Biologia wiary

Różne religie, Biblia, własne interpretacje pisma, cuda, etc.
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Biologia wiary

Post autor: Rysiek23 »

[ external image ]- czyli jak pozytywne myślenie wpływa na ludzi. Przez wieki modlitwa była remedium na wszelkie problemy. Przynajmniej iluzorycznym. Inni preferowali pozytywne podejście do sprawy, jednakże naukowe próby zbadania skuteczności obu środków nie dawały wymiernych rezultatów. Dziś pojawia się nowa teoria. Czy rzeczywiście coś w tym jest?



WIĘCEJ
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Biologia wiary

Post autor: Lazy »

To co od tysięcy lat było znane,poszło do laboratorium.I dobrze,może wreszcie coś udowodnią.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
seele87
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 9:10 am
Kontakt:

Re: Biologia wiary

Post autor: seele87 »

Teraz może trochę odbiegnę od zamysłu tematu, ale nie do końca ;) Zawsze mi się wydawało, że jeśli ludzi łączy bardzo silna więź duchowa i emocjonalna potrafią w jakiś sposób komunikować się ze sobą na odległość. Nie mówię tu o przekazywaniu informacji tylko odczuć drugiej osoby. Na pewno zdarzało wam się o kimś myśleć i ta osoba dzwoniła, czy w inny sposób kontaktowała się z wami i na odwrót :) Coś w tym musi być. A propos wiara i pozytywne myślenie na prawdę potrafią zdziałać cuda :)
Studentka ciekawa świata;)
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Biologia wiary

Post autor: Zit »

[quote name='Lazy' post='60708' date='sob, 05 wrz 2009 - 00:16']To co od tysięcy lat było znane,poszło do laboratorium.I dobrze,może wreszcie coś udowodnią.[/quote]

Dokładnie Lazy :)



Zdajemy sobie sprawę z jej potęgi, lecz do końca nie wiemy tak naprawdę na jakiej zasadzie ona tak na nas wpływa.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAGADNIENIA RELIGIJNE”