Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Magia i kulty magiczne
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115595" data-time="1405807246">A ja szczerze to nie wiem, czy gdzieś nie było korzeni cygańskich w mojej rodzinie, musiałabym dokopać się do drzewa genealogicznego i właśnie od strony mojej babci.. Ja wyczuwam gdzieś historię nawet podobną do "Chaty za wsią" taką ze strzępków informacji, tylko w sumie nikt nic mi nie chce powiedzieć, albo już nie wie za wiele na ten temat.</blockquote>Tylko zastanawiam się po co Ci takie informacje ? :)Nikt Ci nic nie chce powiedzieć, nawet Twoja Matka nie powiedziałą Ci, że była dokładnie taka jak Ty, miała podobne doswiadczenia, blokowała je przez całe swoje życie, dlatego przez wiele lat Ty to wszystko też blokowałaś.Zamiast Ci pomóc, modliła się co wieczór, żebyś nie była taka jak ona......
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: Maria »

Danut a dlaczego uwazasz iz macie cos wspolnego z Romami ?Czy to z powodu dawnych zdarzen z Nimi?Wielu ludzi kiedys mialo z nimi kontakt.Tez pamietam jako dziecko pewno zdarzenie w Warszawie kolo palacu kultury. Chodzilam tam sobie / moja starsza siostra byla niedaleko/ i w pewnej chwili jakas starsza cyganka podeszla do mnie i przygladala sie w dziwny sposob, mialam wrazenie ze z szacunkiem jakbym byla dla Niej kims waznym, mialam 10/11 lat wiec mnie to zaskoczyla, cos do mnie mowila ale tego nie pamietam.Podeszla do siostry mowiac ze musi Jej cos waznego na moj temat powiedziec, ale siostra po prostu wziela mnie za reke i szybko odeszlysmy, slyszalam tylko jak cyganka mowila wciac--ja musze to powiedziec, .....ha ha ha dziwne to bylo  i choc zaciera sie powoli to pamietam to .Ja nie mialam uprzedzen do Romow, mialam nawet przyjaciolke Romke . :InLove:
Ostatnio zmieniony sob lip 19, 2014 10:08 pm przez Maria, łącznie zmieniany 1 raz.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Nie mam pojęcia, ale od bardzo dawna coś mnie za bardzo interesują, jakby mieli na mnie jakiś wpływ, nie mam pojęcia. Tej przygody z Romką też nie muszę przypominać, ale nie wtedy to się zaczęło. Ja też nie mam uprzedzeń do tej społeczności.. Dziwne - też miała dla Ciebie coś tak ważnego do przekazania? Moja babcia była bardzo rysami twarzy, włosami podobna do Cyganki. I chłopak, który nie żyje także.
Maria
Zaangażowany Infranin
Posty: 312
Rejestracja: wt cze 12, 2007 4:16 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: Maria »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115598" data-time="1405807966">Nie mam pojęcia, ale od bardzo dawna coś mnie za bardzo interesują, jakby mieli na mnie jakiś wpływ, nie mam pojęcia. Tej przygody z Romką też nie muszę przypominać, ale nie wtedy to się zaczęło. Ja też nie mam uprzedzeń do tej społeczności.. Dziwne - też miała dla Ciebie coś tak ważnego do przekazania? Moja babcia była bardzo rysami twarzy, włosami podobna do Cyganki. I chłopak, który nie żyje także.</blockquote>Bylam za mala by zrozumiec co mowila do mnie pewnie dlatego chciala to przekazac siostrze, ale wiem ze dotyczylo mnie.To byl tylko jeden jedyny raz, taki kontakt ze starsza Romka  i to w Warszawie .Rodzina mojego Ojca pochodzi z wegier / choc On akurat jasny blondyn / i co ciekawe, poznalam miejsce ktore kiedys wysnilam / mieszkalam tam w zamku / i jakze bylam zdziwona gdy jadac do Budapesztu / ktory pokochalam od pierwszego spotkania/ poznalam miejsce ze snu i nawet zamek choc juz popadl w ruine.....moze to ma cos z tym wspolnego---ten przekaz Romki ?Tak jakos teraz mi sie to skojarzylo.
