Jak pracują moderatorzy?

Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Newsman »

Nie chcę być względem niektórych z was niegrzeczny. Ale nie rozumiem czego chcecie. Zit? Jakiego forum chcesz? Gdzie wszyscy zgadzają się ze sobą? To ma być forum patryje? Dyskusja jest żywa i tak naprawde postaraj się wyszczególnić co ci się podoba. Obserwuje forum od początku i ono sie po prostu rozwija. Niektórym z was wydaje sie zapewne, ze jest źle. Ale dlaczego? Nie ma argumentów? Tematów? Nie drodzy - jeśli coś sie dzieje na forum, to pamietajcie, ze tworzą je użytkownicy. Nie można zmuszac ludzi do ugody za wszelką cene. To normalne, ze poglady sprzeciwiają się sobie i jak mówi stara prawda nikt nikomu nie dogodzi. Ale na Boga, Zit - dorośnij i powiedz co takiego ci sie nie podoba? Czym jest ten Szyt? A może sam sie do tego szytu włączasz? Może po prostu brak ci pomysłow, bowiem dyskusja części z was najlepiej prezentuje się w tematach takiego typu jak ten, które sprowadzają się do narzekań. A ja sie pytam - to co robicie żeby było lepiej?

Sante, który rozpoczął ten temat zrobil to z premedytacją chcąc zostać moderatorem, innymi słowy wrócić na stanowisko. Kiedy zobaczył, że nie ma na to szans odszedł. Jedyne, co mu zawsze wychodziło to wprowadzanie zamętu i tym razem też to zrobił. Widze, ze wielu dało się złapać.

Co do pracy wiekszosci moderatorów, to ich robota sprowadzala sie jedynie do posiadania zielonego kolorka przy nicku. Oczywiscie byly wyjatki - Orson, Alyna, Sasquatch, Mateusz. Ale co więcej? Dlatego też część moderatorów została usunięta i zastąpiona nowymi, którym chce sie cokolwiek robić.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 13, 2009 10:48 am przez Newsman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Zit »

W skrócie powiem - chcę forum sprzed roku. Wtedy było idealnie. Mnóstwo artykułów, komentarzy, polemiki na temat i panowała zdrowa atmosfera. A teraz? Rzygać się zachciewa widząc jak "stali klienci" zakładają tematy, tylko po to by pogłębić stan, w jakim obecnie znajduje się forum.

I przede wszystkim chcę by kilku forumowiczów (nie będę wymieniał po nickach, ale naprawdę chciałbym to zrobić) wreszcie zamknęli swoje jadaczki, jeśli zamierzają tylko i wyłącznie przebywać tutaj dla kłótni i chaosu.



Zgodzę się z Tobą Yanie_Volskee, że problem nie leży w tematach i sprawach czysto forumowych, lecz ewidentna wina leży po stronie grupy Użytkowników. Więc jak robić porządki, to trzeba zacząć od naszej nacji.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Aylinn »

Ludzie, warny to my możemy dawać jak tak bardzo chcecie. Dla mnie to nie jest żaden problem, a nawet powiem, że przyjemność. ;) Ale chodzi o to, aby nie zmieniać tego forum w VRP, gdzie warny sypią się litrami, bo ktoś coś powiedział na moderatorów. Poza tym uważam, że jeżeli jakiś użytkownik ma problem z konkretnym modem, to ten właśnie moderator powinien rozwiązać problem, a w najgorszym przypadku wlepić ostrzeżenie. Gdybym zrobiła to na przykład ja, za chwilę miałabym stos PW i temat na forum, dlaczego wtrącam się w nie swoje sprawy. Nie żeby mnie to obchodziło, bo z reguły rzadko odpisuję na PW, lub bardzo zdawkowo, ale mimo zdaniem, jak użytkownik ma problem z moderatorem to niech sobie ten problem rozwiążą we własnym gronie, najlepiej przez GG czy PW.



