ja , Surid , król , zbudowałem te piramidy w tym czasie a tym i zakończyłem budowę w końcu 6 lat .Kto przyjdzie po mnie niech spróbuje ja zniszczyć przez sześćset lat : a jak wiadomo burzenie jest łatwiejsze niż budowanie . Kiedy była już gotowa obłożyłem ją brokatem , a on niech chociaż obłoży ją matami " . Kim był ów Saurid ? Ta sama księga Chitat mówi że jest to ,, Hermes którego Arabowie zwą Idrysem " . grecy nazywali go Hermesem w ich randze urósł aż do obrazu boga , Arabowie Idrysem , a Egipcjanie Sauridem . Jakież tajemnice skrywał Egipt przed potopem . Możemy się tylko domyślać . Jeśli po potopie Egipcjanie ( a raczej tylko ich kapłani bo wszelka wiedza od ,, bogów " była głęboko skrywana ) znali elektryczność , rozkład gwiazd i planet dokładniejszy niż my teraz , podstawową wiedzę o rozmnażaniu ssaków i ludzi ( plemniki , komórki jajowe ) którą my poznaliśmy dopiero w XIX wieku . Kapłan Toth jeden z Autorów księgi Chitat datuje że ów Saurid panował 1749 lat przed potopem . A przecież według tekstów z Heliopolis ci pierwsi ,,Egipcjanie " przybyli z innego kraju do Egiptu jeszcze wcześniej , po tym jak ich wyspa została zatopiona . Ci których przybyli określali ,,Sforą Horusa ,, .
Chamem byłem, chamem będę i chamem zostanę

Awatar użytkownika
MARCO
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 10:05 pm
Kontakt:

Re: Saurid Hermes Idrys -

Post autor: MARCO »

:rolleyes:







No taak.A kto wydziargał hieroglifem wizerunki śmigłowca i samolotu?Może sam budowniczy?To nawet w pewnym sensie wyjaśniało by budowę tych grzmotów.
Byliśmy Gdzie Jesteście Będziecie Gdzie Jesteśmy
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Saurid Hermes Idrys -

Post autor: Lazy »

@MARCO właściwie, o co ciebie idzie,bo nie łapię
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
MARCO
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 10:05 pm
Kontakt:

Re: Saurid Hermes Idrys -

Post autor: MARCO »

:rolleyes:







No właśnie o te inną cywilizacje mie idzie...
Byliśmy Gdzie Jesteście Będziecie Gdzie Jesteśmy
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Saurid Hermes Idrys -

Post autor: Lazy »

@ MARCO

Nie odkryłeś niczego nowego.Przetłumacz to,naukowcom i egitpologom. ;)
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
specyfik
Infrzak
Posty: 66
Rejestracja: ndz kwie 06, 2008 7:47 pm
Kontakt:

Re: Saurid Hermes Idrys -

Post autor: specyfik »

Może podasz źródło ? Bo wątpie, że sam do tego doszedłeś.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Saurid Hermes Idrys -

Post autor: Lazy »

specyfik
Może podasz źródło ? Bo wątpie, że sam do tego doszedłeś.
Jeśli wolno zapytać,do kogo było to pytanie?
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
ODPOWIEDZ

Wróć do „ARCHEOLOGIA I ODKRYCIA”