Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Magia i kulty magiczne
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Nie wiem o co chodzi z tym pigmentem, ale po latach stwierdzam, że musiałam ulec jakimś diabelskim podszeptom, sugestiom nieżyczliwym sobie powodującym obcięcie tych włosów i sznur innych zdarzeń związanych z tym, również nieprzyjemnych z jakimi musiałam się po tym  zmierzyć. Jeśli to magia to taka pra pra stara, o jakimś związku jej z włosami czytamy już w historii Samsona i Daili w Biblii.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: Katarzyna_1 »

ha,ha ja dostałam wielkie lanie za obcięcie warkoczy w wieku 15 lat. Do tego fryzjer mi ich nie oddał. Kiedy mama następnego dnia poszła się o nie upomnieć to fryzjer powiedzial, że od razu wyrzucił do smieci. Nie miało to jednak związku z Cyganami.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Oj, też oberwałam, a fryzjerka nie winna, serio sama nie chciała mi ich obciąć, z pół godziny się ze mną przekomarzała, też miałam 15 lat.. Jedno, tak długich włosów na perukach nie było i unikłabym mylenia się osób co do postaci. Czy ma związek z Cyganami - trudno jest powiedzieć i wskazać tak bezpośrednio, ale nie umiem pojąć co mnie podkusiło, jaka głupota, no i zazdrość koleżanek..wpływ na pewno czyjejś sugestii, czary  :(
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115291" data-time="1404683644">Można wierzyć i nie wierzyć, ale ja także jeśli słucham relacji o wróżbach Cyganek od wielu znajomych i innych ludzi, to są one inne niż ta moja, zwykle bla, bla co można dopasować potem do jakichś wydarzeń z życia, a tu u mnie padły konkrety i nie można było domniemać, także jest to bardzo zagadkowe, kim mogła być ta osoba.</blockquote>Skoro maożna opętać ludzi na bardzo długi czas, to tą samą metodą można wywrzeć na nich wpływ na czas krótkotrwały.Tym bardziej, że takie osoby, w tym wypadku cyganka, są otwarte na tego typu doświadczenia i odbierają myśli, nie wiedząc skąd, ale przekazują je dalej, gdyż w podobny sposób tak odbierały wielokrotnie.Dlatego tego nie negują i wiedzą, że to co odbierają jest związane z daną osobą.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Ona nie odebrała tylko myśli. Tam doszło do zetknięcia się z prawdziwie inną rzeczywistością. Obawiam się nawet, że zrobiono, wykonano jakimś sposobem pętlę w czasoprzestrzeni, wymuszając moje przejście przez nią jeszcze raz. Jakby zagadkowo i niezrozumiale brzmiały dla Was te słowa, tam coś się wydarzyło szczególnego i dużo więcej od przekazywania wiadomości z poza naszej zwykłej możliwości odbioru.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115418" data-time="1405198344">Ona nie odebrała tylko myśli. Tam doszło do zetknięcia się z prawdziwie inną rzeczywistością. Obawiam się nawet, że zrobiono, wykonano jakimś sposobem pętlę w czasoprzestrzeni, wymuszając moje przejście przez nią jeszcze raz. Jakby zagadkowo i niezrozumiale brzmiały dla Was te słowa, tam coś się wydarzyło szczególnego i dużo więcej od przekazywania wiadomości z poza naszej zwykłej możliwości odbioru.</blockquote>A jak myślisz, jak przebiega przeniesienie kogokolwiek w inną rzeczywistość ?To się odbywa na poziomie myśli, kontaktu z daną osobą.Najpierw kontakt tą drogą, potem sugestia - w tym wypadku przekaz, który został przesłany cygance i poprzez tak podatny grunt, możliwe jest wszystko - w tym przeniesienie.Jednak zawsze jest kontakt, potem sugestia.Tak można robić nie tylko z jedną osobą, ale i z wieloma tysiącami.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Tak. Możliwe jest wszystko nawet przeniesienie i wszystko wskazuje na to, że nie tylko jednej osoby.Ludziom czytającym wydaje się to co napisałam być bajką, pomimo iż mamy tyle różnych niewyjaśnionych przypadków i wskazówek na to, że modelowanie rzeczywistością i czasami nawet  w tak brutalny i nagły sposób jest możliwe, jest całkiem prawdopodobne i można je będzie w przyszłości wyjaśnić.
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

<blockquote class="ipsBlockquote" data-author="danut" data-cid="115420" data-time="1405199187">Tak. Możliwe jest wszystko nawet przeniesienie i wszystko wskazuje na to, że nie tylko jednej osoby.Ludziom czytającym wydaje się to co napisałam być bajką, pomimo iż mamy tyle różnych niewyjaśnionych przypadków i wskazówek na to, że modelowanie rzeczywistością i czasami nawet  w tak brutalny i nagły sposób jest możliwe, jest całkiem prawdopodobne i można je będzie w przyszłości wyjaśnić.</blockquote>Nigdy na to nie ma wpływ ilość osób, jednak zawsze ma na to wpływ to, co napisałem wyżej - kontakt i sugestia.Tak samo, jak można w ten sposób zadziałąć na daną osobę, mozna zadziałąc na wiele tysięcy osób i wiele razy to miało miejsce, m.in. przy różnych objawieniach np. przy tzw, ,,cudzie słońca'' w Fatimie.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: danut »

Nic nie wiadomo, czy niektóre szczepy Romów nie praktykują starożytnych rytuałów wróżbiarskich z przenoszeniem się w inną rzeczywistość. Ciekawe ślady odnajdujemy w starożytności -  opis wojny z zamianą dnia w noc, nagły przeskok czasowy, czy zniknięcie całego oddziału w jakiejś wojnie( teraz już nie pamiętam źródła) ale przypisywano to zwykle magom i że działo się za ich przyczyną.Do dziś w dzikich plemionach można spotkać się ze spektakularnymi obrzędami, bezkrwawymi operacjami przebijania ciał i innymi, gdzie widoczne jest  najpierw specjalne przygotowywanie takich mistrzów między innymi głodówką, plus  jakieś duchowe do pokonywania twardego oddziaływania na nich tej rzeczywistości. Jak to widzisz?
obcy42
Infrzak
Posty: 77
Rejestracja: pn paź 21, 2013 6:41 pm

Re: Jak to robią Cyganki czyli o romskich wróżkach

Post autor: obcy42 »

Co do Romów, to nie mają takiej wiedzy.Odnośnie tego oddziału - został on przeniesiony do rzeczywistości równoległejNasza Ziemia, tak samo jak każda inna planeta, ma drugą równoległą rzeczywistość, w której czas nie biegnie - stoi w miejscu.Oddział żołnierzy, o którym wspomniałaś do tej pory nie zestarzał się nawet o godzinę, tam będąc.Co do przebijania ciał, o których wspomniałaś - jest to związane z wejściem w trans, nie w inną rzeczywistość.
Ostatnio zmieniony sob lip 12, 2014 9:50 pm przez obcy42, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MAGIA”