Aczkolwiek, taki pan Troll dostanie ode mnie warna jeśli jeszcze raz przeczytam w jakimkolwiek temacie jak pluje się na moderatora lub użytkownika bez konkretnego powodu. I wiem, że mało mnie Troll znasz, ale uwierz mi, to, że będziesz się na mnie pluł spłynie po mnie jak woda. Niektórzy o tym wiedzą i chwała tym, którzy zrozumieli i się uspokoili, a parę takich osób jest i nawet można z nimi podyskutować. :)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Zit »

Tu nie chodzi o to, że ktoś chce warnów tylko niestety stały się one koniecznością.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
troll85
Infrańczyk
Posty: 128
Rejestracja: pn sie 13, 2007 3:37 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: troll85 »

Alyna, jeśli dany moderator coś pisze na gg a co innego robi to mam wwalić to archiwum z gg na forum ? taki dowód wystarczy czy będą pretensje o naruszenie tajemnicy korespondencji ?
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Zit »

[quote name='troll85' post='61250' date='nie, 13 wrz 2009 - 16:09']Alyna, jeśli dany moderator coś pisze na gg a co innego robi to mam wwalić to archiwum z gg na forum ? taki dowód wystarczy czy będą pretensje o naruszenie tajemnicy korespondencji ?[/quote]

Wtedy to Ty naruszysz tajemnicę korespondencji.



Wiesz Troll, zauważyłem, że sam pracujesz na to by tak Cię traktowano. Zamiast coś rozwiązać, piszesz swoje i jeździsz po userach i wszczynasz kłótnie, potem chcesz pomocy ... cierpliwość ludzka też się kończy.
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Aylinn »

Troll to masz się dogadać z moderatorem, ale nie oznacza to wszczynania kłótni co chwila, bo coś Ci się nie podoba. Co to kogo obchodzi o co Ty i Aalreda się pokłóciliście?



P.S. A to czy naruszysz tajemnicę korespondencji czy nie to mnie mało obchodzi. Nie ze mną gadałeś, a nawet jeślibyś ze mną rozmawiał to i tak nie byłoby co ukrywać.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 13, 2009 12:39 pm przez Aylinn, łącznie zmieniany 1 raz.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: asiatko31 »

Troll jeszcze raz cie proszę uspokój się. Ile razy można słyszeć ze on zrobił tak a ona siak. wiem ze masz zal/pretensje.... Ale pamiętaj nikt nie jest idealny każdy ma minusy i plusy. Najlepiej jak zrobisz wdech - wydech i zacznij od nowa z tymi istotkami.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: Newsman »

Zit?! Co za brednie? Jakie forum sprzed roku? Chcesz zamykać jadaczki? O czym mówisz człowieku?

Prosta sprawa - chcialbys chodzic do szkoly, w ktorej nakazują ci mówić co masz myslec? Czyli wszyscy maja sie z toba zgadzać, tak? We wszelkich sprawach - niczym w sekcie. Czy brak ci nowych tematów? Może po prostu brak ci pomysłów lub argumentów? Na drugi raz zastanów się dwa razy, co chcesz napisać, bo ludzie mogą cie zle zrozumieć.

Co za brednie i to wierutne. Poza tym odnosze wrażenie, ze wielu z was wini niewidzialnych "onych" za jakis wymimaginowany stan forum.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Jak pracują moderatorzy?

Post autor: asiatko31 »

Yan_Volskee

Po 1 nie jadaczki tylko buzie.

Po 2 prawdą jest to ze forum cały czas się zmienia i będzie się zmieniać. Pojawiły się nowe istotki i będą się pojawiać. Prawda tez jest to ze kiedyś na forum było inaczej. nie było tyle kłótni,szumu, nieporozumień.



O Matko i córko tak trudno wam zacząć od nowa. Jeszcze trochę to pomyśle ze wam duma nie pozwala zacząć od nowa. To przecież nic nie kosztuje. co wam szkodzi?
Ostatnio zmieniony ndz wrz 13, 2009 1:51 pm przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Zablokowany

Wróć do „OPINIE, UWAGI I SKARGI”