JAM JEST Światłością Serca - Saint Germain
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Maria - najbardziej ciekawi mnie właśnie to zjawianie się znienacka i to z takimi wiadomościami, skąd miała takie wiadomości jak te dla mnie i jednocześnie dla tego chłopaka? Pisałam też o tym, że po tym spotkaniu z nią z nami obojgiem działo się coś dziwnego, jakbyśmy weszli w inną rzeczywistość, bo w tej ( u mnie pojawił się odwrócony obraz, pomieszany z przyszłością( teraz to wiem) u niego rynny miały nagle inny wygląd niż w jego pamięci? I to "To pochodzi z bardzo dawnych czasów" - jej słowa, o co chodziło? Mario- rodzina tej babci mieszkała we Francji, utracony kontakt i nie znam jej, ale ostatnio dowiedziałam się coś o wychowywaniu jej przez ciocie, a nie matkę, bo właśnie, czy matkę wygnano, bo była Cyganką? Był jakiś konflikt u pradziadków, ale spróbuje gdzieś się jeszcze dowiedzieć o co w nim chodziło.. Ale tym co piszesz potwierdzasz tylko moje przypuszczenia, że jest tak jakby mieli upatrzonych ludzi wśród nie swojego( a może?) społeczeństwa.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote">najbardziej ciekawi mnie właśnie to zjawianie się znienacka i to z takimi wiadomościami, skąd miała takie wiadomości jak te dla mnie i jednocześnie dla tego chłopaka?</blockquote>ehhhwoelokrotnie już o tym pisałemMamy wpływ na ludzi, moźe on byc krótkotrwały, lub długotrwały, który można porównać do zjawiska opętania.  <blockquote class="ipsBlockquote">Pisałam też o tym, że po tym spotkaniu z nią z nami obojgiem działo się coś dziwnego, jakbyśmy weszli w inną rzeczywistość, bo w tej ( u mnie pojawił się odwrócony obraz, pomieszany z przyszłością( teraz to wiem) u niego rynny miały nagle inny wygląd niż w jego pamięci?</blockquote>Pamiętaj, że odwrotność obrazu zawsze będzie związana z rzeczywistością równoległą, w którą nieraz można z pewnych względów wejść
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

obcy42 - ja uważam, że niektóre Romki podłączają się do cudzego programu i stamtąd jakby czerpią te wiadomości, ale takie namierzone zaczepianie konkretnej osoby na ulicy, to tak jakby przez kogoś i wcześniej już dotarły do tego zapisu a potem rozpoznały nagle  z niego tę osobę.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115621" data-time="1405887618">obcy42 - ja uważam, że niektóre Romki podłączają się do cudzego programu i stamtąd jakby czerpią te wiadomości, ale takie namierzone zaczepianie konkretnej osoby na ulicy, to tak jakby przez kogoś i wcześniej już dotarły do tego zapisu a potem rozpoznały nagle  z niego tę osobę.</blockquote>To nie była zwykła wróżba.Niekiedy się podłączają, ale niekiedy jest dokładnie odwrotnie i właśnie tak było w Twoim przypadku.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Ze to ja się podłączyłam do niej? :) Jak mam rozumieć sugerowaną przez Ciebie odwrotność?
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115624" data-time="1405888300">Ze to ja się podłączyłam do niej? :) Jak mam rozumieć sugerowaną przez Ciebie odwrotność?</blockquote>nieraz mam wrażenie, że się cofasz....Cyganka nie podłączyła się, tylko to do niej się podłączono.Odwrotność to symbol rzeczywistości równoległej, która jest związana z Ziemią.
Ostatnio zmieniony ndz lip 20, 2014 8:36 pm przez obcy42, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”